Rusko tvrdí, že USA vyvinuly geneticky modifikované komáry, aby mohly zaútočit na Moskvu biologickými zbraněmi

Geneticky modifikovaní komáři

Západní média se na Rusko obořila kvůli obavám, které tato východní země vyjádřila v souvislosti s údajnými přípravami Spojených států na vypuštění transgenních komárů v rámci chystaného útoku biologickými zbraněmi na Moskvu.

Geneticky modifikovaní komáři

Britský deník The Sun se vysmíval Kremlu, jak Rusko stále ještě nazývají mnohá korporacemi ovládaná média, za to, že vůbec naznačuje, že by se USA a další západní mocnosti kdy odvážily něco takového udělat – přestože s jistotou víme, že západní mocnosti vyvíjejí a vypouštějí biotechnologicky upravené komáry již řadu let.

Deník The Sun tvrdí, že ruští politici jsou „paranoidní“ z útoku GMO komárů, a naznačuje, že USA by nic takového nikdy neudělaly. Přitom na Ukrajině existují desítky laboratoří na výrobu biologických zbraní řízených USA, o nichž víme, že existují a že vyrábějí tento druh biologických zbraní pro použití proti nepřátelům Deep State.

Arogance a nenávist Západu vůči Rusku se stane jeho zkázou
Podle ruských poslanců západní vědci vyvíjejí způsoby, jak infikovat transgenní hmyz zabijáckými viry, které budou nakonec vypuštěny nad Moskvu a mohou nakazit miliony lidí.

„Uvedu jen jeden projekt Pentagonu, který se jmenuje „Allied Insects“ (Spojenecký hmyz)“, řekla poslankyně Irina Jarovaja, šéfka parlamentního výboru pro bezpečnost, během slyšení s dalšími vládními představiteli.

„Jak tato rizika a hrozby hodnotíte?“ Jarovaja se obrátila na místnost s dotazem. „Jak jste připraveni? Čekáme na návrhy, jak zajistit naši ekonomickou bezpečnost.“

Poté, co se záběry s řadou otázek Jarovajaové dostaly na internet, spustily západní mluvící hlavy na adresu Ruska příval posměšků. Jedna z nich, která si myslela, že je chytrá, napsala, že „dvě věci jsou nekonečné – vesmír a ruská hloupost.“

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj si mezitím pochvaluje, že pro Rusko „začalo odpočítávání“ poté, co prezident Vladimir Putin čelil údajnému „ponížení“ při vzpouře Wagnerovy skupiny.

„Každý, kdo si vybere cestu zla, zničí sám sebe,“ napsal Zelenskyj ironicky v příspěvku na Twitteru, aniž by si uvědomil, že on a jeho přátelé jsou ztělesněním zla na tomto světě.

„Rusko dlouho používalo propagandu, aby zakrylo svou slabost a hloupost své vlády. A nyní je tam takový chaos, že ho žádná lež nedokáže zakrýt,“ dodal Zelenskyj.

S pomocí falešného amerického prezidenta Joea Bidena Zelenskyj a jeho kumpáni pod záminkou „válečné pomoci“ přelili miliardy dolarů amerických daňových poplatníků do vlastních kapes. Velká část těchto peněz je zcela nevyúčtovaná a někteří členové Kongresu požadují odpovědi.

Podle Ukrajiny a jejích západních spojenců Rusko nedávno zahájilo vlastní speciální projekt, který údajně zahrnuje výcvik delfínů k útokům na ukrajinské námořnictvo. Toto obvinění je zatím nepodložené, ale to je při šíření protiruské propagandy běžné.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
10 měsíců před

Zásobit obyvatelstvo repelentem, odpuzujícím komáry.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x