Rumunský generál: Superzbraň HAARP se stále používá pro geovojnu

HAARP

Rumunský generál prohlásil, že program HAARP (High-frequency Active Auroral Research Program) nebyl nikdy ukončen, ale je v průběhu let neustále vylepšován a modernizován.

HAARP

Expert na geoinženýrství generál Emil Strainu hovořil o nebezpečí HAARP se zástupci srbských médií. Označil jej za „zbraň apokalypsy“ a novináři Draganu Vujičićovi řekl, že jej lze potenciálně využít k ekonomické válce, změně klimatu a kontrole populace. HAARP však měl neškodné kořeny jako vědecký počin pro studium vlastností a chování ionosféry.

„Systém HAARP je v provozu od roku 1993,“ řekl Strainu. „Počet antén a vysílačů se rok od roku zvyšoval, v provozu je více než 180 antén a hlavních generátorů. Dnes má HAARP nejvyšší výkon ve své historii a může plnit vzdálené mise kdekoli na světě.“

Strainu vysvětlil tři hlavní směry geoinženýrství. Prvním je uhlíkový geoinženýring, jehož cílem je odstranit z atmosféry oxid uhličitý. Druhým je solární geoinženýrství, které se snaží upravit množství slunečního záření absorbovaného a uvolňovaného do zemské atmosféry.

Třetím směrem je vojenský geoinženýring, který využívá technologie modifikace životního prostředí pro vojenské účely ve všech třech prostředích – na zemi, na moři i ve vzduchu. Podle Strianua se zdá, že současný problém „změny klimatu“ je způsoben právě takovými geoinženýrskými projekty, které se tajně provádějí již desítky let.

Nejvýkonnější instalace HAARP se nachází v Gakoně na Aljašce, která byla uzavřena v roce 2014 a o dva roky později, v roce 2016, přešla pod Aljašskou univerzitu ve Fairbanksu (UAF). Strianu však poukázal na to, že se jednalo o zástěrku americké armády a Ústřední zpravodajské služby, aby zde mohly operace HAARP pokračovat.

HAARP pravděpodobně způsobil vražedné zemětřesení v Turecku a Sýrii
Strianu také vyprávěl, že byl v zařízení HAARP na UAF a zjistil, jak se tato zbraň používá. Sdělil, že některé z jejích aplikací zahrnují způsobování výbuchů podobných těm, které způsobují jaderné bomby; modifikaci životního prostředí a vytváření hurikánů, tornád, vodních smrští a tsunami v oblastech, kde se běžně nevyskytují.

Zbraň může také vyvolat zemětřesení a sopečné erupce tím, že stimuluje oblasti náchylné k těmto jevům. Může také měnit mozkové vlny a ovládat myšlení lidí.

Vzhledem ke generálovu odhalení mnozí na sociálních sítích ukazují prstem na HAARP jako na příčinu mohutného zemětřesení z února 2023, které zasáhlo Turecko a Sýrii. Katastrofa si vyžádala nejméně 54 387 mrtvých.

Strianu není sám, kdo věří v existenci geoinženýrské zbraně. Jeho rumunská kolegyně, senátorka Diana Iovanovici Sosoaca, během projevu v rumunském parlamentu tvrdila, že zemětřesení v Turecku mohlo být důsledkem geozbraně, kterou globalisté nasadili proti Ankaře. Podle zákonodárkyně turecký prezident Recep Tayyip Erdogan svým vzdorem vůči globalistům neseděl.

Sosoaca poukázala na „150 následných otřesů po ničivém zemětřesení, z nichž druhý byl silnější než první“ jako na důkaz, že otřesy byly umělé povahy. Dodala, že geologické zbraně „existují již velmi dlouho“ a byly „dosud používány, aniž by způsobily příliš mnoho obětí, pravděpodobně za účelem experimentů.“

„Nyní byla uvedena do praxe,“ poznamenala senátorka. „Ale nikoho nenapadlo, že by museli umírat lidé – tolik lidí a tak strašným způsobem.“

Četné příspěvky na sociálních sítích tvrdily, že HAARP se používá k vyvolávání bouří a vln veder. Někteří dokonce naznačovali, že se používá jako nástroj k vyvolání klimatického alarmismu a k tomu, aby lidé byli přístupnější klimatickým výlukám. A co hůř, o HAARP se tvrdí, že je nástrojem k vylidňování světa.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aamater
Host
aamater
1 rok před

Ak to ohrozuje planétu Zem a samotný život na nej tak prečo sa tým ešte nezačala zaoberať BR OSN? To potom k čomu je taká organizácia? Je to iba banda darmožráčov ktorí nič nevedia a nič neriešia? Či ako si to máme vysvetliť? Neriešili ani to že darebácky štát USA klamal priamo na pôde BR OSN o ZHN v Iraku!!! Neriešia ani teroristický útok na Nord Stream a Nord Stream II. Tak ešte raz, k čomu potom slúži?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x