Globalisté vyvolávají globální hladomor, kdy nikdo nic nevlastní a všichni hladoví

hladomor

Hrozí světu v důsledku změny klimatu globální hladomor? Odpověď je samozřejmě záporná. Ale právě toto poselství prosazují globalisté, kteří systematicky připravují půdu pro záměrný hladomor, který právě vyvolávají.

hladomor

Například v Nizozemsku varuje tamní globalisty řízená vláda lidi, že „kvůli změně klimatu, špatné úrodě, ozbrojeným konfliktům a růstu populace se zvyšuje nebezpečí hladomoru.“ Pravda je však taková, že zmíněný hladomor způsobuje vlastní protizemědělská politika vlády, která je prováděna ve jménu boje proti klimatickým změnám.

Představa, že zemím „dojdou potraviny“ jen kvůli globálnímu oteplování, je absurdní. Ve hře jsou zjevně i jiné faktory, které se záměrně snaží o to, aby zemím došly potraviny a jejich obyvatelé hladověli.

„Mnoho zemí, včetně Kanady, Německa a Srí Lanky, sleduje podobný program, jehož cílem je oslabit zemědělský sektor snížením obsahu dusíku v životním prostředí nejméně o 30 %,“ vysvětluje jedna ze zpráv.

Joshua Phillip, investigativní reportér a uznávaný odborník na asymetrickou hybridní válku, říká, že „politika snižování dusíku a trendy v oblasti chemických hnojiv ve většině zemí světa povedou k nedostatku potravin, jako se to nedávno stalo na Srí Lance.“

„Zelená“ agenda se zaměřuje na vylidňování planety
Pokud vám to uniklo, Srí Lanka zakázala dovoz syntetických hnojiv a pesticidů už na jaře 2021, v době vrcholící „pandemie“ Covid-19. V podstatě „přes noc“ byli Srílanští zemědělci nuceni přejít na ekologické zemědělství, což se jen tak rychle nestane.

V důsledku toho se v celé zemi zhroutila produkce potravin a ekonomika se propadla do volného pádu. Inflace na Srí Lance dosáhla 54,6 %, což zemi poslalo na cestu k bankrotu.

„Devět z deseti srílanských rodin se vzdává jídla a mnozí stojí celé dny ve frontách v naději, že získají pohonné hmoty,“ uvádí jedna ze zpráv.

„Zákaz agrochemikálií způsobil, že produkce rýže klesla o 20 % během šesti měsíců po jeho zavedení, což způsobilo, že země, která byla v produkci rýže soběstačná, musela utratit 450 milionů dolarů za dovoz rýže – mnohem více než 400 milionů dolarů, které by se ušetřily zákazem dovozu hnojiv.“

„Produkce čaje, doslova peněžní plodiny Srí Lanky – je to největší vývozní artikl země – klesla o 18 %. Vláda musela vynaložit stovky milionů na dotace a kompenzace zemědělcům ve snaze nahradit ztrátu produktivity.“

Skutečnou agendou, která se za tím vším skrývá, není „záchrana planety“ před změnou klimatu, nebo dokonce omezení množství chemikálií, které se sypou na všechny potravinářské plodiny. Cílem je znemožnit současné světové populaci žít v důsledku vyvolaného nedostatku potravin prostřednictvím uměle vyvolaného hladomoru.

I když je naprosto správné, aby se zemědělské postupy časem změnily na ekologické metody, nutit k tomu ze dne na den, jak to dělá OSN a další globalistické orgány v místech, jako je Srí Lanka, je jistý způsob, jak vyvolat celosvětovou genocidu, jakmile dojdou všechny potraviny.

Hlavním cílem Velkého resetu je především restrukturalizace celého světa na diktaturu shora dolů, které vládne globální oligarchie.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x