Studie: Téměř dvě třetiny příjemců vakcíny proti COVID-19 trpí po roce zdravotními komplikacemi

vakcína proti COVID-19

Nedávná studie zveřejněná ve vědeckém portálu ScienceDirect odhalila, že téměř dvě třetiny příjemců vakcíny proti koronaviru COVID-19 trpí rok po očkování zdravotními komplikacemi.

Studie, kterou financovala Indická rada pro lékařský výzkum v Dillí a která probíhala od září 2021 do května 2023, se zaměřila na potenciální post-COVID-19 vakcinační syndrom (PCVS) a jeho dopad na kvalitu života (QoL) dospělých Indů ve věku 18 let a více, kteří obdrželi buď vakcínu COVAXIN společnosti Bharat Biotech, nebo vakcínu proti COVID-19 společnosti AstraZeneca.

Podle autorů studie Yogendry Shresthy a Rajeshe Venkataramana z Department of Pharmacy Practice, Sri Adichunchanagiri College of Pharmacy, se u 52,8 % příjemců vakcíny měsíc po prvním očkování vyskytl alespoň jeden PCVS. Šokující je, že toto číslo se po 12 měsících zvýšilo na 64,6 procenta. Celkově byl výskyt PCVS vyšší u osob očkovaných vakcínou AstraZeneca (65,59 procenta) ve srovnání s vakcínou COVAXIN (59,4 procenta).

Pozoruhodné je, že u jedinců, kteří se rozhodli pro posilovací očkování, byla zjištěna ještě vyšší míra PCVS, přičemž více než 80 procent z nich hlásilo komplikace. To ostře kontrastuje se skupinou neočkovaných posilovací injekcí, kde podobný syndrom hlásilo pouze 50 procent. Jinými slovy, výskyt PCVS se v průběhu času snižuje, ale po posilovacím očkování se zvyšuje. Kvalita života se v průběhu času zlepšuje, ale po posilovacích injekcích klesá.

Kromě toho autoři poznamenali, že diskuse o dopadu očkování na osoby s dlouhodobým Covidem vedly k různým názorům.

„Některé důkazy naznačují změnu, zlepšení, pokračování nebo dokonce zhoršení dlouhodobých příznaků COVID-19 po očkování. Poměr změn titrů protilátek byl znatelně větší u skupiny osob, jejichž onemocnění se zhoršilo.“

CDC stále doporučuje vakcíny proti COVID-19 navzdory důkazům o nežádoucích účincích z několika studií
Tato kontroverzní studie se přidává k rostoucímu počtu výzkumů naznačujících možné zdravotní komplikace spojené s očkováním vakcínou proti COVID-19.

V březnovém přehledu zveřejněném v National Library of Medicine bylo analyzováno 81 článků potvrzujících kardiovaskulární komplikace u 17 636 osob, které dostaly mRNA vakcínu. Studie zaznamenala 284 úmrtí, přičemž častým problémem spojeným s mRNA očkováním byla trombóza.

Vakcína společnosti Pfizer byla spojena s trombózou, zatímco u příjemců vakcíny společnosti Moderna se vyskytl vyšší výskyt mrtvice. Kardiolog Peter McCullough označil tato zjištění za „kardiovaskulární bezpečnostní katastrofu“ a zapochyboval o agenturách veřejného zdraví, které tyto vakcíny neustále propagují.

V příspěvku na Substacku z 11. listopadu McCullough zdůraznil, že 284 dobře popsaných úmrtí v důsledku kardiovaskulárních a trombotických komplikací by mělo vést k celosvětovému stažení vakcín. Doba mezi očkováním a nástupem příznaků byla u vakcíny Moderna hlášena na 5,6 dne a u vakcíny Pfizer na 4,8 dne.

Preprintová studie zveřejněná na serveru medRxiv navíc odhalila časté chronické příznaky u příjemců vakcín, včetně nadměrné únavy, mozkové mlhy, necitlivosti, neuropatie a nesnášenlivosti cvičení. Nejméně polovina účastníků s mediánem 22 příznaků uváděla také závratě, pocity pálení, hučení v uších, bolesti hlavy, nespavost, bušení srdce a myalgie.

I přes všechny tyto obavy však Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí stále doporučuje vakcíny proti COVID-19 aktualizované v letech 2023-2024 od společností Pfizer, Moderna a Novavax, a to i pro děti ve věku pouhých šesti měsíců. Agentura trvá na tom, že toto očkování je nezbytné k ochraně před závažným onemocněním způsobeným COVID-19. Nedávné vládní spisy však odhalily, že v roce 2021 se mezi očkovanými osobami vyskytlo více než pět milionů případů infekce COVID-19.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x