Afričané mají dost posedlosti Trudeauovy vlády prosazováním potratů v jejich pro-life zemích

Lucy Akello

Ve své knize Target Africa: Ideological Neocolonialism in the Twenty-First Century z roku 2018 a následném dokumentu Strings Attached nigerijská pro-life aktivistka Obianuju Ekeocha podrobně popisuje, jak západní demokracie využívají zahraniční pomoc k prosazování své potratové agendy v Africe.

Lucy Akello

Upozorňuje, že balíčky pomoci, které africkým zemím poskytují, jsou spojeny s ideologickými závazky – výměnou za zoufale potřebnou pomoc západní skupiny přinášejí do zemí s obyvatelstvem, které obojí nesnáší, potraty a agendu LGBT. Vláda Justina Trudeaua sype miliony dolarů kanadských daňových poplatníků do potratového průmyslu a Afrika je klíčovým cílem.

Před několika lety reagoval kanadský konzervativní poslanec Garnett Genuis na zprávu, že v některých afrických zemích jsou potraty prováděny nelegálně, a zeptal se tehdejší kanadské ministryně zahraničních věcí Chrystie Freelandové, zda si je jistá, že Marie Stopes – mezinárodní poskytovatel potratů, který byl z několika afrických zemí vyhoštěn kvůli porušování zákonů proti potratům – neporušuje zákony v zemích, kde v současné době působí s pomocí kanadských finančních prostředků.

Freelandová na tuto otázku odmítla odpovědět a místo toho se pustila do tirády o podpoře potratů ze strany Liberální strany, což je svým způsobem přiznání.

Ukazuje se, že afričtí představitelé nestojí o to, aby je kanadští pokrokáři poučovali. Genuis, který nyní působí jako stínový ministr pro mezinárodní rozvoj za Konzervativní stranu, se nedávno zeptal ugandské poslankyně Lucy Akello, která 14. března hovořila před Stálým výborem pro zahraniční věci a mezinárodní rozvoj, jak by Kanada mohla orientovat svou pomoc na potřeby místních komunit, místo aby „zaváděla předem dané západní priority.“ Akellová odpověděla nekompromisně.

„Zdá se, že bez ohledu na to, kolik peněz bude vynaloženo na to, aby potraty vypadaly dobře, naši lidé stejně prohlédnou přes peníze, marketing a masovou osvětu,“ řekla. „Téměř 80 % afrických zemí má nějaký zákon zakazující a omezující potraty. A to na základě široce rozšířeného přesvědčení, že nenarozené děti mají právo na život a zaslouží si být chráněny zákonem. Afrika má dlouhou historii kolonizace, stejně jako Kanada – lidé, cizí vlády, organizace vedené ze zahraničí nám říkají, co je pro nás dobré nebo jaké by pro nás měly být priority.“

Akellové prohlášení se zdá být nepříliš skrytou střelou na Trudeauovu vládu, která prohlásila, že motivací její zahraniční pomoci je „silný závazek k rovnosti pohlaví a feministickému pohledu“, což je politický žargon pro potraty. Akellová, která zastupuje ženský volební obvod Amuru v severní Ugandě, uvedla, že „drtivá většina“ Uganďanů se domnívá, že potraty jsou „morálně nepřijatelné.“

Trudeauovi liberálové vyčlenili na financování potratů v rozvojových zemích nejméně 650 milionů dolarů. „Doporučuji vám také respektovat Ugandu jako suverénní zemi,“ prohlásila Akellová. Místo ideologického programu podle ní Afričané chtějí, aby „dívky chodily do školy, na rozdíl od toho, aby jim byla poskytována antikoncepce.“

Akellové komentáře podtrhují trend, který podporují téměř všichni západní lídři – vývoz agendy LGBT a potratů do zahraničí a záměrné zasahování do zákonů, kultury a hodnot rozvojových zemí prostřednictvím zahrnutí sociálního progresivismu do balíčků zahraniční pomoci.

Západní země pod rouškou pomoci dovážejí potraty, antikoncepci a materiály propagující alternativní sexuální životní styl – tvrdí, že usilují o plná břicha, ale jedním z jejich hlavních cílů jsou ve skutečnosti prázdné dělohy. Vyspělá Afrika je podle většiny západních představitelů Afrika s menším počtem dětí.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x