OSN a WHO plánují totální zotročení lidstva prostřednictvím „globální zdravotní diktatury“

zotročení lidstva

Aby se zabránilo opakování pandemie koronaviru COVID-19 – nebo to alespoň tvrdí -, jsou mocní v Organizaci spojených národů (OSN) a Světové zdravotnické organizaci (WHO) zaměstnáni plánováním konečného řešení pro lidstvo, doplněného o dlouho plánovanou „globální zdravotní diktaturu“, která je nyní v důsledku Covid podvodu možná.

Nyní, když je svět plně připraven na všeobjímající zdravotní fašismus, OSN a WHO dokončují dlouho očekávanou konečnou hru globalistů s planetou, která je postaví do čela všeho a nás buď do otroctví, nebo do spaloven.

Na nedávném setkání OSN a WHO nazvaném „Vytvoření a udržení politického impulsu a solidarity pro prevenci pandemií, připravenost a reakci na ně“ bylo dosaženo milníku v tom, že se světoví globalističtí vládci shodli na tom, že je „naléhavě nutné zajistit, aby všichni lidé na světě byli chráněni před ničivými dopady pandemií“, jak uvedl generální ředitel WHO Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus.

„Vítám tento závazek světových lídrů poskytnout potřebnou politickou podporu a nasměrování, aby WHO, vlády a všichni zúčastnění mohli chránit zdraví lidí a podniknout konkrétní kroky směrem k investicím do místních kapacit, zajištění spravedlnosti a podpoře globální struktury zdravotnictví v mimořádných situacích, kterou svět potřebuje.“

Až OSN a WHO v květnu příštího roku bez hlasování uvedou IHR v platnost, začnou její ustanovení okamžitě platit pro všechny členské země
V současné době není známo, kolik světových lídrů a hlav států plně souhlasí s nově schválenými dokumenty WHO, včetně zásadně revidovaných Mezinárodních zdravotnických předpisů (IHR), jejichž součástí je i tzv. pandemická smlouva.

Bylo nám řečeno, že v IHR bylo dosud revidováno 90 bodů. Po dokončení bude tento plán globálního zotročení prosazen na příštím zasedání Světového zdravotnického shromáždění (WHA), které je naplánováno na květen 2024.

Jakmile k tomu dojde, IHR se stanou účinnými a závaznými pro všechny členy OSN bez hlasování.

Pokud vám to uniklo, Health Ranger o tom všem nedávno vedl rozhovor s Dr. Astrid Stuckelbergerovou, která je na tyto věci odbornicí díky své dlouholeté kariéře v Ženevě ve Švýcarsku, známé také jako „ground zero“ pro globalistický zdravotnický establishment.

Vzhledem k tomu, že všechna tato jednání probíhají za zavřenými dveřmi, dozvídáme se pouze střípky z celého programu. Zdá se, že většina informací o IHR a Smlouvě o pandemii pochází z útržkovitých analýz, které se soustřeďují na odhalení obsažená ve zmíněných dokumentech a v jejich revizích.

Vše, co se nyní děje v utajení, se nakonec propojí s OSN Agendou 2030 – a jak odhaluje Bible, vše, co se děje v utajení, se nakonec ukáže světu, aby to viděl, a ti, kdo se podílejí na intrikách, budou v temnotě zatraceni.

Pokud vše půjde podle plánu a do té doby nedojde k černé labuti, bude IHR zavedena na jaře příštího roku a více než 190 národních vlád, které byly kooptovány globalisty, bude nuceno se jí podřídit, jinak…

Vlády, které se odmítnou plánu podřídit, budou potrestány, pravděpodobně vydíráním, protože globalisté, kteří vládnou za oponou – běžně se tomu také říká deep state – mají na všechny své loutky špínu, kterou používají k tomu, aby udržovali své loutky v souladu s temnou agendou globalistů.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x