Trump slibuje, že v případě znovuzvolení zastaví „transgenderové šílenství“ mrzačení dětí

transgenderové šílenství

V nedávném předvolebním projevu bývalý prezident Donald Trump prohlásil, že hodlá zakázat mrzačení dětí ve jménu transgenderismu a zrušit „transgenderové šílenství.“

transgenderové šílenství

V projevu na shromáždění v Jižní Dakotě přislíbil: „Hned první den podepíšu nový exekutivní příkaz, který omezí federální financování jakékoli školy, která bude našim dětem vnucovat kritickou rasovou teorii, transgenderové šílenství a další nevhodný rasový, sexuální nebo politický obsah.“

A dodal: „Podepíšu zákon zakazující sexuální mrzačení dětí ve všech 50 státech.“

Kromě toho slíbil, že zajistí, aby se muži nemohli účastnit ženských sportů.

V Jižní Dakotě již platí zákon, který zakazuje operace nezletilým transsexuálům. Republikánská guvernérka Kristi Noemová loni podepsala zákon, který pacientům mladším 18 let znemožňuje podávat léky blokující pubertu, pohlavní hormony a operace pro změnu pohlaví; poskytovatelé zdravotní péče, kteří zákon poruší, mohou přijít o licenci a čelit občanskoprávním žalobám.

Na vyprodaném shromáždění v Rapid City Trump získal podporu od Noemové, která řekla: „Udělám vše, co bude v mých silách, abych mu pomohla zvítězit a zachránit tuto zemi.“ Objevily se spekulace, že by o ní Trump mohl uvažovat jako o potenciální parťačce, ačkoli během nedávného vystoupení v pořadu Fox & Friends popřela, že by se o tom hovořilo.

Trump slíbil potrestat lékaře, kteří provádějí nebezpečné transgenderové operace
Trump se opakovaně vyjádřil proti mrzačení dětí s gender zmatením. Na začátku tohoto roku zveřejnil na svých sociálních sítích video, ve kterém slíbil, že pokud vyhraje svůj pokus o znovuzvolení, bude trestat lékaře, kteří takovou péči nezletilým poskytují.

V projevu slíbil, že „ochrání děti před levicovým genderovým šílenstvím“, a zmínil plány na federální zákon uznávající pouze dvě pohlaví a bránící mužům, kteří o sobě tvrdí, že jsou ženy, vstupovat do ženských sportovních týmů.

Prohlásil, že: „Žádná seriózní země by neměla svým dětem říkat, že se narodily se špatným pohlavím,“ a dodal: „Pod mým vedením toto šílenství skončí.“

Nastínil také plány ministerstva spravedlnosti zahájit vyšetřování jednotlivých nemocnic i farmaceutického průmyslu, aby se zjistilo, zda záměrně nezakrývají „strašlivé dlouhodobé vedlejší účinky změny pohlaví, aby se obohatily.“

Kromě toho uvedl, že hodlá zavést soukromé právo na žalobu pro pacienty, kterým byla jako nezletilým poskytnuta „gender afirmativní zdravotní péče“ a kteří toho později litovali.

Během svého předchozího prezidentského období Trump podepsal nařízení, které federálním agenturám zakazuje nutit své zaměstnance a dodavatele, s nimiž spolupracují, aby přijali kritickou rasovou teorii. Neudělal však nic pro to, aby zabránil mladým lidem, kteří procházejí gender zmatením, v chemickém a fyzickém mrzačení prostřednictvím transgenderových zákroků a operací.

Ačkoli podepsal dvoustranný zákon zakazující praxi mrzačení ženských pohlavních orgánů, byl následně zrušen. Tyto praktiky se v USA rozmáhají v důsledku imigrace z částí světa, kde se běžně provádějí, například z Blízkého východu, Asie a Afriky.

Někteří z Trumpových protikandidátů mají na věc odlišný názor – guvernér Chris Christie se vyslovil proti jakémukoli omezení transgenderových zákroků navzdory jejich nebezpečnosti. Christie se domnívá, že rodičům by mělo být umožněno rozhodovat o těchto zákrocích za své děti, a zřejmě ignoruje skutečnost, že je často zanechávají neplodnými a zahrnují odstranění zdravých orgánů z jejich těla.

Floridský guvernér Ron DeSantis, který také kandiduje, však v roce 2021 podepsal zákon, který transgender sportovcům zakazuje účast v ženských sportech. Schválil také státní předpis zakazující transgenderovým osobám využívat službu Medicaid k financování zdravotní péče potvrzující jejich pohlaví a zákony zakazující diskuse o pohlavní identitě a sexuální orientaci ve třídách veřejných škol.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
8 měsíců před

Všechno pro slávu Ameriky!

zdenio
Host
zdenio
8 měsíců před

Sliby se slibují, blázni se radují.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x