Plně očkovaná Austrálie nyní zaznamenává masivní nárůst nevysvětlitelných infarktů

Plně očkovaná Austrálie

Nyní, když většina Austrálie obdržela všechny požadované dávky vakcíny proti COVID-19, jak nařídila vláda, je nemocniční systém v zemi přeplněn pacienty trpícími různými zdravotními problémy.

Plně očkovaná Austrálie

Jeden z odborníků prozradil, že došlo ke 40procentnímu nárůstu „kódu 1“, stejně jako ke spoustě „nevysvětlitelných“ infarktů, bolestí na hrudi a respiračních onemocnění. Situace zní skutečně hrozivě, ale zdá se, že nikdo nechce identifikovat slona v porcelánu, kterým je injekce.

„Někdy se nedá vysvětlit, proč se takové věci dějí,“ řekla žena v níže uvedeném rozhovoru a hájila se neznalostí této záležitosti.

Na otázku, zda má nějaké teorie nebo nápady, co by to mohlo způsobovat, žena odpověděla takto:

„Ne, takové informace zatím nemáme, ehm, ale, ehm, víte, co vím, ehm, a slyším nějaké interpelace stranou, je to, že vakcíny skutečně pomáhají lidem zůstat mimo nemocnici, a ne je dostat do nemocnice.“

Jinými slovy, oficiální verze je, že nikdo neví, proč všichni ti lidé onemocní, ale že to rozhodně není očkováním, protože to prý lidi drží mimo nemocnici.

https://twitter.com/mrtdogg_1/status/1514150378245341185?s=20&t=KjmAuu4KfdX-nP_X-6kT8g

Opravdu očekávají, že lidé uvěří, že „vakcíny“ za to nějak nemohou?
Toto do očí bijící popírání zřejmých skutečností dává smysl Austrálii, která je stejně jako její soused Nový Zéland od počátku pandemie vystavena extrémnímu psychickému týrání.

Země se stala cílem „odborníků“ na behaviorální manipulaci ze Spojeného království, kteří prováděli psychologické experimenty a zneužívání australského obyvatelstva, aby připravili obyvatele na vlnu medicínského fašismu, která zachvátila společnost.

Dává smysl, že ti, kteří jsou o tom informováni, si nyní hrají na hlupáky, pokud jde o prudký nárůst nemocí a úmrtí, k nimž dochází v celé Austrálii a pravděpodobně i v mnoha dalších částech světa.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x