Podle informátora Pentagonu se blíží zveřejnění důkazů prokazujících laboratorní původ COVID-19

COVID-19

Z Pentagonu záměrně unikla informace, která hrozí prozrazením laboratorního původu COVID-19, což by mohlo vysvětlit, proč se zdá, že Tony Fauci a jeho přisluhovači utíkají za kopečky.

COVID-19

Právník Thomas Renz hovořil s Alexem Jonesem o tom, jak whistleblower Andrew Huff vytáhl trn z ručního granátu plandemie. A až vybuchne, odhalí ošklivou pravdu o tom, co Fauci a spol. provedli světu.

Plán je zveřejnit Huffovy dokumenty senátorovi Randu Paulovi (R-Ky.) a dalším, kteří uznávají, že Fauci je zločinec a že Fauciho chřipka byla od samého počátku plánovaná a nešlo o nešťastnou náhodu.

„To je ten problém,“ řekl Renz Jonesovi. „To je to, co stálo za volbami. Bez COVIDu by nikdy nemohli ukrást rok 2020. A bez COVIDu by nikdy nemohli udělat ani polovinu toho, co udělali.“

„Když se podíváte na destrukci naší ekonomiky, na množství peněz, které byly vytištěny a převedeny,“ tak to všechno naplňuje jejich plány, dodal Renz.

Renz chce další kolo norimberských procesů k potrestání plandemických zločinců
Huffova odhalení jsou zatím jen špičkou ledovce, co se týče zločinnosti. S jistotou víme, že takzvané „vakcíny“ jsou všechno možné, jen ne vakcíny, a že Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) urychlil jejich povolení a schválení bez důkazů.

Víme také, že jak demokraté, tak republikáni, až na několik výjimek, plně podporují plandemickou agendu a všichni mají na rukou krev za rozpoutání pekla proti Americe a světu.

Renz je takříkajíc součástí praporu, jehož cílem je zjednat spravedlnost těmto krysám, které se nyní snaží uprchnout z potápějící se lodi, než dopadne kladivo. Podaří se jim to?

„Nyní vidíme, že se celý tento narativ hroutí,“ vysvětluje Renz plandemii. „Máme přímého svědka toho, jak to vytvářejí v laboratoři ve Wuhanu. Víme, že to financoval Fauci. Víme, že je to zisk funkce – oni utíkají.“

„Jedinou otázkou je, jak dlouho ještě bude trvat, než budeme připraveni na norimberský proces.“

Renz uvedl, že má definitivní důkaz, že nelegální výzkum získávání funkcí probíhal pod vedením Fauciho a že byl pravděpodobně použit k vytvoření čínského viru.

Během několika příštích týdnů budou tyto důkazy zveřejněny příslušnými kanály, aby se Fauci dostal „do Gitma“, jak to Renz formuloval Jonesovi.

„Nyní víme, že ho vytvořili v laboratoři za finanční prostředky Fauciho a výsledkem byla největší pandemická katastrofa v dějinách lidstva,“ dodal Renz.

„A pak se rozhodli zakrývat a lhát o ‚léku‘, který je horší než nemoc – máme tu skutečný problém s hadím olejem.“

Obzvlášť zajímavé je, že jakmile Renz vypustil informaci o tom, že Huff má důkazy o zločinech plandemie, všechny zúčastněné krysy včetně Fauciho najednou začaly měnit názor na teorii o úniku informací z laboratoře o původu COVID-19.

Od té doby Fauci oznámil svůj odchod z vlády, i když podle svých slov hodlá nadále pracovat ve svém oboru v soukromém sektoru. Totéž dělají i další, což silně naznačuje, že vědí, co se chystá.

„Vědí, co má Huff za lubem,“ řekl Renz. „Znají dokumenty, které má. Vědí, kde pracoval a co zná. Myslím, že z toho mají strach.“

Zdroj

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x