Trumpův plán, jak zabránit třetí světové válce, zahrnuje zastavení marxistů a globalistických neokonzervativců, kteří ničí Ameriku zevnitř

Donald Trump

Prezident Donald Trump ve čtvrtek nastínil plán, jak dostat planetu zpět z propasti třetí světové války, a uvedl, že vše začíná doma odstraněním válkychtivých globalistických neokonzervativců a kulturních marxistů.

Donald Trump

V předvolebním poselství zveřejněném na serveru Truth Social s názvem „Prevence třetí světové války“ Trump kritizoval Bidenovu administrativu a členy své vlastní strany za to, že přispívají k eskalaci napětí, které přivedlo Ameriku na pokraj jaderné války.

„Nikdy jsme nebyli blíže třetí světové válce než dnes za vlády Joea Bidena,“ prohlásil exprezident a dodal: „Globální konflikt mezi jadernými mocnostmi by znamenal smrt a zkázu v rozsahu, který nemá v dějinách lidstva obdoby – byl by to jaderný armagedon.“

„Není nic důležitějšího než se této noční můře vyhnout. Vyhneme se jí, ale potřebujeme nové vedení.“

Trump vyzval všechny strany ukrajinského konfliktu, aby souhlasily s příměřím a mírovými rozhovory a vyhnuly se tak „globální válce.“

„To je hlavní problém. Potřebujeme neprodleně mír,“ řekl.

45. prezident dále vysvětlil, že zastavení třetí světové války vyžaduje také odstranění členů válečné mašinérie Deep State.

„Kromě toho je také třeba se zcela zavázat k demontáži celého globalistického neokonzervativního establishmentu, který nás neustále zatahuje do nekonečných válek a předstírá, že bojuje za svobodu a demokracii v zahraničí, zatímco tady doma z nás dělá zemi třetího světa a diktaturu třetího světa,“ prohlásil Trump.

„Ministerstvo zahraničí, obranná byrokracie, zpravodajské služby a vše ostatní musí být zcela přepracováno a přebudováno, aby byli vyhozeni lidé z Deep state a Amerika byla na prvním místě. Musíme dát Ameriku na první místo,“ dodal.

Trump rovněž slíbil, že přehodnotí roli USA v NATO a účel a poslání této globalistické organizace, protože se „neustále snaží zatáhnout svět do konfliktu s jaderně vyzbrojeným Ruskem na základě lži, že Rusko představuje naši největší hrozbu.“

„Největší hrozbou pro západní civilizaci však dnes není Rusko,“ zdůraznil. „Je to pravděpodobně více než cokoli jiného my sami a někteří z těch strašných lidí, kteří nenávidí USA a kteří nás reprezentují.“

Trump si sundal rukavice a začal nadávat na „bezbožné“ kulturní marxisty, kteří prosazují zrušení hranic, policie, právního státu a tradiční rodiny.

„Jsou to marxisté, kteří by chtěli, abychom se stali bezbožným národem klanějícím se na oltáři rasy, pohlaví a životního prostředí. A je to třída globalistů, která nás učinila zcela závislými na Číně a dalších cizích zemích, které nás v podstatě nenávidí,“ nastínil Trump.

„Tito globalisté chtějí promrhat veškerou americkou sílu, krev a poklady, honí se za monstry a přízraky v zámoří a zároveň nás rozptylují od spouště, kterou vytvářejí tady doma,“ pokračoval.

„Tyto síly působí Americe větší škody, než se Rusku a Číně kdy mohlo zdát. Vyhnat tento zvrácený a zkorumpovaný establishment je monumentální úkol pro příštího prezidenta – a já jsem jediný, kdo to může udělat. Jsem jediný, kdo může tuto práci udělat. Vím přesně, co je třeba udělat.“

Podle odpovědí, které Trump poskytl počátkem tohoto týdne moderátorovi Fox News Tuckerovi Carlsonovi, se v současnosti od ostatních potenciálních prezidentských soupeřů GOP odlišuje svou kritikou hlavní role neokonzervativního válečného jestřábího establishmentu RINO v konfliktu na Ukrajině.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

A co dělá Amerika dosud, jak to Americe chutná, když se jim do toho někdo vměšuje jako Čína? Dobrou chuť.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x