Poradkyně WEF: Populační kolaps ve Velké Británii je „dobrý pro planetu“

depopulace

Ještě před několika málo lety byla myšlenka, že vyšinutí psychopati v nejvyšších vládních kruzích chtějí zabít všechny nebo alespoň většinu z nás, označována za šílenou konspirační teorii. Dnes ti samí vyšinutí psychopati otevřeně mluví o tom, že k depopulaci skutečně dochází a že je to údajně „dobré pro planetu.“

depopulace

Přesně tato slova pronesla poradkyně Světového ekonomického fóra (WEF) profesorka Sarah Harperová, „nejlepší Britská odbornice na demografii“, abychom citovali deník The Telegraph, a zakladatelka a ředitelka Oxfordského institutu pro stárnutí populace.

Když Harperová hovořila o prudkém poklesu počtu nově narozených dětí ve Velké Británii v těchto dnech, v podstatě to oslavovala jako skvělou věc, která pomůže zastavit globální oteplování a změnu klimatu.

Nejnovější údaje Britského statistického úřadu (ONS) mimochodem ukazují, že v roce 2022 se v Anglii i Walesu narodilo jen 605 479 živých dětí. To je podle našich informací nejnižší počet od roku 2002.

Nejhoršími nadspotřebiteli jsou globalisté – je snad třeba je vyhubit?
Při informování o jejích chvástavých referencích The Telegraph příhodně zapomněl zmínit, že Harperová je také členkou Rady pro globální agendu v oblasti stárnoucích společností Světového ekonomického fóra, která se soustředí na eugeniku a genocidu.

Harperová často přednáší své nesmysly na různých „literárních a vědeckých festivalech“, včetně setkání WEF, přednášek TED a dalších podobných globalistických setkání.

Je více než pravděpodobné, že Telegraph si je dobře vědom skutečnosti, že jakékoli spojení s WEF není v dnešní době vnímáno širokou veřejností jako dobrá věc. Koneckonců, globalistická organizace „Jezte brouky, buďte chudí a šťastní“ je mezi obyčejnými lidmi sotva populární.

„Myslím, že je dobře, že země světa s vysokými příjmy a vysokou spotřebou snižují počet dětí, které mají,“ cituje Harperovou, která se vyjadřuje k tomu, jak rychle ubývá obyvatel dříve bílé Velké Británie. „Jsem v tomto ohledu docela pozitivní.“

Harperová dále uvedla, že klesající porodnost v bohatších zemích je opravdu dobrá věc, protože pomůže řešit „všeobecnou nadměrnou spotřebu, kterou v současné době máme.“

„My“ v tomto kontextu spíše popisuje excesy Harperové a dalších globalistů, kteří běžně létají po světě ve svých soukromých tryskáčích a přitom si dopřávají skvělé večeře, lebedí si na luxusních plážích a paří v uber-manželských domech, které spotřebují více elektřiny a paliva než celá čtvrť plná chudých lidí.

Jinými slovy, jestli někdo nadměrně konzumuje, jsou to globalisté jako Harperová a další podobní groteskní lidé.

Pravda o tom, co se ve skutečnosti děje ve Velké Británii a dalších Západních zemích, nespočívá ani tak v úbytku populace, jako spíše v její výměně. Stručně řečeno, globalisté záměrně nahrazují všechny původní bílé obyvatele cizími nebílými, které zřejmě považují za snadněji ovladatelné a zotročitelné.

Ve Velké Británii loni téměř každé třetí narozené dítě porodily matky narozené mimo zemi, tedy z Indie nebo Afriky. Celkový počet porodů žen narozených mimo Velkou Británii také meziročně vzrostl asi o 3 600 a nyní tvoří 30,3 procenta všech nově narozených dětí ve Velké Británii.

„Při započtení otce mělo více než každé třetí dítě narozené v loňském roce alespoň jednoho rodiče narozeného v zahraničí,“ vysvětlují zprávy neblahé důsledky programu výměny obyvatelstva, který ve Velké Británii probíhá. „V Londýně to byly dvě třetiny.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x