Společnost Disney sponzorovala akci Gay Pride v Paříži, na které vystupovala transgender prostitutka a Drag Show

Paris Pride

Společnost Walt Disney Co. byla jedním z firemních sponzorů nedávné akce gay pride v Paříži ve Francii, kde mezi pozvanými hosty byla i transsexuální prostitutka, která údajně natáčela sexuálně provokativní videa na toaletách pařížské radnice.

Paris Pride

Součástí sobotní Noci hrdosti (La Nuit des Fiertés) bylo také vystoupení transvestitů Drag show.

Podle oficiálních stránek akce společnost Disney France poskytla La Nuit des Fiertés firemní sponzoring, stejně jako Sephora a Nyx, kosmetická společnost vlastněná L’Orealem. Každoroční večírek pořádala skupina MAG Jeunes LGBT+, která poskytuje služby lidem LGBT+ ve věku 15 až 30 let.

La Nuit des Fiertés se konala v pařížské radnici – známé jako l’Hôtel de Ville de Paris -, kde byla jedna místnost věnována drag show a druhá tanci.

Jak informoval server Breitbart News, jedním z pozvaných hostů akce byla transgenderová prostitutka a performerka jménem „Icy Diamond.“ Prostitutka údajně na Twitteru zveřejnila video, v němž nabízí sexuální služby na toaletách radnice, a to ještě předtím, než byl účet zakázán kvůli porušení podmínek služby Twitter.

V loňském roce ustoupil tehdejší generální ředitel společnosti Disney Bob Chapek malé skupině radikálně levicových zaměstnanců a prohlásil, že posílí aktivitu společnosti v oblasti LGBTQ.

Od té doby společnost Disney bojovala na Floridě proti zákonu o rodičovských právech ve vzdělávání, vytvořila několik transgenderových postav pro své dětské pořady, zařadila homosexuální postavy do popředí svých velkorozpočtových filmů a dokonce uvedla na trh řadu oblečení s tématikou LGBTQ.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x