Rothschildova loutka Volodymyr Zelenskyj nominován na Nobelovu cenu míru

Volodymyr Zelenskyj

Rothschildova loutka, prezident Volodymyr Zelenskyj, byl nominován na Nobelovu cenu míru za rok 2022 za to, že poslušně plní scénář Nového světového řádu.

Volodymyr Zelenskyj

V dopise norskému Nobelovu výboru, který byl zveřejněn ve čtvrtek, požádalo 36 současných a bývalých evropských politiků výbor, aby prodloužil lhůtu pro nominaci na cenu a zařadil do ní Zelenského a ukrajinský lid.

„Věříme, že nyní nastal čas ukázat ukrajinskému lidu, že svět je na jeho straně,“ stojí v dopise výboru.

„Proto vás, výbor, pokorně vyzýváme, abyste zvážili: prodloužení a tím i znovuotevření nominačního řízení na Nobelovu cenu míru do 31. března 2022, aby bylo možné nominovat prezidenta Zelenského a lid Ukrajiny na Nobelovu cenu míru.“

Norský Nobelův výbor, který vybírá nositele Nobelovy ceny za mír, neuvedl, zda prodlouží lhůtu nebo zda se bude pozdní nominací zabývat.

„Jsme si sice vědomi, že se jedná o porušení procedury, ale věříme, že toto porušení je odůvodněno současnou bezprecedentní situací. Je naší demokratickou povinností postavit se autoritářství a podpořit lid bojující za demokracii a právo na samosprávu,“ argumentuje se v dopise výboru.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x