Poslanec EU: 15minutová města budou znamenat „úplné zbídačení“ a „zotročení všech lidí“

15minutová města

Skutečným cílem není vaše pohodlí ani ochrana klimatu. Místo toho to bude možnost, aby lidi zamkli, kdykoli se jim zachce.

Hodně se mluví o 15minutových městech. Vše, co potřebujete, se bude nacházet do 15 minut chůze od místa, kde bydlíte. Kdo by nechtěl takové pohodlí!

Často se ukazují propagační obrázky obyvatel 15minutových měst, kteří spokojeně šlapou na kolech pod modrou oblohou a vykonávají svůj každodenní život s lehkostí a pohodlím.

Europoslankyně Christine Andersonová však varuje, o co v 15minutových městech ve skutečnosti jde: o totální kontrolu lidí prostřednictvím QR kódů.

Cíl: uzamčení kdykoli se jim zachce
„Nenechte se mýlit. Nejde o pohodlí,“ říká Německá europoslankyně Christine Andersonová. Patnáctiminutová města jsou však tím, co bude potřeba, než budou moci realizovat skutečný cíl: zamykání lidí, kdykoli budou chtít.

Ve Velké Británii: „Budou moci zavést klimatické uzamčení. To je další krok; o tom se bavíme.“

Anderson předpovídá: „Bude to úplné zbídačení a zotročení všech lidí.“

Největší lží o 15minutových městech je slib, že budete mít přístup ke „všemu, co potřebujete“, prakticky hned vedle. Pravdou však bude, že „vše, co potřebujete“, bude definováno pouze jako to nejnutnější, co potřebujete k přežití: voda, 1200 kalorií denně a kontrolovaná teplota. Cokoli dalšího nemusí být nutně jen kousek od vás a může to znamenat značné překážky při obstarávání – možná i vládní povolení k nákupu.

Obří koncentrační tábor
Když se zamyslíme nad Saúdskoarabským projektem NEOM, jak vysvětluje Andersonová, můžeme si snadno představit, v jaké peklo a vězení by se mohly proměnit.

Bude to vůbec někdy fungovat?

Je na 99,9999 % jisté, že to nikdy fungovat nebude. Města a obce již začínají zavádět své koncepty 15-minutových tras. Počkejte rok nebo dva po jejich zavedení a rychle se ukáže, jak naivní nápad to všechno je. Všude jinde si rychle uvědomí, jakým neúspěchem tato města jsou, povstanou a budou se bránit následování.

Patnáctiminutová města jsou jen nejnovějším bláznivým nápadem šílených politických bláznů. Ve skutečnosti se stanou živnou půdou pro vzpouru a revoluci a tentokrát nebude trvat 70 let, než se lidé probudí.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x