Rusko obviňuje globalisty z Demokratické strany z vytvoření a rozpoutání COVID-19

COVID-19

Ruské ministerstvo obrany obvinilo USA z vytvoření a vypuštění COVID-19 do světa ve prospěch Demokratické strany a Big Pharma.

COVID-19

„Ministerstvo obrany Ruské federace pokračuje v analýze vojenských a biologických aktivit USA a jejich spojenců na Ukrajině a jinde ve světě ve světle nových informací získaných na osvobozených územích,“ uvedl náčelník ruských sil radiační, chemické a biologické obrany generál Igor Kirillov na briefingu zveřejněném ve čtvrtek.

Rusko citovalo předního odborníka v lékařském časopise The Lancet, který tvrdil, že COVID-19 byl vytvořen v důsledku biotechnologického pokroku USA.

V květnu 2022 Jeffrey Sachs – přední odborník uznávaného lékařského časopisu The Lancet a profesor Kolumbijské univerzity, přední akademické instituce pro globální biologickou bezpečnost, na konferenci ve Španělsku uvedl, že „…koronavirus byl uměle vytvořen a je velmi pravděpodobné, že byl vytvořen s využitím amerických pokroků v biotechnologiích…“

Rusko naznačilo, že COVID-19 je také produktem biologického výzkumu, protože pandemie se zdála být „uměle podněcována“ novými variantami v různých částech světa.

Podle našich odborníků o tom svědčí nezvyklá variabilita genovariant, které způsobují různé vrcholy výskytu koronavirů, výrazné rozdíly ve smrtelnosti a nakažlivosti, nerovnoměrné geografické rozšíření a nepředvídatelnost epidemického procesu jako celku. Zdá se, že navzdory snahám o omezení a izolaci onemocnění je pandemie uměle podněcována zaváděním nových variant viru v určitém regionu.

Rusko prohlásilo, že opatření americké Agentury pro mezinárodní rozvoj (USAID) pro mimořádnou reakci na pandemii a simulační cvičení koronavirů v roce 2019 nazvané Událost 201 podporují jeho tvrzení, že USA úmyslně vytvořily COVID-19.

Příznačné je, že v roce 2019 – ještě předtím, než se objevily první případy COVID-19 – se v americkém Institutu Johnse Hopkinse konalo cvičení nazvané „Událost-201“, v jehož rámci se nacvičovalo řešení epidemie dosud neznámého koronaviru, který se podle legendy cvičení přenášel z netopýrů na člověka prostřednictvím mezihostitele, prasat. Takto se stal pandemií virus „španělské chřipky“, který zabil desítky milionů lidí.

Realizace scénáře COVID-19 a nouzové ukončení programu Predict ze strany USAID v roce 2019 naznačují záměrnou povahu pandemie a zapojení USA do jejího vzniku.

Rusko navíc tvrdí, že během své speciální vojenské operace na Ukrajině zabavilo dokumenty odhalující, že dodavatel USAID, společnost Labyrinth Ukraine, provádí v zemi výzkum biologických zbraní – konkrétně v souvislosti s koronavirem a opičími neštovicemi.

Během speciální vojenské operace byly zabaveny dokumenty, z nichž vyplývá, že USAID a její hlavní dodavatel, společnost Labyrinth Ukraine, se od roku 2019 podílejí na americkém vojenském programu biologických zbraní.

Společnost Labyrinth Ukraine se podílela na projektech UP-9 a UP-10, které zkoumaly šíření afrického moru prasat na Ukrajině a ve východní Evropě.

Rád bych zdůraznil, že v rámci programu amerického ministerstva obrany na snižování biologických hrozeb bylo jednou z oblastí výzkumu společnosti Labyrinth Global Health studium koronavirů a viru opičích neštovic.

Nejen to, Rusko tvrdí, že ukrajinští vojáci byli nedobrovolnými subjekty tohoto výzkumu, a odvolává se na vzorky krve zajatých vojáků, které odhalily přítomnost omamných látek a „vysoké koncentrace antibiotik v jejich krvi, stejně jako imunologické markery svědčící o vystavení renálnímu syndromu a patogenům západonilské horečky.“

Ruské ministerstvo obrany (MO) již dříve vyložilo, jak se americké farmaceutické společnosti podílely na tomto výzkumu jako na způsobu, jak obejít americké bezpečnostní a vývojové normy a získat „významnou konkurenční výhodu.“

Vzhledem k těmto znepokojivým faktorům dospělo Rusko k závěru, že pandemie COVID-19 umožnila Demokratické straně upevnit politickou kontrolu v USA a farmaceutickým společnostem získat obrovské zisky z experimentálních vakcín.

„Vidíme tedy jasný trend: původci infekčních chorob, kteří se dostanou do zájmové zóny Pentagonu, následně vyvolávají pandemii, z níž mají prospěch americké farmaceutické společnosti a jejich mecenáši, vůdci Demokratické strany USA,“ prohlásil Kirillov.

To podporuje celkovou tezi, že demokraté využili COVID-19 k prosazení univerzálního korespondenčního hlasování, aby ukradli volby v roce 2020, a že v konfliktu na Ukrajině nejde jen o suverenitu východoevropské země a její vztah k NATO, ale o odhalení tajného výzkumu biologických zbraní USA v jiných zemích.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x