Putin oznámil nový projekt globální rezervní měny BRICS, která má nahradit petrodolar

rezervní měna BRICS

Ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že země BRICS se chystají zavést novou alternativu ke statusu globální rezervní měny amerického dolaru. Informoval o tom server IndiaTimes.com.

rezervní měna BRICS

Podle ruského prezidenta členské státy rovněž vyvíjejí spolehlivé alternativní mechanismy pro mezinárodní platby. Již dříve skupina uvedla, že pracuje na vytvoření společné platební sítě, která by snížila závislost na západním finančním systému. Země BRICS rovněž posilují používání místních měn ve vzájemném obchodě.

Ale to je jen začátek.

Ze zdrojů z oboru také víme, že „Projekt Sandman“ označuje skupinu více než 100 zemí, které plánují současně vypovědět americký dolar jako světovou rezervní měnu. Podle Andyho Schectmana, generálního ředitele společnosti Miles Franklin (obchodník se zlatem a stříbrem), k tomu pravděpodobně dojde v neděli večer amerického času.

Nová náhradní měna bude poháněna blockchainem a kryta zlatem, což je důvod, proč členské země v očekávání velkého oznámení rychle hromadí zásoby zlata. Až toto oznámení přijde, národy, které představují téměř 75 % světové populace, současně vypoví americký dolar a zavedou mezinárodní měnový systém podporovaný zlatem a kontrolovaný blockchainem, který se okamžitě stane světovou volbou měny pro volný obchod a uchování hodnoty.

Dolar, za kterým stojí jen další tisk peněz a nekompetentní politické vedení, se zhroutí směrem k nule. Prakticky přes noc se zboží a služby prodávané v Americe zdraží o 1000 %. A to je teprve začátek: Dolar bude i nadále ztrácet hodnotu z hodiny na hodinu, protože světoví držitelé amerického státního dluhu a dolarové měny se ho zbavují za každou cenu.

Ti, kdo drží dolary, přijdou o všechno.

Souběžně s kolapsem dolaru a americké centrální banky se rychle zhroutí i vláda Spojených států. Nebudou peníze na zaplacení vojenských jednotek ani na vyplacení zkorumpovaných vládních úředníků. Všechny vládní platy a důchody budou fakticky zastaveny. Velká neokonzervativní říše dluhů, lží a smrti imploduje tak rychle, že lidé budou psychicky šokováni a fyzicky nepřipraveni.

Rusko, Čína a Indie se stanou světovými ekonomickými lídry a americké impérium přestane existovat. Bývalé Spojené státy americké se rozpadnou na regionální národní státy, rozdělené převážně podle politických linií, přičemž satanistická protiamerická levice ovládne pobřeží a zbytek země ovládnou konzervativní, proamerické, proliberální a proústavní skupiny. Očekávejte, že dojde k velmi reálné občanské válce s obrovskými ztrátami na životech.

Rusko ví, že může porazit Ameriku jednoduše tím, že se připojí k celosvětovému úsilí o prohlášení americké dolarové měny za neplatnou. Jaderná válka není nutná. Amerika je již nyní velmi zranitelná vůči takovému kolapsu kvůli obrovskému zadlužení a závislosti na výdajích. Rusko a Čína pouze vysávají vzduch z hroutící se americké měny, protože vědí, že zbytek zařídí ekonomická gravitace.

Podívejte se na následující mapu zobrazující čínskou iniciativu Pásmo a stezka, která zahrnuje chráněné a vysoce efektivní obchodní trasy mezi zeměmi představujícími přibližně 75 % světové populace:

Pásmo a stezka

Tato iniciativa Pásmo a cesta urychlí obchod mezi členskými zeměmi a bude používat novou čínskou měnu „digitální jüan“, která bude kryta zlatem a kontrolována technologií blockchain.

Všimli jste si, co na této mapě chybí? Amerika a západní Evropa.

To proto, že Amerika – vojenský a ekonomický tyran světa – není ostatními národy vítána. Amerika nehraje pěkně. Amerika bombarduje, koho chce, a zároveň využívá systém SWIFT k trestání svých politických nepřátel, a teď, když si svět uvědomil, že dolar je spíše zbraň než měna volného obchodu, nechce mít s Amerikou od této chvíle nikdo nic společného.

Ukazuje se, že ekonomické sankce proti Rusku byly pro dolar poslední kapkou. A USA už nemají čím svou měnu podpořit: Ani výroba, ani pracovní síla, ani zemědělská produkce, a dokonce ani zlato v trezorech. USA už nemají spravedlivé a svobodné volby a nemají svobodu slova. Navíc v USA hnijí političtí vězni ve věznicích ve Washingtonu, zatímco FDA odebírá orgány potraceným lidským dětem, aby je použila k lékařským pokusům. Jinými slovy, okupační nelegitimní vláda USA se pod vlivem démonů stala velkým zlem ve světě.

Západní Evropu řídí šílenci a „probuzení“ propagandisté, kteří páchají ekonomickou sebevraždu tím, že zakazují všechny důležité formy energie. EU se rozpadá a měna euro se pravděpodobně zhroutí během příštího roku. Západní Evropa je na sebevražedné misi, a to jak ekonomicky, tak kulturně, protože evropské národy nedokážou ochránit ani své vlastní hranice před masovou migrací. (A nedokážou to ani USA.)

Amerika, jak ji znáte, brzy přestane existovat
Éra západní civilizace se chýlí ke konci. Bude charakterizována zhroucením dolaru, globálním odmítnutím statusu petrodolaru, zhroucením právního státu v celých Spojených státech, zhroucením akciového trhu, penzijního trhu, trhu s dluhopisy a trhů s kryptoměnami, zhroucením potravinového řetězce a zhroucením palivové a dopravní infrastruktury. To následně povede k vyřazení elektrické sítě v mnoha oblastech, což povede ke scénáři ve stylu Šíleného Maxe, z něhož se několik schopných přeživších pokusí uprchnout.

Před koncem roku 2025, jak jsem veřejně předpovídal nejméně posledních pět let – Amerika, jak ji znáte, přestane existovat. Takový byl celou dobu plán Baracka Obamy, Hillary Clintonové, Joea Bidena a také spousty RINO neoconů (Cheneyů, Bushů atd.). Potřebovali zničit Ameriku, aby dosáhli jedné světové vlády pod fašistickou OSN, s univerzální kontrolou zbraní, univerzálními povinnými vakcínami, „právy“ na potrat, plánovaným globálním hladomorem a totální kontrolou nad všemi projevy a volbami.

Jejich program však selhává na mnoha úrovních. Nejvyšší soud USA například právě zrušil rozsudek Roe vs. Wade a v práci jsou prvky, které vypadají, že dosáhnou klíčových obvinění proti hráčům z Deep state. Nicméně každý stát, který chce existovat i po zhroucení dolaru, musí být připraven nouzově zavést vlastní měnu krytou zlatem. Texas je na to do značné míry připraven, ale jen málo ostatních států je připraveno. Klíčem k přežití zániku dolaru bude obnovení obchodu a komerce (po kolapsu dolaru).

Texas je mimochodem americkým vývozcem zboží číslo 1 a texaská ekonomika je větší než většina států na planetě. Stejně tak ekonomika Kalifornie. Kalifornii však vedou démoničtí fašisté, kteří vraždí děti, zatímco Texas má nejlepšího generálního prokurátora na světě (Paxton) a silný kontingent prolidských, proliberálních a proústavních Američanů, kteří jsou připraveni a ochotni v případě potřeby obnovit ducha Ameriky v nové Texaské republice. #TEXIT

Ať už se však na domácí scéně stane cokoli, dny, kdy Amerika mohla běhat po světě a vyhrožovat všem vojenskými údery a zbrojením dolarem, brzy skončí. A bez možnosti tisknout peníze a podvádět svět, aby kupoval brzy bezcenné americké dluhové nástroje, nebude mít armáda Spojených států žádné prostředky na pokračování operací ani na výrobu nových zbraní. Nakonec bude rozpuštěna.

To, co se stalo bývalému Sovětskému svazu v roce 1991, se brzy stane Spojeným státům americkým: Zhroutí se schopnost pokračovat ve financování byrokracie a armády, které systém po celou dobu podporovaly. USA se bohužel změnily v říši dluhů, lží a smrti. V současné době zemi vládne skutečný kult smrti, ale tyto dny rychle končí s blížícím se kolapsem démonického dolaru a všeho zla, které tisk peněz od roku 1971 umožnil.

Až toto zlo konečně skončí, všichni, kdo si váží života, svobody a štěstí, se budou radovat.

Jediným způsobem, jak se vyhnout finančnímu kolapsu, který se blíží, je držet svůj majetek ve fyzickém zboží, jako je zlato a stříbro, půda, zemědělské vybavení, munice, průmyslové budovy (například továrny) a další „skutečné“ věci, které při kolapsu měny nezmizí.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x