Transhumanismus: Klanění se technologicko-industriálnímu bohu

Transhumanismus

Transhumanismus je „techno-průmyslový sebevražedný stroj obsluhovaný lidmi, kteří si zřejmě neuvědomují, že jejich společná mise je naprogramována tak, aby skončila kolapsem“. Přesto je tato ideologie tak rozšířená a zavádějící, že se jí nyní klaní velké procento světa. Je načase s tím přestat.

Transhumanismus

Na boku bytového výškového domu, který je dominantně vidět mezi budovami obklopujícími Bruselské nádraží Gare du Midi, probíhají dokončovací práce na výjimečném uměleckém díle. Stačí si všimnout postavy v kleci natažené na hydraulickém rameni vozidla, které poskytuje plošinu, z níž může umělec nanášet barvy na toto obrovské plátno.

Dílo znázorňuje, jak ho chápu já, zářivou technoindustriální věž mobilního telefonu, která se tyčí z vrcholu obrovského betonového chrámu lemovaného dvěma velkými zakřivenými schodišti, na jejichž úpatí je plošina pokrytá velkým davem lidí. Nad věží vytvořily moudré chemtrails na obloze písmeno X, zatímco spodní čtvrtině díla dominuje objemné moře červené barvy poseté černými skvrnami.

Symbolika je to silná. Dílo by se mohlo jmenovat „Tak jsme tady.“ Ano, tady jsme – pokud pod pojmem „my“ rozumíme současný materialisticky uvězněný postindustriální svět, hnaný neúprosnou silou globalizace.

Brusel, na dnešní poměry stále ještě pozoruhodně lidské město, má tu smůlu, že v něm sídlí centrála Evropské unie, což není příliš lidský konglomerát. A to, co se v něm děje, je stejně tak bez lidskosti. Jde totiž o to být „velký, centrální a dominantní.“

Velká, centrální a dominantní je budoucnost planety, pokud se hlásíte k dvourozměrnému determinismu technoindustriální mysli. Podle konejšivých slov Klause Schwaba a Yuvala Noaha Harariho to má být budoucnost informačních technologií/umělé inteligence, ve které nám Schwab říká, že „nebudeme nic vlastnit a budeme šťastní.“

Věž a stožár pro mobilní telefony, který se tyčí nad chrámem technicko-průmyslové zdatnosti, je ošklivý, vřetenovitý kus oceli, který je sám o sobě výrazem nadvlády. Rozsáhlá globální infrastruktura tvořená těmito saturnskými ocelovými konstrukcemi s sebou nese pronikavou polévku toxicity zesílenou EMP.

Právě tato „síť“ slouží jako vstupní brána do světa virtuální reality pro ty, kteří jsou na ní závislí. Signály, které mají abstraktní dominanci a výraznou tendenci ředit krev a rozostřovat mozek.

Většina zpráv, které touto branou procházejí, se týká toho, jak se v „systému“ prosadit.

Jak se rychleji dostat z bodu A do bodu B; rychleji se dozvědět zprávy; rychleji získat finanční zprávy; rychleji navázat spojení s rodinou a přáteli; všechno rychleji.

Být trvale napojen na tuto hyperelektromagnetickou křižovatku života je prý jediný způsob, jak „zůstat v kontaktu“, jak být účastníkem mentálního matrixu, jak být součástí „programu.“

Ale už před dvaceti lety jsem se rozhodl přerušit své vazby na tento program. Zbavení se mobilního telefonu se ukázalo jako akt osvobození, po němž brzy následovalo vypuzení televize.

Big Brother byl odsunut na zadní sedadlo a já jsem viděl, že život, který patří mně, stále existuje, i když s podmínkou, že člověk upřednostňuje své hodnoty s pořádnou dávkou odhodlání být věrný tomu, co je v životě „skutečné.“

Snad proto tak jasně vidím, jak ti, kdo se nadále účastní „programu“, slepě běží vstříc nekompromisně strmému útesu a jak jejich nenasytné požadavky na přírodní prostředí stále více podkopávají jeho přirozenou odolnost.

Vidím něco obzvlášť šokujícího – že tento frenetický úprk k útesu a s ním spojená obrovská spotřeba omezených zdrojů nemá jiný účel než rozehrát kvazidémonickou fascinaci stále rafinovanějšími hračkami rozptýlení. Odvádění pozornosti od skutečného tepu života.

Přesto je tento techno-průmyslový sebevražedný stroj obsazen lidmi, kteří jako by si neuvědomovali, že jejich společná mise je naprogramována tak, aby skončila kolapsem.

Naopak se zřejmě domnívají, že zvyšováním efektivity a rychlosti dopravních prostředků nějak dovrší svou vlastní potřebu dorazit tam, kam mají namířeno. Kde nebo co to je – na to se prostě nikdy nezeptají.

Psychotičtí bohové necitlivého „pokroku“, kteří program navrhli, do něj však zabudovali řadu „událostí“, které vyústí v něco, čemu říkají Transčlověk – robotický stav počítačem propojeného a řízeného mozku pro ty, kteří jsou schopni za něj zaplatit.

Zaplatit za právo být odlidštěn a zbaven potřeby – a dokonce i schopnosti – myslet. Zbaveni emocí a zbaveni spojení se svým Stvořitelem založeného na duši.

Stanice na cestě k tomuto temnému bodu zrušení lidství jsou stanoveny v rámci kréda WEF známého jako „Velký reset.“ „Reset“ od lidského k ne-lidskému.

Zde jsou některé z bodů na trase Velkého resetu k transčlověku:

Ukončení pěstování potravin v půdě a výroby syntetických potravin vyráběných v laboratořích (nejméně šest z nich se již vyrábí).

Konec hospodaření na půdě, jak ho známe, a stěhování nadbytečných zemědělců a obyvatel venkova do „chytrých měst“ s totálním dohledem řízených 5G a 6G.

Venkov a zemědělská krajina přebudovaná na projekty „rewilding“ a uzavřený přístup do určených „rekreačních lokalit“ pro ty, kteří si mohou přístup dovolit.

Konec bankovek a mincí, které nahradí centrálně řízená digitální měna, jejíž dostupnost bude záviset na „společenském kreditu“ a la Čína.

Konfiskace majetku a soukromého vlastnictví s možností „pronajmout“ si některé jeho aspekty zpět od korporátního státu, který se stane novým vlastníkem.

– „Autonomní“ dopravní systémy řízené 5G, které fungují mezi velkými městy.

Stoprocentní dohled přes satelit a „internet všeho“ a hojné využívání algoritmů k zachycení jakýchkoli známek odporu v komunikaci.

Potlačení skutečné spirituality ve prospěch „jednoho světového náboženství.“

Záměrné stírání sexuální hranice „muž/žena“ a úpadek normální sexuální reprodukce.

Další snížení počtu spermií v důsledku devitaminizovaných syntetických GMO potravin, očkování a znečištěného vzduchu a vody – kontrola populace.

Vynucená „patnáctiminutová města“ jako centra kontroly místních orgánů.

Geneticky upravené děti prostřednictvím laboratorního klonování sekvencí DNA a buněčných tkání.

Odstranění některých slov z obecného jazyka, zejména poetických a duchovních.

Skutečné umění redukované na pseudoumění jako výraz státní vůle, včetně temných rituálů.

– „Lékařské zdraví“ považováno za výhradní doménu Big Pharma a přírodní medicína postavena mimo zákon.

Větší kontrola médií a vlády nad předáváním informací veřejnosti.

Je toho víc, mnohem víc. Tohle však stačí k tomu, abychom ukázali základní složení zastávek na cestě k „transhumanismu.“ Jeho příchod se údajně předpokládá kolem roku 2035.

Za touto in-your-face destrukcí těžce vydobytých lidských svobod stojí rozsáhlá globální propaganda/indoktrinace, která již existuje více než dvě desetiletí a je postavena na dnes již nechvalně známém „nulovém uhlíku do roku 2045“ neboli v novinářské řeči „Net Zero“ (Orwell).

Na námitky těch, kteří jsou ještě schopni zpochybnit potřebu těchto smrtelně nebezpečných vnucených opatření, je odpověď vždy stejná: „Abychom zachránili svět před globálním oteplováním.“

Toto akutní vymývání mozků, původně navržené v Římském klubu v roce 1972, je klíčem k celému „programu.“ Dokud mu bude dostatečný počet lidí dostatečně dlouho věřit, bude toto otrokářské cvičení nezvratné. Podle současného tempa probouzení bude zjištění, že antropogenní globální oteplování je mega lež, pravděpodobně neutralizováno již zavedenými opatřeními, která mají zabránit povstání.

Technicko-průmyslový bůh pak splní svůj účel. Stejně jako raketový nosič, který vynese kapsli na oběžnou dráhu, přivede většinu lidstva na pokraj ponižujícího otroctví své hypnotické kultury pohodlí, než sám do sebe imploduje a vezme s sebou velkou část lidstva a rozmanitosti přírody udržující život.

ALE tomu všemu lze zabránit. Nemusí se to stát. Nestane se to. Naše životy nezávisí na tom, zda si dnes osvojíme inteligentní technologie zítřka. Nenecháme se již déle svádět „pohodlím“, jakmile poznáme, že vede k našemu sebezničení, nebo ano?

Udržíme si dostatečnou sílu vůle, abychom se zbavili závislosti na IT/UI, která nás rozptyluje a která tvoří myšlenkami řízenou cestu k Armagedonu.

Jediný způsob, jak rozpoznat, jak ďábelská je past, která na nás byla nastražena – a kterou jsme si sami nastražili -, je získat kontrolu nad naším smyslem pro hlubší cíl v tomto životě. Přijmout nezlomný závazek naslouchat volání své duše a reagovat na něj. Skutečné já. A pak toto skutečné já vytrhnout z jakéhokoli spojení s metavesmírným mlýnkem.

Ať nikdo, kdo vlastní duši, nikdy nedovolí, aby se z něj stal podlidský produkt techno-průmyslového monstra. Držte se toho, co je pevné, co je skutečné – a vykašlete se na falešný virtuální svět, který chytá nezkušené a mění kdysi zdravé mysli v oběti slepého spěchu do dystopické digitální země nikoho.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr Kolář
Host
Petr Kolář
8 měsíců před

apokalyptická verze budoucnosti. Budoucnosti, kterou nikdo rozumný nechce žít… Kolik těch rozumných ale ještě je, jak zabránit vymývání mozků zvláště těch mladších, kteří jako zdrogovaní technikou běží vstříc své vlastní likvidaci?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x