Putin se ohrazuje proti genderové ideologii, která ničí Západ: Existuje pouze muž a žena

Putin

Ruský prezident Vladimir Putin se ohradil proti woke agendě prosazované v Západním světě, která učí děti, že existují desítky pohlaví a že biologické pohlaví neexistuje.

Podle Putina je woke agenda součástí satanistického plánu Nového světového řádu, jehož cílem je šířit na Západě degeneraci, rozvrátit tradiční rodinu, normalizovat pedofilii a zničit tradiční sociální a kulturní strukturu společnosti.

„Všichni jsme si rovni od chvíle, kdy jsme se narodili, díky naší matce a našemu otci,“ poznamenal Putin. „Přesně tak se lidé rodí na tento svět. Dnes to i přes moderní technologie jinak nejde.“

Jak zdůraznil Putin, „existuje pouze muž a žena“ a bez ohledu na módní trendy, které na Západě přicházejí a odcházejí, tento biologický princip zůstane navždy zachován.

Putin také loni pronesl projev, v němž odhalil satanistický plán Nového světového řádu normalizovat pedofilii na Západě.

„Podívejte se, co dělají se svými vlastními národy – ničení rodiny, kulturní a národní identity, zvrácenost, výsměch dětem a pedofilie jsou prohlášeny za normu. Normou jejich života a kněží jsou nuceni žehnat sňatkům osob stejného pohlaví,“ řekl Putin.

„Dospělí mají právo žít, jak chtějí, vždy jsme tak v Rusku uvažovali a vždy budeme, nikdo nebude zasahovat do soukromého života, to neuděláme. Ale chci jim říct, podívejte se do Písma svatého, do hlavních knih všech ostatních světových náboženství, tam je řečeno všechno, včetně toho, že rodina je svazek muže a ženy,“ dodal.

Putin dále poukázal na útoky proti křesťanství, které přicházejí od Západních vlád, jejichž společnost se hroutí.

„Anglikánská církev například uvažuje o genderově neutrálním Bohu. Co k tomu můžeme říci? Odpusť nám, Pane, neboť nevědí, co činí. Miliony lidí na Západě chápou, že vedou ke skutečné duchovní katastrofě. Elity, přímo musím říci, se zbláznily a zdá se, že už je nelze léčit. Ale to jsou jejich problémy, jak jsem řekl, a my musíme chránit naše děti. A my to uděláme, ochráníme naše děti před degradací a degenerací,“ prohlásil.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x