Pozor na globalistickou propagandu „jednoho zdraví“, která spojuje pandemické a klimatické „mimořádné události“

Preet Kaur Gill

Od PSYOP-COVID-19 po globalistickou pecku PSYOP-ZMĚNA KLIMATU – souběh technokratických operací masového vymývání mozků vyvolávajících strach se zrychluje…

Preet Kaur Gill

Existuje nějaký snadno dostupný a jednoduchý diagnostický test, který by potvrdil, že člověk umí kriticky myslet? Něco, co si můžete strčit do nosu, poslat někam do laboratoře a čekat, až vám zazvoní telefon.

Možná ne, ale 17. dubna ve Westminster Hall, přibližně hodinu a 40 minut po skončení parlamentní debaty WHO o prevenci a připravenosti na pandemie, jsme byli obdarováni dokonalým nástrojem pro hodnocení.

Chcete-li si udělat test, přečtěte si tento krátký úryvek, který nám laskavě poskytla členka parlamentu za Birmingham, Edgbaston (Labour/Cooperative Party), Preet Kaur Gillová:

„Změna klimatu a globalizace znamenají, že přírodní biologické hrozby jsou stále častější… Poučení z pandemie bylo, že nikdo není v bezpečí, dokud nejsou v bezpečí všichni, a že globální zdraví je lokální zdraví, takže je jednoznačně třeba posílit globální spolupráci v oblasti připravenosti na pandemie a biologické hrozby. Proto opozice naprosto podporuje princip právně závazné smlouvy WHO.“

Pokud při čtení těchto slov cítíte, jak vám stoupá krevní tlak a cévy na krku pulzují vzteky, pak vám gratuluji, vaše reakce je na místě. Zjevně jste imunní vůči temnému umění moderní sofistiky a buďte si jisti, že vaše kritické myšlenkové procesy jsou vyladěné.

Pokud vás naopak její slova uklidňují, utvrzují ve víře v lidskost a naplňují hřejivým pocitem, pak jste bohužel podlehli propagandě; možná jste ztracený případ.

Těm, kterým test nevyvolá silnou odezvu, lze odpustit, že pochybují o jeho platnosti. Mohou úryvek vnímat jako banální nebo jalovou rétoriku, nevinně koncipovanou obraznou řeč, která vás neškodně spláchne. Nenechte se však mýlit, tato slova jsou zhoubná a pečlivě připravená k dosažení konkrétního výsledku.

To, čemu jsme zde vystaveni, jsou nové varianty politické sofistiky, vykonstruované tak, aby působily povrchně věrohodně, ale jsou nesprávné a jejich cílem je oklamat vás. Nasaďte si čepici dvojího myšlení, protože nyní musíte přijmout, že „globální zdraví je lokální zdraví“ a „klimatické změny a globalizace znamenají, že přirozené biologické hrozby jsou stále častější.“ Tato tvrzení jsou v rozporu s fakty.

Nejprve UNICEF, po něm GAVI, WHO, OSN, Rada Evropy, BMJ, Guardian, Financial Times, Save the Children a nyní i Labour Party: „Nikdo není v bezpečí, dokud nejsou v bezpečí všichni.“ Tento slogan má vzbudit ideály spravedlnosti a sounáležitosti a vyvolat hřejivý a příjemný pocit, zatímco ve skutečnosti je chladný a vypočítavý.

Konečným cílem tohoto sloganu je zmenšit rozsah vašeho myšlení a udržet výjimečný stav. Jeho učení je shora vnucené a nemá oporu v realitě, zesilované mantrickým opakováním mnoha (zdánlivě) nezávislými hlasy, dokud ho masy přestanou zpochybňovat. Jedná se o zákeřnou formu indoktrinace.

Techniky, které tito sloganisté používají, nejsou nové a jsou ozvěnou technik totalitních režimů. Pokud nejsme schopni pochopit sílu této manipulace, pak se nemůžeme chránit před nebezpečím, které představuje.

Hannah Arendtová v knize Původ totalitarismu napsala:

„Ideálním subjektem totalitní vlády není přesvědčený nacista nebo přesvědčený komunista, ale lidé, pro které již neexistuje rozdíl mezi skutečností a fikcí (tj. realitou zkušenosti) a rozdíl mezi pravdou a lží (tj. standardy myšlení)…

Než se masoví vůdci chopí moci přizpůsobit realitu svým lžím, vyznačuje se jejich propaganda krajním pohrdáním fakty jako takovými, neboť podle jejich názoru skutečnost závisí výhradně na moci člověka, který ji dokáže vykonstruovat.“

Všude se nyní objevují hesla propagandy „Jedno zdraví“ slučující pandemii a mimořádné klimatické situace. Zde je Peter Daszak, prezident EcoHealth Alliance a předseda semináře IPBES OSN na téma „Únik z „éry pandemií““:

„Příčina pandemie COVID-19 – ani žádné jiné moderní pandemie – není žádným velkým tajemstvím. Stejné lidské činnosti, které jsou příčinou změny klimatu a úbytku biologické rozmanitosti, jsou také příčinou rizika pandemií, a to prostřednictvím jejich dopadů na naše životní prostředí… To je cesta k pandemiím.“

A poslechněte si lidi z Aliance pro zdraví a životní prostředí (štědře financované EU), kteří popisují vědecké poznatky filozofie „Jedno zdraví“:

„Dopady změny klimatu na lidské zdraví se neomezují pouze na zvyšování průměrných teplot a tání ledovců. Změna klimatu je také příčinou migrace lidí a zvířat, nárůstu extrémních povětrnostních jevů, vzniku a šíření infekčních onemocnění přenášených vektory a vodou a nárůstu alergenů, znečištění ovzduší, vody a potravin.“

Popírání klimatických změn se podobá rouhání a po spojení klimatické a pandemické politiky se právně závazné podmínky pandemické smlouvy stanou nezpochybnitelnými. „Jedno zdraví“ je spojením dvou nesourodých vnímaných hrozeb: změny klimatu a pandemií. Stejně jako žraloci v kombinaci s tornády je „Jedno zdraví“ fiktivním výtvorem a stejně jako „Sharknado“ patří do béčkového filmu, nikoli do reálného světa.

Studený pokrm bez servítek: nabídněte těmto sociopatickým loutkám, které se bojí naprostých nesmyslů svých vládců z Jednoho světa, naprostou nenásilnou neposlušnost.

NEpodřizujte se!

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pa ja
Host
pa ja
1 rok před

Je to banda prolhaná a hlavně drzá. Člověk žasne, jaké myšlenkové konstukce jsou schopni vytvořit.

zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Najagresivnější a odporná banda zločinců WHO, která musí být eliminována, rozbita na tisíc kousků, a zpopelněna. Po umělém Covidu-19 a vakcinování genovou terapií, která má v důsledku na svědomí už 10 milionů zemřelých, si nic jiného nezaslouží.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x