Předseda představenstva společnosti BlackRock: „Nacházíme se v novém světovém řádu“

New World Order

Předseda představenstva společnosti BlackRock Tom Donilon řekl: „Nacházíme se v novém světovém řádu geopolitické roztříštěnosti.“ Donilon ve společnosti BlackRock spravuje investice v hodnotě téměř 10 bilionů dolarů, což z něj činí největšího správce aktiv na světě.

New World Order

BlackRock je také velkým hráčem ve společnostech vyvíjejících digitální očkovací pasy a digitální peněženky, které sledují a přidělují uhlíkové povolenky a digitální měny centrálních bank. Jeho propagace „nového světového řádu“ legitimizuje to, co se mnozí stále snaží odmítnout jako „konspirační teorii.“

V globálním výhledu společnosti BlackRock na rok 2023, který byl zveřejněn před dvěma týdny, se uvádí, že „jsme vstoupili do nového světového řádu“, v němž se geopolitická spolupráce a globalizace „mění ve fragmentovaný svět s konkurenčními bloky.“ Ve zprávě se uvádí, že se nyní nacházíme v „nejsložitějším globálním prostředí od druhé světové války.“

BlackRock 2023 Global Outlook

Podle zprávy britského serveru Truth Talk uvádí společnost BlackRock jako jednoho ze svých „klíčových partnerů v oblasti diverzity“ Světové ekonomické fórum, které propaguje povinné očkování a uzavírání budov, přístup k potratům a globalistický „Velký reset.“ V rámci globálního resetu elit je lidstvo nuceno spoléhat se na vše digitální.

Bude se od nás očekávat, že se podřídíme a budeme hodnými malými otroky, jako většina z nás (volíme, platíme daně, účastníme se lživého paradigmatu levice vs. pravice), a budeme dělat, co se nám řekne. Tento nový systém bude velmi podobný tomu, v němž žijeme nyní, bez naděje, že bychom se z něj mohli někdy vymanit. Jakmile přesvědčí lidi, aby používali digitální měny centrálních bank, a svážou vaše používání CBDC s vaším chováním, iluze svobody bude pryč.

Cesta ke svobodě nevede přes otrokářský systém, který už na této planetě funguje. Je to cesta přes pochopení, že nejsme svobodní, ale můžeme být.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Lidstvo je nuceno spoléhat se na vše digitální. Ano, ale je nutno podoktnout, že je to cesta do pekel, manipulací a otroctví.

Francin
Host
Francin
1 rok před

že je bílá rasa mírumilovná a prioritně nevyhledává konflikty je všeobecně a dlouhodobě známo, ale že bychom si nechali dát čipy a být otroky chazarů je neudržitelná skutečnost. Naposled to všem předvedli husité s porážkou všech anglosasů, které hnali a mydlil ač jich bylo mnohonásobně více. Nezapomeňte na tuhle skutečnost.

Pouli
Host
Pouli
1 rok před
Reply to  Francin

Ale tie husitské časy sú nenávratne preč. Je iná doba a sme už úplne iné národy,ako sme boli.Áno,možno je to odkaz našich predkov,ale ten sme predali za ligotavé cetky

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před
Reply to  Pouli

Neztrácej naději, flintu neházej do žita.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x