Technokratičtí globalisté zosnovali naše zotročení na zasedání WEF v Davosu 2024

Klaus Schwab

Jak chtějí globalisté přejít na jednotnou sociální, ekonomickou a politickou organizaci světa? Převrat pravděpodobně nastane po ničivé světové válce. Pokud vám to uniklo, Klaus Schwab vyzval Evropu k válce s Ruskem.

V Americe dochází ke zvrácenému jevu. Zatímco se národ rozpadá, značná část obyvatel se zapojuje do chaosu pácháním zvrácených činů, které se zdají být násilím pro násilí. Tyto kriminální činy nejsou vedeny chamtivostí, zoufalstvím nebo potřebou přežít. Zdá se, že pachatelé si v násilí libují a věnují zvláštní pozornost tomu, aby svým obětem způsobili co nejvíce utrpení.

Co se v Americe změnilo? Mnoho obětí trestných činů přicházelo domů z práce a zjistilo, že jejich televizi narostly nohy a odešla z domu. Kdysi zločinec potřeboval buď novou televizi, nebo peníze na nákup dalších drog. Dnes není neobvyklé najít celý dům zdemolovaný. Ničení pro ničení. Osmdesátiletá paní, která se pohybuje s chodítkem po chodníku, pravděpodobně nemá u sebe velkou hotovost, když ji někdo srazí a ubije k smrti. Video často zachycuje radost ve tvářích vrahů. Zdá se, že tito lidé si zabíjení užívají. Deviantní sexuální zločiny jsou každodenní součástí kriminálního zpravodajství a v národních nemocnicích se praktikuje Frankensteinovská chirurgie.

Společnost nemůže přežít tento každodenní přísun krveprolití ve stylu Charlese Mansona.

Co se změnilo, že došlo k masové společenské sebevraždě? Marxisté již více než sto let verbálně zneužívají osobní svobodu a svobodné podnikání. V Los Angeles se po druhé světové válce o UCLA často mluvilo jako o „malé červené škole.“ To se nikdy nezměnilo, ale marxistická propaganda nyní zastává pozici národní vlády, ovlivňuje obě hlavní národní politické strany a ovládá národy na všech kontinentech. Dole na jihu, daleko na jihu, Argentina právě řekla „no mas.“

Američanům se denně říká, že jejich národ založili zlí lidé, že vždy páchal zlé věci, a proto je třeba Západní civilizaci, zejména křesťanství, zničit. Zdá se logické předpokládat, že někteří lidé budou natolik ovlivněni, že se vrhnou na své domnělé utlačovatele.

Přidejte k tomu skutečnost, že mimořádný počet Američanů se dobrovolně věnuje sebedestruktivnímu užívání drog. Na počátku 60. let 20. století měli bezdomovci problém s konzumací alkoholu. Pak se přidala marihuana a nyní jsme zaplaveni syntetickými drogami a ničiteli života. Někde, někdy na této cestě, se jedinec může rozhodnout, že za nic nemůže, že společnost zklamala, a pak se stane násilníkem.

Je také logické obávat se, že ti, kdo zavrhují myšlenku Spojených států amerických, by se mohli přiklonit k novému světovému řádu. Převládající politický pohled v tomto národě nyní charakterizuje každého člověka nikoli jako osobu, ale jako součást „společenství“, a toto společenství je rovněž utlačováno zkorumpovanou společností. Souběžně s tím existuje požadavek, aby vláda provedla nápravu svých selhání. Posledním místem, kde by měl člověk v této situaci hledat pomoc, je vláda – která nedokáže opravit silnice, provozovat ziskovou železnici nebo dokonce zajistit dětem základní vzdělání.

Reakcí vlády na drogovou krizi byla její legalizace, vstup do samotného drogového byznysu za účelem jeho zdanění a opuštění hranic země, což zvýšilo závislost obyvatelstva na drogách a vládě. Pokud by někdo chtěl posílit vládu, existuje lepší způsob?

Zodpovědný a pracující Američan se tak při pohybu po chodníku zlobí na vládu. Jak bezdomovec na chodníku, tak obtěžkaný majitel domu sdílejí vztek na náš společenský stav. K tomuto hněvu se přidávají zprávy o nájezdnících z Afriky, Asie, Jižní a Střední Ameriky, kteří stojí ve frontě na bezplatné bydlení, jídlo, lékařskou péči a vzdělání poskytované daňovými poplatníky.

Představte si ty nepokoje, až tyto věci zdarma přestanou být poskytovány.

Takže jedna strana staví do jedné řady Americkou střední třídu a lidi s nižšími příjmy, kteří si to rozdali se zneužíváním vlády, proti absolventům Ivy League, kteří si také myslí, že národy a volby selhaly. Jejich řešením je absolutní moc nad novým světovým řádem řízeným jimi a jejich počítači.

Minulý týden se světoví vůdci zítřka, lidé, kteří hodlají zrušit národy a volby a zlikvidovat polovinu populace, pochlubili svými plány. Účastníci Světového ekonomického fóra byli nadšení. Tak jistí jsou si tito vládci vesmíru svým osudem. Proč ne? Prezident Biden opakuje každé jejich slovo. Ministr zahraničí Antony Blinken, čerstvě po svém výpadu proti Izraeli a Benjaminu Netanjahuovi, zachovával pro spiklence WEF horlivé nadšení. John Kerry byl v Davosu, aby zachránil Zemi před lidstvem.

Jak plánují spiklenci a intrikáni přejít od národních států řízených místními občany k jednotné sociální, ekonomické a politické organizaci světa?

Převrat pravděpodobně přijde po ničivé světové válce. I to mají tito spiklenci zajištěno. Pokud vám to uniklo, Klaus Schwab vyzval Evropu k válce s Ruskem a jako záminku použil obklíčenou Ukrajinu.

Vedle Klause Schwaba vypadá Vladimir Putin jako králík Petr. Američanům, kteří zažili studenou válku a ocenili, že ji prezident Ronald Reagan ukončil nenásilnou cestou, připadá Schwab jako šílenec, který hledá azyl.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
Host
jirik
4 měsíců před

Francouzští farmáři, kteří už mají plné zuby Macrona a všech ostatních loutek globalistických banksterů ve vedení země, v těchto dnech zacházejí ještě dál, než s dřívějším hnutím “žlutých vest”. Francie je totiž na pokraji totálního kolapsu ve všech oblastech.
https://bornova.pub/2024/ve-francii-probiha-medialne-neviditelna-revoluce/

1
0
Would love your thoughts, please comment.x