Donald Trump v plamenném prohlášení rozcupoval Bidenovy neocony a válečné štváče z Deep State

Donald Trump

Bývalý prezident Donald Trump se pustil do Joea Bidena a lidí pracujících v jeho administrativě jako do ztroskotanců a válečných štváčů, kteří staví Ameriku opět na poslední místo a snaží se zatáhnout syny a dcery země do dalšího konfliktu.

Donald Trump

Navzdory neutuchající snaze režimních médií vyloučit ze svého zpravodajství favorita GOP Trumpa, ten vydává řadu kvalitních politických prohlášení. Jedno z jeho nedávných prohlášení je přímo namířeno proti zkorumpovanému národněbezpečnostnímu establishmentu a slouží jako připomínka Američanům, proč se jako první prezident za několik desetiletí zdržel zatažení naší země do zbytečné války, poznamenal tento týden ve své zprávě Revolver News.

Pokud však budete dávat pozor, Trump odhalí detail, který je pravděpodobně jednou z nejbouřlivějších pravd, které kdy vyslovil. „Pokud budete pozorně poslouchat, můžete prezidenta Trumpa zachytit, jak nadává jisté „Victorii Nulandové“ a roli ministerstva zahraničí v operacích na změnu režimu na Ukrajině.“

„Po celá desetiletí jsme měli tytéž lidi, jako je (současná náměstkyně ministra zahraničí pro politické záležitosti) Victoria Nulandová a mnoho jí podobných, kteří byli posedlí tlačením Ukrajiny do NATO, nemluvě o podpoře povstání na Ukrajině ze strany ministerstva zahraničí. Tito lidé již dlouho usilují o konfrontaci, podobně jako v případě Iráku a dalších částí světa. A nyní balancujeme na pokraji třetí světové války,“ řekl Trump.

Trump ve svém prohlášení naráží na rozšiřování NATO, které řada geopolitických analytiků označila za významnou provokaci vůči Rusku. Tato akce mohla Putina přimět k zahájení rozsáhlé a tragické „speciální operace“ na Ukrajině. To koresponduje s pronikavou přednáškou Johna Mearsheimera na toto téma, která zazněla před více než sedmi lety.

I když je důležité pochopit zahraničněpolitická rizika asertivního expanzionismu NATO, přímější a usvědčující obvinění ze strany Trumpa se týkají konkrétních osob, pokračuje zpráva.

Tím, že se Trump odvážil zmínit Nulandovou jménem, vrhá světlo na skutečnou povahu moci ve Spojených státech. Nulandová, která v současnosti působí jako náměstkyně ministra zahraničí pro politické záležitosti na Bidenově ministerstvu zahraničí a předtím v letech 2013-2017 jako náměstkyně ministra pro evropské záležitosti za prezidenta Obamy, nabízí jedinečný vhled do vnitřního fungování americké politiky a její životopis vypovídá o skutečné povaze moci ve Spojených státech, uvádí zpráva.

Revolver News také poznamenal, že vzhledem k identitě jejího manžela může být pro někoho překvapením, že Victoria Nulandová, zarytá odpůrkyně Ruska, zastává vysoké funkce na ministerstvu zahraničí za vlády demokratů (Biden, Obama). Jejím manželem není nikdo jiný než arci-neokonzervativec Robert Kagan, hlasitý zastánce války v Iráku za Bushovy éry a spoluzakladatel kontroverzního Projektu pro nové americké století.

Tento think-tank se věnoval prosazování zásad intervencionismu Bushovy éry. Kagan, který v roce 2016 na protest proti Donaldu Trumpovi opustil Republikánskou stranu, označil bývalého prezidenta za fašistu, uvedl zmíněný zdroj.

Skutečnost, že Obamovi a Bushovi váleční jestřábi jsou manželé, podtrhuje v tom nejintimnějším a nejpřímějším smyslu nadvládu Deep State nad povrchním a falešným stranickým rozdělením. Trumpovo vítězství v roce 2016 bylo úderem pro tuto jednotnou stranu a otřáslo zkorumpovaným systémem v jeho jádru, dodává zpráva.

Pokud jde o Nulandovou, stojí za zmínku, že hraje klíčovou roli ve výbušné reportáži držitele Pulitzerovy ceny Seymoura Hershe, která tvrdí, že USA přímo zasahovaly do projektu plynovodu Nordstream 2. Zajímavé je, že o tomto tématu neohroženě hovořil i Trump, a to s takovou mírou upřímnosti a nadhledu, která je mezi politiky neobvyklá, uvedl list.

Trump bude mít tentokrát k prezidentskému úřadu nelehký úkol, protože se mu nedostane takového vysílacího času jako v letech 2015 a 2016, protože média Deep State vědí, že je nepohodlný, a v případě jeho dalšího vítězství jim také hrozí odhalení.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Největší bankovní krach v USA od roku 2008. JE TO OČEKÁVANÝ ZAČÁTEK ARMAGEDDONU A EKONOMICKÉ MEGA-KRIZE…Analytici dotazovaní agenturou Reuters nepředpokládají, že se krach SVB rozšíří na celé odvětví.

jiří
Host
jiří
1 rok před

MAP o bankovní krizi v Americe:
https://www.michalapetr.com/2023/03/

jiří
Host
jiří
1 rok před

“S obnovením diplomatických vztahů mezi Íránem a Saúdskou Arábií začnou do Íránu proudit devizové zdroje přes Spojené arabské emiráty” – Iranist.
V zásadě po tomto oznámení mohou pan Biden a pan Netanjahu napsat rezignaci a odebrat se směrem k úřadu práce, protože jde o selhání univerzálního rozsahu.
https://www.pokec24.cz/politika/senzace-na-blizkem-vychode-v-oblasti-perskeho-zalivu-zacala-postamericka-era/

3
0
Would love your thoughts, please comment.x