Ruská bezpečnostní rada potvrdila, že USA vyvíjejí biologické zbraně

biologické zbraně

Některé z vyvíjených biologických zbraní jsou zaměřeny proti některým etnickým skupinám.

biologické zbraně

Náměstek tajemníka ruské bezpečnostní rady Alexej Ševcov v pondělí prohlásil, že USA vyvíjejí zbraně, včetně zbraní namířených proti některým etnickým skupinám.

V rozhovoru pro list Rossijskaja gazeta Švecov prohlásil: „Bylo potvrzeno, že Spojené státy vyvíjejí biologické zbraně, včetně zbraní namířených proti některým etnickým skupinám.“

Podrobně také popsal, jak chce Pentagon rozšířit svůj program biologických zbraní na další státy a zavést kontrolu nad biologickým výzkumem, stejně jako shromažďovat biologické materiály a patogeny, zejména ty nebezpečné.

V červnu Americký demokratický kandidát na prezidenta Robert F. Kennedy Jr. ostře a rozsáhle kritizoval Spojené státy za operaci Paperclip, první projekt CIA, jehož cílem bylo přivést po druhé světové válce do Spojených států nacistické vědce. Tito vědci byli zaměstnáni při práci na vývoji raket, jaderných zbraní a biologických zbraní v přísně střežených laboratořích, jako je Fort Dietrich, i v dalších zařízeních po celé zemi, odhalil demokratický kandidát.

Prozradil také, že CIA se snažila získat japonské vědce, kteří byli za druhé světové války známí používáním biologických zbraní, aby se podíleli na vývoji pilotního zbrojního programu.

Bylo zjištěno, že Spojené státy pomáhaly s výstavbou biolaboratoří na Ukrajině. Zpočátku Washington odmítal existenci amerických biolaboratoří na Ukrajině přiznat, později to však časem učinila náměstkyně ministra zahraničí Victoria Nulandová.

„Ruské jednotky od začátku války na Ukrajině zajistily více než 20 000 dokumentů, referenčních a analytických materiálů a vyslechly očité svědky a účastníky Amerických vojensko-biologických programů,“ uvedl na začátku tohoto roku šéf ruské radiologické, chemické a biologické obrany Igor Kirillov.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x