Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 17.9.2023

QAnon

VYVOLÁNÍ obvinění z vojenského převratu proti Bidenovi. Obama. Clintonové / Rockefellerovy CIA, které vedly k otevřené vojenské operaci 11.3 USA//.

QAnon

Několik měkkých tribunálů se v současné době odehrává uvnitř Kongresu, když provádějí dobře umístěný plán, aby se do záznamů Kongresu dostaly důkazy, které se hromadí proti GAIN OF FUNCTION. > Vakcíny proti koronaviru spojené s operacemi Pentagonu, které se datují do roku 2012 > odhalení financování viru ze strany armády.

_Ran Paul veřejně jde po USAID a administrativě Samanthy Powerové a před americkým Senátem a výborem pro zahraniční vztahy a přinesl ODHALENÍ USAID . VOJENSKÉHO financování ZÍSKÁNÍ FUNKCE/ viru podobnému SARS a jak financování směřovalo do Wu-chanu.

> Pokud dáváte pozor, několik senátních slyšení a slyšení v Kongresu přímo útočí na Bidenův režim a přinášejí vyšetřování korupce Bidenovy rodiny a obchodování s lidmi, nelegální obchody na Ukrajině. Ccp. A v zahraničí.
_Slyšení přinášejí hromadné informace, které jsou zaznamenány ve vládních záznamech USA, včetně odhalení FAUCI, která lhala Kongresu.
_Kopie obsahu pevného disku notebooku Huntera Bidena předaná Mattu Gaetzovi a předložená Kongresu.
_Kongres jde po FBI. TWITTER . odhalení korupce zadních vrátek do sociálních médií, která jsou kontrolována agenturami se třemi písmeny.
_Bývalý ředitel CIA odhaluje, že nechal podepsat 50 špionů dopis, podle kterého byl skandál s notebookem Huntera Bidena ruskou dezinformací, která měla Joeovi POMOCI „vyhrát prezidentské volby“.
____
Nyní ZA SKRÝŠÍ> ; HUNTER BIDEN BUDE OBVINĚN zasahuje do Kongresu a Mil. Intel kanály a Kash Patel také činí tato prohlášení na otevřených kanálech< ___ VŠECHNO směřuje k ODHALENÍ VOJENSKÉHO PŘEVRATU A K ZAJETÍ VLÁDY USA CIZÍMI OPERACEMI A VSTUPOVÁNÍM DO VOLEB V USA< __ VŠECHNO, co se nyní děje, se děje podle knih a postupů a vše musí být zdokumentováno v Kongresu a při slyšeních v Senátu,... A SVĚTOVÉ INTELIGENČNÍ AGENTURY TO SLEDUJÍ, stejně jako DEEP STATE A NATO , OSN. DAVOS GROUP ECT ECT ........ Protože [ oni] vědí, že BIDENOVO ODSOUZENÍ POVEDE K ODHALENÍ ZÁKRYTÍ FBI A BIDENOVA LAPTONU ( LAPTON Z PEKLA UCHOVÁVÁ DŮLEŽITÉ INFORMACE O VŠEM OD PEDOFILIE PŘES OBCHODOVÁNÍ S LIDMI AŽ PO VOJENSKÉ KLASIFIKOVANÉ DOKUMENTY. AŽ PO OBAMU. CLINTONOVÉ. CIA. BIDENOVÝCH OBCHODECH S UKRAJINOU. AŽ PO ZRADU VOJENSKÉHO PŘEVRATU UTAJOVANÉ DOKUMENTY ZAHRNUJÍCÍ CIA OPERACE TEORIE HRY///)) STRAŠIDELNÁ UDÁLOST MUSÍ PŘIJÍT, ABY VYPOVEDLA VELKÉ SVĚTOVÉ PROBUZENÍ levice a spících ovcí////.

>ale aby se zavedly a VYPADLY operace hlubokého státního vojenského převratu prováděné Obamou. CIA Pentagon……. TRUMP. KONGRES. SENÁT musí dělat věci podle pravidel a legálně a dostat do záznamu informace o všech zvěrstvech, zločinech. A vyšetřování.

Je to sice obtížné, ale je důležité pochopit, že se to musí dělat podle KNIHY. _Q
______
To vše vede k ZÁKONU VÁLKY. 11.3

2023. KOLIZNÍ KURZ> EPSTEIN>CIA> BANKOVNÍ KOLAPS> ODHALENÍ UKRAJINY> OBCHODOVÁNÍ S LIDMI> OBVINĚNÍ HUNTERA> OBŽALOBA BIDENA> ODHALENÍ FBI> DISNEY> SEKTA ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT ECT > DAVOS < . DŮVĚŘUJTE PLÁNU Dané sliby. Sliby dodrženy. Svět je propojen Moc Jamieho Dimona a způsob, jakým JP Morgan a Deep State napojený na EPSTEINA, který byl dosazen aliancí CIA/MOSSAD/MI6 Deep State, která vytvořila Roberta Maxwella, je způsob, jakým CABAL převzal kontrolu nad americkým mil. Zpravodajské služby a vydírací operace, díky nimž byli zajati američtí generálové. A VELITELŮ do operací systému deep state a světového systému FIAT MONEY LAUNDERING bylo vše PLÁNOVÁNO již od počátku 20. století a předem plánováno vytvoření CIA . _Skutečný příběh o tom, jak DEEP STATE převzal kontrolu nad světem prostřednictvím operací praní špinavých peněz prostřednictvím systému Fiat a CIA. MOSSAD.MI6 A[ DS] INTELIGENČNÍ agentury po celém světě je spojen s BLACKMAIL OPERACÍ. MEZI KTERÉ PATŘÍ I ROCKEFELLEROVÉ. ROTHSCHILDŮ. VATIKÁN (VATIKÁN vytvořil první zpravodajské agentury na světě infiltrované národy), které všechny pomáhají vytvářet systém FIAT, světový bankovní systém. A na konci 80. let [CIA]✓EPSTEIN] pedofilie. Začaly ČERNÉ OPERACE obchodování se sexem a ZAPLETENÍ VŮDCŮ NÁRODŮ A VLÁD....... A finanční FIAT deep state peníze, které jsou SPOJENY s JP MORGAN . EPSTEIN. [ DS] MIL. INTEL . / SOCIÁLNÍ MÉDIA. FACEBOOK OPERACE DARPA>>TOO >> UKRAJINSKÁ VÁLKA PLÁNOVANÁ CIA PŘED DESÍTKAMI let se rozplétá,
Plán na vypuštění vakcín proti viru smrti a vyvolání chaosu se rozplétá a dochází k celosvětovému Probuzení……..
……. EPSTEINOVA SÁGA JE JEN ZAČÁTEK
A TRUMP.+ BÍLÉ Klobouky.+ Vojenská aliance+CHEYENNE MOUNTAINS DRŽÍ ♠️♦️…….. KLÍČE!

_____
V ZÁKULISÍ; VOJENSKÁ ALIANCE POSLALA VAROVÁNÍ SPOLEČNOSTI JP MORGAN. SVĚTOVÉ BANKY . KABAL. DEEP STATE MILITARY INTELLIGENCE> že PŘÍPAD EPSTEIN VYPLÝVÁ A ZÁKONNÉ SOUDY A PODEZŘENÍ NA VIRGINSKÝCH OSTROVECH JSOU JEN ZAČÁTEK A NIC NEMŮŽE ZASTAVIT TO, CO PŘICHÁZÍ ….
není dostatek peněz, které by mohly zaplatit/vyhrožovat/odplácet se za odhalení, které se blíží> TO ZAČNE VÁLKY O ARRESTY.>>>>BURZOVNÍ OPERACE

Zákulisí; Mil soudy vypovídají.
Několik ELIT, které jsou napojeny na CITIGROUP/rodinu CROWN, která řídí Chicago [ OBAMA] ………. Všechno, co sledujete ve veřejnoprávní televizi, je 🎥.. Zákulisní vojenské OPERACE se pohybují prostřednictvím KLASIFIKOVANÝCH DEBRIEFINGŮ a nejbohatší a nejmocnější lidé světa jsou předvoláváni k soudu a globálně je posíláno ⚠️ VAROVÁNÍ do [DS].
TICK TOCK
NA ⏰

BIDENŮV LAPTOP JE PŘÍMO SPOJEN S EPSTEINEM. JP MORGAN.
UKRAJINA. BIOLABS. VIRUS > FBI. CIA. OPERACE DARPA .

Kdo donutil HUNTERA BIDENA, aby odnesl svůj LAPTOP k počítačovému technikovi do obchodu?
Proč ho tam tak dlouho zapomínal?
Proč nevzal svůj počítač k opravě k mnoha svým přátelům, kteří jsou počítačoví technici, nebo k mnoha soukromým Technikům, kteří nabízejí utajení prostřednictvím MOCNÝCH sítí a přátel jeho otce… Nebo přímé kontakty Huntera na MIT. YALE. HARVARDU A TECHNIKŮM?

Proč se Hunter rozhodl dát LAPTOP Z PEKLA, který nese americké mil. tajné informace a pedofilii. Sítě a operace na praní špinavých peněz a stovky ilegálních obchodních transakcí po celém světě, které souvisí se Zradou… Proč dal tento důležitý LAPTOP do obyčejného obchodu?

Odpověď>>> Byl donucen.
+ MIL. OPERACE.
TEORIE HRY

SLEDUJTE OPERACE BÍLÉHO KRÁLÍKA VE HŘE.

BIDEN. GUMOVÁ MASKA.
PELOSI >AKTOR
LOVEC BIDEN NOTEBOOK > ZNAČKA.

LOVCI SE STÁVAJÍ LOVENÝMI
Q
———–
Kolik kopií notebooku z pekla nyní existuje… Kolik jich vyrobil skladník? Kolik jich vyrobil Rudy giuliani? Kolik jich vyrobila FBI? Kolik jich vyrobila CIA?… Jak se k těm souborům dostal Matt GAETZ?
Jak se ke spisům dostal PUTIN. XI?

Kdo se chystá uniknout jako PRVNÍ

TRUMP dává otevřený COMMS; o příchodu po Anthony Weiner notebooku >>> ( pedofilie. Obětování dětí spojené s CLINTONOVÝMI, OBAMOU a vrcholnými elitami ve Washingtonu a vrcholnými celebritami a včetně vojenských….. Weinerův laptop je mnohem mnohem mnohem hrůznější satanistická pedofilie než Huntersův LAPTOP…. 9 z 12 lidí, kteří viděli notebook VŠICHNI TAJEMNĚ spáchali sebevraždu a zemřeli ……)///.
>TRUMP nyní slibuje, že nad dlouho OČEKÁVANÝM Weinerovým laptopem nastolí SPRAVEDLNOST.

NEJVĚTŠÍ problém na Zemi obchodování s lidmi. Obchodování s dětmi a pedofilie VYHNALY průmyslu obchodu se zbraněmi a drogami…… Falešné číslo 32 000 000 000 miliard dolarů průmyslu sexu s lidmi/dětmi je mnohem větší a blíží se 100 000 000 000 miliardám podle několika špičkových světových annalistů….

>>>> VŠE, CO SE DĚJE S TRUMPEM UVNITŘ OBVINĚNÍ, SOUVISÍ S VOJENSKÝMI OPERACEMI<<<< Říkám vám už roky všechno, co se chystá, stejně jako několik pravdomluvných lidí uvnitř hnutí..... Že Trump je VYSOCE OCHRÁNĚNÝ a všechno, co vidíte, je film 🎥..... _PLÁN _DEVOLUCE _KONTINUITA VLÁDY ; V PLATNOSTI _ _ _TRUMPova nová obvinění ( jak bylo slíbeno, že se stane a povede k zatčení, je zinscenované)//// >. Pokud se pozorně podíváte na federální soudní systémy FLORIDY, uvidíte, že TRUMP umístil místa a soudce & právníky opravené na Trumpa v roce 2017_2020 administrativy…_ _

Bez ohledu na to, co se stane… TRUMPOVI JE JASNÉ, ŽE JDE ODHALIT LIDSKÝ OBĚTNÍK PEDOFILNÍHO KRUHU, který spojuje Weinera. CLINTONŮ. FBI.cia. OBAMU. Vojenské [ DS]
……

TRUMP je NEJVĚTŠÍ WHISTLEBLOWER NA SVĚTĚ……..

Říkal jsem vám, že EPSTEINOVA SÁGA JE JEN ZAČÁTEK. SÁGA KILLERY CLINTONS PRÁVĚ ZAČÍNÁ> SÁGA OBAMA VOJENSKÝ PŘEVRAT PRÁVĚ ZAČÍNÁ………. A všichni jsou napojeni na SVĚTOVOU PEDOFILII A OBCHODOVÁNÍ S LIDMI A NEJHORŠÍ SATANSKÉ OBĚTI spojené s hudebním průmyslem. Filmový průmysl.
S NASA. S UKRAJINOU. SVĚTOVÁ SÍŤ OBCHODOVÁNÍ S LIDMI….

_TRUMPS SI NA NIC NEHRAJE.
___
VŠECHNO SE PŘIBLIŽUJE NA KOLIZI . BOUŘE STOLETÍ.

BOUŘE má začátek, střed a KONEC……..

Blížíme se ke KONCI, protože DEEP STATE aktivuje začátek projektu modrý paprsek a zavádí MSM . YOUTUBER GOOGLE ECT ECT k prosazení ALIEN AGENDA A pozorování UFOS po celém SVĚTĚ……. Ale hluboký stát popírá whistleblowera s nejvyšší úrovní prověrky, který přišel z Pentagonu a řekl, že Pentagon. armáda má UFO a další….

____
V ZÁKULISÍ!;_
Světoví POVĚSTNÍCI vystoupí a VYŠETŘÍ své VLÁDY a armádu, že skrývají UFOS a vytvářejí FALEŠNOU INVAZI CIZINCŮ, aby masově zabíjeli lidi a pokusili se zavést nový světový náboženský řád spojený s invazí mimozemšťanů.///
_
Trump je chráněn. … Musíte myslet výše než TRUMP.
KDO HO UMÍSTIL?
JAKÁ VOJENSKÁ DIVIZE

VŠECHNO SE TO VRACÍ K JFK
…._Q. // VOJENSKÉ OPERACE

PLÁN NA ZÁCHRANU SVĚTA
CENTRÁLNÍ ETAPA< 🎥 _Bílé klobouky veřejně staví do centra dění Obamu pro rok 2024 a a jeho životní korupci a AGENDY spojené se VŠEMI OPERACEMI DEEP STATE< : >TUCKER Carlson přicházející po Obamovi jako po homosexuálovi je velmi důležitá operace, která zdiskredituje OBAMOVCE pro jejich další velkou prezidentskou kampaň
_ale ODHALENÍ Obamy jako homosexuálního prezidenta povede k elitám DC a k ODHALENÍ intenzivního hnutí WOKE zahrnujícího armádu Spojených států a řetězec velení a operací zaměřených na děti,/ záměrně oslabující armádu na[ ds] vojenské operace spojené s infiltrací CCP
_Obamova skrytá homosexuální agenda BUDE odhalena, zatímco svět bude sledovat a jasný

probíhaly militarizované operace s cílem ovládnout média a získat prominentní pozice v Hollywoodu, médiích, u soudů.
bankovního sektoru, amerických vzdělávacích systémů, aby indoktrinovaly děti k sexualizaci ve velmi mladém věku ( umisťování plánovaných programů na sexualitu a orientaci dětí/pohlaví je pedofilie).
_Odhalení Obamy bude >KONKURENCOVAT< s odhalením Bidenova laptopu, které Kongres vytáhne na světlo a propojí světové banky s Bidenovou rodinou. Ty samé banky propojí JP Morgan a další světové banky s pedofilií a jejich spojením s EPSTEINOVÝM PEDOFILNÍM KRUHEM A KRUHEM ČERNOMODRÝCH SVĚTOVÝCH SÍTÍ >>>KRUHEM OBCHODOVÁNÍ S LIDMI.
_
_SPOJENÍ S[ DS] SVĚTOVÝMI VOJENSKÝMI OPERACEMI>

_
_
ODHALENÍ OBAMY JE ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ a spojuje vojenské operace hlubokého státu chránící pedofilní kruhy.
( [ ds] mil intel. Agentury chrání ELITNÍ PEDOFILNÍ KRUHY kvůli vlastnímu zapojení do obchodu s lidmi/děti/se sexem)//// >>> EPSTEIN BYL VYTVOŘEN MOSSADEM/ FINANCOVÁN MI6/cia/Rothschildem , Rockefellery atd. atd. a své peníze ukládal v CIA OPERATIVNÍCH BANKÁCH JAKO JP MORGAN A DALŠÍCH SVĚTOVÝCH BANKÁCH JAKO DEUTSCHBANK v Německu a mnohem mnohem mnohem mnohem více….

Odhalení Obamy jako gaye a prosazování vojenského hnutí WOKE a vládní pomoc a financování hnutí Gay Agenda prostřednictvím několika amerických korporací, které byly záměrně vnucovány dětem/vojákům a vytvořily válku 4. generace mezi civilisty, to vše souvisí s TREASON/ PEDOPHILIA/ CRIMES AGAINST HUMANITY/ UNITED STATES EXECUTIVE ORDERS týkající se zahraničního vměšování do VOLEB ( desítky tisíc vládních úředníků. Vojenských osob a vlivných lidí bylo vydíráno prostřednictvím operací Gay agendy, které byly zaměřeny na jejich počítače , telefony, e-maily atd.“ X““ > ( PATRIOT ACT v roce 2000 dal CIA a [ ds] pravomoc instalovat falešné programy pedofilních vyděračských operací na miliony počítačů a telefonů občanů USA (EU.> světa)… A ti byli vydíráni, aby vyhověli opozičním silám deep state……. to bylo
Velká část práce 911 uvnitř CIA k vytvoření zákona Patriot a převzetí kontroly nad zájmy deep state USA )////.

Současné vojenské operace MILITARY ALLIANCE k VYHLAZENÍ Obamy , PIZZAGATE USA. LOVEC NOTEBOOKŮ, PODESTA. HILLARY E-MAILY. >> EPSTEIN<<< >>>VŠECHNY SPOJENÉ S PEDOFILNÍM KRUHEM,
Operace zločineckého syndikátu ADRENOCHROME ///// a jak sociální média Obři. MSM. Elity/politici/tv osobnosti jako Jimmy Kimmel všichni kryli ZLOČINY STOLETÍ. ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI A VŠICHNI PRACOVALI VE SHODĚ V CIA. CECHOVNÍM VOJENSKÉM PUČI PROTI DONALDU J. TRUMPOVI A NĚKOLIKA ZEMÍM A NÁRODŮM PO CELÉM SVĚTĚ.
__
DOSTALI JSME SE DO OBROVSKÉ BOUŘE
PATRIOTŮ////svět testuje EBS skrze země a vše se připravuje na VĚCI ( řeknou vám, že EBS je z jiných důvodů nebo obviní Putina nebo Patrioty nebo něco jiného z nadcházejících výpadků….
Ale nezapomeňte, že TEORIE HRY OPERACE JSOU NA MÍSTĚ…. je to velmi důležité nadcházející UDÁLOSTI, které se stanou.
Včetně masivních protestů. Nepokoje proti nové pandemii/ vakcínám/ výlukám/……

> tyto události světových nepokojů / zhroucení bank povedou k vojenskému zásahu)//
VŠECHNO VEDE K VYKOUPENÍ a nadcházející masové občanské nepokoje / kolaps jsou pro spící ovce, aby se probudily z MOKRÝCH SENŮ////.

Nakonec to MUSÍ vypadat tak, že lidstvo bojovalo za svou svobodu a sjednotilo se v nejtemnějších hodinách.//// > už to začíná, protože miliony lidí jsou nyní proti vax a klimatičtí aktivisté vidí, že se prosazuje agenda.
A liberálové vidí, že CIA tahá za nitky a miliardy jsou proti válce na Ukrajině a NATO se hroutí.CIA SE ODHALUJE NA SVĚTOVÉ ÚROVNI.

MĚJTE VÍRU, VLASTENCI.

JEDINOU CESTOU JE ARMÁDA

MUSK řekl, že chce bojovat s PUTINEM.
[STAGED]]]]]]]]< Říkal jsem vám, že je to všechno jenom divadlo. V ZÁKULISÍ>];
ELON MUSK JE ŘÍZEN A DOSAZEN CHEYENNE MNT. MILITARY A USSF . a jeho financování pochází od TRUMP.AD.MIN. EZRA. KASH////

_TADY vidíte, jakou MOCÍ musel MUSK ( USSF)) zastavit VOJENSKÉ operace CIA/NATO/Ukrajiny, aby zaútočil na ruské základny a námořní flotily na Krymu a jižní Ukrajině.
>MUSK vypnul STARLINK pro vojenské operace CIA/ NATO/Ukrajiny během jejich ÚTOKU na Rusko.

Žádný americký civilista/občan nesmí narušovat vojenské operace USA.
( CIA.[ DS] americká armáda pomáhá Ukrajině COVERT OPS) proti zahraničnímu protivníkovi. Nebo se pokoušet jménem amerických vojenských operací vytvářet mír či vyjednávat s cizími vojenskými silami či vládami ( Rusko) …. Tyto zákony USA jsou spojeny s Loganovým zákonem.

Přesto MUSK komunikuje s ruskými velvyslanci a zadními kanály s ruskou armádou. A dostala přímou informaci od RUSKA, že Ukrajina/CIA se chystá zaútočit na ruské námořní flotily pomocí STARLINK a MUSK SE DOHODL S RUSKEM, ABY STARLINK VYPNUL.
__
Co se děje?

Nedávno ministr zahraničí a [ DS] CIA INSERTION ANTONY BLINKEN (jeho otec byl právník Ghislaine Maxwell otec, který pomáhal vytvořit EPSTEIN s CIA /MI6 operace) šel do USA národní televize a byl dotázán na Musk porušení zákonů a Blinken odmítl odpovědět na otázky o MUSK FULL zapojení v UKRAJINĚ….. A pouze řekl, že MUSK STARLINK byl na Ukrajině důležitý a Blinken nechtěl komentovat zásahy MUSK do vojenských operací na Ukrajině nebo porušování amerických zákonů .
_____
V ZÁKULISÍ>];
Trump Cheyenne hora. USSF tahá za nitky.

Máte víc, než si myslíte.

_______
Skutečná PRAVDA. >STARLINK
SATS zcela infiltrovali EU. UKRAJINA.POWERGRID a v EU je panika [ DS>] Mil. A [ DS] ELITY, že USSF může ovládat EBS . > BĚHEM NĚKOLIKA VTEŘIN VYPADNOU ZE SVĚTA ODTAJNĚNÉ INFORMACE, KTERÉ BY MOHLY ODHALIT ROZDĚLENÍ A OPERACE HLUBOKÉHO STÁTU EU.

Skutečná PRAVDA>
STARLINK má SÍLU vypnout jaderné zbraně.
( k této UDÁLOSTI již několikrát došlo v posledních 3 letech).
_______
MLHA VÁLKY

+NAMALOVAT OBRÁZEK

_Vojenská rozvědka sleduje ČKS a její zachycené operace tří složek americké vlády již 10 let.
_v současné době v posledních 7 letech vojenské ALLIANCE bílých klobouků nastražily pasti, aby operace ČKS uvnitř Spojených států ZRUŠILY. / na ZKRADENÉ volby 2020 v USA byly umístěny Vojenské operace bílých klobouků thar je spojen s TRUMPOVÝMI prezidentskými dekrety, protokoly Zákonů války a plánem Devoluce, který ZAVEDE vojenskou 11.3 Zákonů války vojenskou okupaci USA. V této době vojenského práva a práva maršála, speciálních sil, příkazů a protokolů uzákoněných JFK , Reganovou a Trumpovou administrativou a EO dávají všechny vojenské pravomoci k ARRESTU, OBČANŮM, ORGANIZACÍM , moci a elitám ve vládě, politikům a všem, kteří vyhověli cizím mocnostem ( CCP) ve vojenském COUPu proti Spojeným státům a jejich armádě.

>Všichni už dobře víte, že CIA spolu s finančními institucemi CCP, bankami a finančníky ovládá Hollywood a jeho řídící orgány. CCP také ovládá velké sítě zájmů v oblasti sociálních médií prostřednictvím dceřiných bank a investorů.
Úplná zkorumpovanost CCP je plně propojena s operacemi CIA, Wall Street, BLACKROCK a světovými bankami. Včetně špionáže prostřednictvím zločinecké rodiny Bidenů, Obamovy administrativy, nadací a finančních vazeb Clintonových.

Hluboký stát Rockefellerů. Dupontů, Rothschildů, královských elit, Bilderbergerských skupin atd. atd. Je přímo napojen na ČKS a čínskou ( ČKS) moc nad korporacemi EU a světovou vojenskou rozvědkou shromažďující informace.

.,,,> To jsou jedny z největších důvodů, proč Hollywood, CIA. MAINSTREAM neodsoudí ČÍNU za virus nebo WUHAN.
>Proto Fauci, Biden Obama neodsoudí ČKS. WUHAN, protože spolu s ČKS pomáhají vytvořit virus COVID. Wuhan a přesunuli virus z Fort Detrick , Chapel Hill do čínského Wuhanu.

___
V současné době probíhají operace amerických vojenských bílých klobouků, které sledují hluboké státní americké vojenské zpravodajství a [ ds]USA a CIA spolupracují přímo s ČKS.

Když 8. srpna 2023 v 6:37 hodin v Lahaině na Havaji vzplály požáry, nad Lahinou byly laserové satelity CCP NORAD 555836 ( Direct Energy Weapon ) a operace americké NORAD pomáhají zakrýt satelity CCP označené jako NORAD létající nad……. Ale bílé klobouky s několika informatiky a pokročilými robotickými inženýry a vojenskou rozvědkou sledovaly CCP [ DEW,] Lazerové satelity a jejich operace.

BÍLÉ KLOBOUKY VYTVOŘILY OBRAZ a DOPLNILY vojenské informace do veřejného sektoru VIA soukromé rady, občané pracující ve speciálních sektorech, kteří mohou VYTVOŘIT operace CCP společně řízené CIA PŘÍMÉ ENERGETICKÉ ZBRANĚ.

>>>> SLEDOVÁNÍ TĚCHTO OPERACÍ CCP/CIA/ MI6/ MOSAD JE PŘÍMO SPOJENO S> VELEZRADOU< A BÍLÉ KLOBOUKY MALUJÍ OBRAZ PRO VEŘEJNÉ ODHALENÍ, KTERÝ BUDE SPOJEN S VOJENSKÝMI TRIBUNÁLY A VÁLKAMI O ZATČENÍ. _Všechno, co se nyní děje, je dokumentováno, protože vojenské soudy a velení sledují zločiny proti lidskosti, které se odehrávají, a ÚPLNĚ DOKUMENTUJÍ ZLODĚJSKÉ ČINY, které jsou duálně spojeny se zajatými operacemi zkrachovalé korporace Spojených států. _ VĚŘTE VLASTENCŮM VOJENSKÁ ALIANCE + TRUMP + CHEYENNE MNT + USSF +++ jsou VŠICHNI. MALUJÍ OBRAZ PRO NADCHÁZEJÍCÍ VOJENSKÝCH INTERVENCÍ. TRIBUNÁLY A OKUPACE. Vše musí být provedeno podle pravidel. V pravý čas všechny přistály Koupil CCP. BILL GATES . Jeff bezos , ELITES atd.atd.atd. BUDOU vráceny občanům USA a výkonné příkazy podepsané Trumpem o zabavení majetku všech, kteří se spikli při vojenském převratu a korupci spojené se zahraniční okupací, zpravodajstvím a vměšováním do voleb v USA, budou čelit trestnímu stíhání a trestům veškerého zabaveného majetku a mohou být odsouzeni k doživotnímu vězení a trestu smrti. __ Probíhají operace k odhalení [ DS] VOJENSKÉHO převratu. ODHALIT VIRUS. ODHALIT SVĚTOVOU KORUPCI. ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI. ZLOČIN STOLETÍ. FALEŠNÁ MIMOZEMSKÁ INVAZE. SKRYTÁ VYSPĚLÁ VOJENSKÁ TECHNOLOGIE, KTERÁ ZACHRÁNÍ SVĚT A ZMĚNÍ SVĚT V NEVYZPYTATELNÝCH VÝSLEDCÍCH ENERGIE NULOVÉHO BODU. NEKONEČNÁ ENERGIE (Q)uantové cestování v čase. Teprve jsme začali - TRUMP Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x