Globalisté usilují o „mírumilovnou“ depopulaci šesti miliard lidí pomocí masové eutanazie

Globalisté

Mocní touží konečně dosáhnout svého dlouho plánovaného nového světového řádu, což pro ně znamená, že se po planetě bude potulovat mnohem méně lidí.

V průběhu let byla skutečná zápletka pohřbena v nejrůznějších klamných vyprávěních, od „klimatických změn“ a děr v ozónové vrstvě až po prosté sdělení, že lidé mají „příliš mnoho“ dětí, než aby je planeta zvládla. Ve všech těchto vyprávěních byl skutečný základní cíl vždy stejný: masová depopulace.

Jedna z posledních explicitnějších výzev ke genocidě zazněla od Dennise Meadowse z Římského klubu vedeného globalisty, který bez okolků uvedl, co plán globalistů pro svět obnáší:

„Chceme mít svobodu a vysoké standardy, takže budeme mít miliardu lidí. Teď jsme na sedmi, takže se musíme vrátit zpátky dolů. Doufám, že to půjde pomalu – relativně pomalu – a že to půjde relativně rovnoměrně.“

Jinými slovy, „my“, tedy 0,1 procenta horní vrstvy obyvatelstva, chceme žít ve světě bez nás všech ostatních „zbytečných žroutů.“ Takový svět by měl velmi „vysoké standardy“, na rozdíl od dnešních nízkých standardů s tolika lidmi navíc, takže se podle Meadowse musí něco změnit.

Nejenže Meadows nechodil kolem horké kaše, pokud jde o jeho záměry s výše uvedeným prohlášením, ale také nadhodil několik přesných čísel, která ilustrují, kolik lidí musí odejít, aby on a ostatní globalisté dosáhli svého dlouho očekávaného ráje na zemi.

„Chce, aby se světová populace snížila ze 7 miliard na 1 miliardu!“ píše Daniel Bobinski na svém Substacku „Zachovejte republiku“. „Chce, aby 6 miliard lidí zmizelo – rovným dílem. Řekl také, že chce, aby se tak stalo ‚mírumilovně‘, tedy ‚bez násilí‘ …“. Jak by se to tedy mohlo stát?“

Příprava na jemné zabíjení
V roce 2010 napsali Mark Notaras a Darek Gondor z Univerzity Spojených národů (UNU) článek o Meadowsovi, v němž vysvětlovali jeho plány na omezení růstu populace, aby „zachránil svět.“

Meadows, profesor a spoluautor knihy Meze růstu, tehdy prohlásil, že masová depopulace je jediným způsobem, jak zajistit, aby planeta zůstala obyvatelná i do budoucna.

„Pokud budou současné trendy ve světové populaci, industrializaci, znečištění, produkci potravin a vyčerpávání zdrojů pokračovat beze změny, budou hranice růstu na této planetě dosaženy někdy během příštích 100 let,“ řekl tehdy Meadows.

„Dnes se nacházíme v bodě lidské historie, kdy zvyky, které kdysi dobře fungovaly, už nefungují.“

Od doby, kdy Meadowse citovali tito dva autoři z UNU, uplynulo téměř 14 let a už tehdy řekli, že to „zní rozumně“ ve srovnání s tím, jak by to znělo například v roce 1972.

V roce 2010 už byla velká část Západu indoktrinována klimatickým kultem jako „konečným řešením“ problému lidské průmyslové činnosti, která údajně „taví“ planetu – nebo řečeno dnešním jazykem, vaří oceány. Jeho řešení? Vyhubit miliardy lidí, i když pomalu a pokojně, tj. prostřednictvím eutanazie.

Počítačový model vyvinutý Meadowsem a několika jeho kolegy tvrdí, že kritická hranice únosnosti Země pro člověka byla překročena již kolem roku 1980. Od té doby se podmínky na planetě zhoršily do té míry, že k nápravě situace je zapotřebí ještě tvrdšího zásahu.

Masová depopulace je způsob, jakým globalisté hodlají dokončit svou konečnou hru, která jim umožní zdědit svět prostřednictvím vražd a násilí.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x