Transgenderoví aktivisté přepisují historii, aby podpořili „genderově neutrální“ koupelny

Unisex

Cílem revizionistického zpravodajství o sexuálně segregovaných toaletách je, aby se námitky zdravého rozumu jevily jako iracionální.

Unisex

V naší éře kulturních změn, které probíhají ze dne na den, je možné sledovat, jak aktivisté mění narativy a přepisují historii v reálném čase.

Například v době, kdy transgenderové hnutí trvá na tom, aby byl biologickým mužům umožněn přístup do prostor určených pouze pro ženy (platí to i naopak, ale z kdysi zřejmých důvodů méně kontroverzně), jsme svědky přívalu otázek, proč vlastně dívky a chlapci potřebují vlastní koupelny a šatny. Vybíráme z titulků:

„Proč vlastně máme pánské a dámské toalety?“ – Časopis TIME

– „Podivná historie genderově segregovaných toalet“ – Live Science

– „Jak se vůbec stalo, že jsou toalety oddělené podle pohlaví?“ – The Guardian
(Tenhle článek byl doplněn skvělým titulkem: „Přirozené oddělení mužů a žen v těchto prostorách vzniklo před méně než 200 lety jako součást všudypřítomné ideologie oddělování a nadvlády.“)

– „Proč jsou toalety rozděleny podle pohlaví?“ – The Huffington Post

– „Kdo se bojí genderově neutrálních záchodů?“ – The New Yorker

Toto revizionistické zpravodajství a retroaktivní historie slouží jedinému účelu: vykreslit ty, kdo mají námitky proti tomu, aby chlapci mohli na dívčí toalety, nebo proti tomu, aby muži mohli do zařízení určených pouze pro ženy, jako hysterické idioty, kteří jsou příliš hloupí na to, aby si uvědomili, že pohlavně segregované toalety jsou nedávnou záležitostí, která má své kořeny ve velmi špatných precedentech.

A tak, stejně jako byla ze vzduchu vymyšlena fiktivní historie, která tvrdí, že transsexuálové byli vždy a všude (přičemž každá mužská žena a zženštilý muž byli kvůli tomu překlasifikováni na transsexuály), aby se ospravedlnila změna pohlaví u dětí, jsou zveřejňovány podobné „myšlenky“, aby ti, kdo mají zdravý rozum, vypadali jako nechápaví.

A tyto eseje vedou ke zprávám, jako je tato z Burnaby Now (Burnaby je v Britské Kolumbii):

„Ne všichni jsou spokojeni s umývárnami pro všechny pohlaví, které byly loni instalovány na základní škole v Burnaby, ale školní obvod tvrdí, že tento koncept je pro místní školy koupelnou budoucnosti.

Seismická modernizace za 13 milionů dolarů, která byla v minulém školním roce dokončena na základní škole Parkcrest, udělala víc, než že by budovu zabezpečila proti zemětřesení. Během rekonstrukce okres zrušil chlapecké a dívčí toalety a nahradil je společnými, univerzálními zařízeními… Místo dveří s nápisem „chlapci“ nebo „dívky“ je nyní otevřená vstupní cesta, která vede do prostoru s řadou samostatných, uzamykatelných kabinek na každé straně, které mohou používat všichni.“

Na rozdíl od tradičních kabinek jsou dveře a boční strany delší, sahají téměř až ke stropu a dolů k podlaze. Tyto inkluzivní umývárny jsou „velmi soukromé,“ uvedl v e-mailovém prohlášení pro deník NOW tajemník a pokladník školního obvodu Russell Horswill. Každá kabinka obsahuje toaletu, odpadkový koš a nic víc. Umyvadla a zrcadla, místo aby byla uvnitř umývárny, jsou nyní umístěna na chodbě.

Spoustu obyčejných lidí to samozřejmě rozčiluje. Bývalá učitelka a babička Bonnie Whittenová to řekla v rozhovoru pro Now: „Školy mají být bezpečné a zdravé, a mně se nechce věřit, že bude bezpečné a zdravé, když půjde šestiletá holčička na toaletu s dvanáctiletým chlapcem,“ řekla v rozhovoru. „Ne že bych říkala, že jsou špatní, ale je to toxická situace a nemělo by k ní docházet.“

Další komentující ženy poznamenaly, že dívky, které procházejí menstruací, by toto uspořádání ponížilo, zatímco jiné chtěly vědět, proč do rozhodování nebyli zapojeni rodiče (ti nikdy nejsou – zaměstnanci školy vědí, co by řekli). Pokud se však tento rodičovský nátlak dramaticky nezvýší, tato politika se rozšíří:

„Podle okresního úřadu se bude design v Parkcrestu opakovat ve všech nových školách a při rozsáhlých rekonstrukcích. Například nová střední škola Burnaby North Secondary School bude mít univerzální umývárny, ale podle obvodu zde budou i některé tradičnější, genderově odlišné umývárny. Univerzální umývárny byly letos instalovány také na Burnaby South Secondary, ale i tato škola má stále k dispozici mužské a ženské zázemí.“

Naše veřejné školy nyní řídí ideologové natolik odtržení od reality, že se ani nedokážou vžít do situace mladých chlapců a dívek a zeptat se sami sebe, jak by se asi cítili, kdyby šli na záchod vedle osoby opačného pohlaví – i když je kabinka z velké části soukromá. (Zajímalo by mě, jestli jsou všichni zaměstnanci také na kolektivních unisexových záchodech.)

Jsou to lidé, kteří jsou tak odhodlaní realizovat agendu transgenderového hnutí, že jsou ochotni nutit studenty, aby se k nim připojili v rámci rozsáhlého sociálního experimentu. A opět – pokud se rodiče nerozhodnou kolektivně se bránit, bude to, jak naznačuje Now, cesta budoucnosti.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x