Putin a Trump jsou podle globalistů z Davosu „hrozbou“

klaus schwab

Ruský prezident Vladimir Putin, stejně jako republikánský prezidentský kandidát Donald Trump, je „pro globalisty z Davosu strašákem“, řekl Sputniku analytik Wall Street Charles Ortel a zdůraznil, že načasování rozhovoru Putina a Carlsona bylo ideální.

Rozhovor Tuckera Carlsona s Vladimirem Putinem shlédlo na X (dříve Twitter) k 11. únoru více než 190 milionů lidí.

„Myslím, že bylo štěstí, že se rozhovor uskutečnil dlouho před začátkem primárek, takže voliči měli možnost vidět interakci na vlastní oči v dlouhém formátu fóra, které naštěstí nebylo přerušováno otravnými reklamami,“ řekl Sputniku Charles Ortel, analytik Wall Street a investigativní novinář.

„Hádám, že dostat se do Putinova kalendáře pro tak dlouhý rozhovor bylo náročné, takže si dovedu představit, že oběma stranám vyhovovalo, aby toto video vyšlo s dostatečným předstihem před nominačním sjezdem demokratů a před všeobecnými volbami. Bylo by skvělé, kdyby v příštích měsících vzniklo jedno nebo i více pokračování,“ dodal.

„Myslím si také, že kontrast mezi Putinovým rozvážným a promyšleným pohledem, který byl čtvrt století světovým lídrem, s nedostatkem vážnosti – slušně řečeno u Joea Bidena, Kamaly Harrisové a mnoha dalších z obou stran, kteří jsou povrchní, sponzory podchycení specialisté na zvukové hlášky, byl ohromující. Tento kontrast byl pozoruhodný vzhledem k Bidenovu zhroucení po rozhovoru před zbytky ‚novinářů‘,“ pokračoval Ortel.

Analytik z Wall Street poznamenal, že podle statistik sledovanosti se korporátní – a politickými dárci ovládaná – média sami ničí.

Zdůraznil, že „žádný politický rozhovor nezískal zdaleka takový ohlas jako nedávné posezení Putina s Tuckerem“, a dodal, že očekává, že „nakonec změní myšlení většiny otevřených myslí.“

Rodina Clintonových měla důvod obávat se rozhovoru s Putinem
Před historickým rozhovorem Americká korporátní média a demokratičtí političtí představitelé vyzývali Američany, aby Carlsonův pořad ignorovali. Bývalá ministryně zahraničí Hillary Clintonová označila Tuckera za „užitečného idiota“ a tvrdila, že Americký novinář „papouškuje snůšku lží Vladimira Putina o Ukrajině.“

Clintonová před rozhovorem zopakovala výroky aparátčíků ze Sovětské éry, kteří o románu Borise Pasternaka Doktor Živago, oceněném Nobelovou cenou, prohlásili: „Pasternaka jsem nečetl, ale odsuzuji ho.“

„Hvězda Hillary Clintonové zapadla už dávno, zatímco Tucker Carlson je dnes jedním z nejsledovanějších a nejférovějších hlasů na světě,“ komentoval Ortel řečnění Clintonové. „Jistě, Clintonovi se mají s blížícím se 5. listopadem 2024 čeho obávat.“

Analytik z Wall Street, který několik let prováděl soukromé vyšetřování obvinění z podvodů ze strany Nadace Clintonových, poznamenal, že „existují vážné nezodpovězené otázky ohledně toho, kolik peněz zahraničních vlád a oligarchů mohlo financovat politické kampaně Hillary v letech 2005-6, 2007-8 a 2015-16, včetně darů od Ukrajinského oligarchy Viktora Pinčuka a jeho manželky.“

Dodal, že existují také „důvodné obavy, stejně jako v případě Bidenových, že rodina Clintonových po desetiletí využívala své funkce k nezákonnému obohacování.“

„Na Hillary Clintonovou nebudou dějiny vzpomínat v dobrém,“ řekl Ortel. „Do celostátní politiky se dostala nejprve ze sympatií k aféře Lewinská, protože neměla žádné skutečné vazby na můj rodný stát New York. Jako senátorka prosazovala zahraniční dobrodružství v Afghánistánu a Iráku, která zjevně selhala. Její manžel mezitím prosazoval odvážně pokřivený soubor podvodných charitativních organizací, o nichž jsme již dříve psali a které připravily vlády a další dárce o miliardy dolarů, přičemž nikdy nedošlo k jejich poctivému vyúčtování.“

„Po celou generaci globalisté chránili a podporovali mocenské páry, jako jsou Clintonovi, zejména mediální magnáti. S nástupem X a zjevnými chronickými neúspěchy nekontrolovaných globalistických plánů se mnozí záškodníci včetně Clintonových mají čeho obávat, protože Trump spěje k potenciálnímu znovuzvolení a poté k nezbytné odplatě a obnovení práva a pořádku podle naší ústavy,“ upozornil investigativní novinář.

Americký Deep State zatajil klíčová fakta o konfliktu na Ukrajině
Ortel konstatoval, že Putinova lekce dějepisu pro Carlsona, v níž sledoval příčiny Ukrajinského konfliktu od samého počátku, byla skvělou volbou vzhledem k tomu, že většina Američanů toho o historii a vývoji Ruska prostě moc neví.

„Pomineme-li první staletí, ale počínaje rokem 1654, kdy už mělo Rusko dlouhou historii, Amerika tehdy ještě neexistovala a většina koloniálních pokusů skončila chmurným neúspěchem,“ prohlásil analytik z Wall Street. „Přesto se až do doby prezidenta Bidena Američtí prezidenti žárlivě snažili bránit naše národní hranice a zájmy, takže je zcela rozumné, aby tak Rusko činilo kdykoli, ale zcela jistě od roku 1992.“

Když vypukl Ukrajinský konflikt, Bidenova administrativa a poddajná Americká média předhodila Američanům „nerizikovou a ušlechtilou věc, když podpořila Zelenského“, poznamenal Ortel. Klíčová fakta o konfliktu však byla ze strany Deep State záměrně zamlčována, zdůraznil.

Mezi tato klíčová fakta patřil zejména státní převrat z února 2014, Americké vměšování do Ukrajinských voleb v roce 2014, korupce Bidenovy rodiny – a dalších – Ukrajinskými oligarchy, role neonacistů a masivní rozkrádání pomoci vedení, které rozhodně není „demokratické“, „mírumilovné“ ani svobodymilovné, uvedl Ortel.

„Putin, stejně jako Trump, je pro Davoské globalisty hrozbou, ale myslím, že zahřál srdce mlčících vlastenců v mnoha zemích, kteří hluboce nedůvěřují neregulované globální byrokracii, která, jak se zdá, většinou chrání zkorumpované miliardáře, z nichž někteří prosazují zjevně šílenou politiku,“ uvedl analytik z Wall Street.

Přestože Americký mainstreamový tisk vykresluje Rusko jako strašlivého nepřítele USA, „Americký národ a Rusové mají pravděpodobně mnoho společného a mohou mít velký prospěch z jasné interakce, které sankce jistě brání,“ zdůraznil.

„Možná, že jedna jednoduchá odpověď vysvětluje mnohé – Američtí a Britští dodavatelé obranných služeb potřebují nepřítele, aby podpořili prodej zbraní, a Rusko je jejich preferovaným kandidátem. Nezapomeňte, že dodavatelé obranných zařízení patří k nejvýznamnějším přímým i nepřímým přispěvatelům politiků,“ uvedl Ortel. „Celkově lze říci, že jedním z důsledků rozhovoru je, že Putin se ukázal jako uvážlivý a rozumný obhájce Ruských zájmů, který byl podle mého názoru možná až příliš trpělivý s Americko-Britskou agresí od roku 1992.“

Biden škodí ekonomice, bezpečnosti a globálnímu postavení USA
Během rozhovoru s Carlsonem se Vladimir Putin zajímal o to, proč Bidenova administrativa škodí Americké ekonomice, bezpečnosti a globálnímu postavení.

Ortel uvedl, že na tyto závažné otázky je třeba odpovědět.

„Nejistota je velkým nepřítelem v důležitém procesu dlouhodobého investování. Bidenova ‚administrativa‘ se denně vysmívá domácímu i mezinárodnímu právu. Tyto ‚zločiny a přečiny‘ nelze jednoduše smýt ve volbách v roce 2024 Trumpovým vítězstvím. Ve skutečnosti musí dojít k úplnému zúčtování s korupcí, která prostupuje Americkým systémem a mnoha našimi spojenci v NATO,“ domnívá se analytik.

Ortel se domnívá, že Obamova a Bidenova „válka proti kapitalismu“, která začala v lednu 2009, je „zodpovědná především za zničení legitimních aspirací pracovníků soukromého sektoru a jejich rodin, kteří si prostě přejí prodávat světu konkurenceschopné výrobky a služby z Amerických platforem.“

„Oboustranná závislost na deficitních výdajích a zadlužování mrzačí tuto i budoucí generace Američanů,“ řekl. „Nejhorší škoda, kterou Biden napáchal, však spočívá v tom, že mnozí nyní správně pochybují o tom, kdo může být jeho pánem, a dokonce i o tom, zda on a jeho rodina skutečně slouží zájmům Ameriky.“

Přesto se Ortel v jedné oblasti s Vladimirem Putinem neshodl, a to v otázce hospodářského růstu Číny. Analytik z Wall Street se domnívá, že Čínská ekonomika sténá pod příliš velkým reálným i stínovým dluhem, a zpochybňuje, zda kapitálové investice, které jsou vidět na účtech hrubého domácího produktu (HDP), jsou ziskové.

Nicméně po volbách v roce 2024 by „Amerika měla mnohem pečlivěji přemýšlet o svém rozpočtu a možnostech zahraničního angažmá, protože ve skutečnosti musíme řešit naléhavé vnitřní problémy týkající se naší přebujelé a kontraproduktivní domácí byrokracie,“ upozornil.

Američané a Rusové jsou podle analytika talentovaní a pracovití lidé, kteří by mohli vypracovat řešení, jež by byla prospěšná nejen pro jejich národy, ale pro celý svět.

„Věřím, že v zásadních otázkách, zejména v matematice, vědě a technice, by nejlepší Ruské a Americké mozky mohly dosáhnout zásadních průlomů. Doufám také, že v blízké budoucnosti by se naši lidé mohli spojit přímo a obejít tak zkorumpované zájmy zde v Americe,“ uzavřel Ortel.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x