Levičáci v Kanadském parlamentu se snaží vymazat ze záznamů trapný nacistický incident

Jaroslav Hunka

George Orwell ve svém dystopickém románu 1984 popisuje bezútěšnou a zákeřnou budoucnost, v níž je tyranie absolutní ve všech ohledech. Není to jen autoritářství z hlavně zbraně – je mnohem sofistikovanější, protože se snaží ovládat veřejné mínění spíše manipulací než prostým strachem.

Jaroslav Hunka

Když se pravda stane relativní a záznamům o tom, co bylo, už nelze věřit, mizí schopnost obyvatelstva najít morální a racionální oporu. Kulturní kompas se ztrácí, protože z minulosti se nelze poučit a zůstávají jen neustále se měnící proklamace establishmentu.

„Každý záznam byl zničen nebo zfalšován, každá kniha byla přepsána, každý obraz byl přemalován, každá socha a budova na ulici byla přejmenována, každé datum bylo změněno. A tento proces pokračuje den za dnem a minutu za minutou. Dějiny se zastavily. Neexistuje nic než nekonečná přítomnost, v níž má strana vždycky pravdu.“ – 1984

Kanada se spolu s mnoha dalšími národy pod výslovným vlivem politické levice a globalistických institucí rychle stává takovou společností, před jakou varoval Orwell. Jedním z nejvýraznějších příkladů je řešení probíhající války na Ukrajině, která je tak zahalena propagandou vládních a tradičních mediálních zdrojů, že je téměř nemožné oddělit pravdu od fikce.

Zejména četné znepokojivé vazby mezi Ukrajinskou vládou a neonacistickými organizacemi v řadách armády byly z hlavních diskusí silně vytěsněny. Ještě v roce 2014 byla tato spojení západními médii kritizována. Dnes jsou ignorována a každý, kdo na ně upozorní, je napadán jako „konspirační teoretik.“ Proč? Protože establishment chce podporu veřejnosti pro Ukrajinu bez ohledu na okolnosti, přestože Ukrajina má se zájmy západní veřejnosti pramálo nebo vůbec nic společného.

Ironie z toho samozřejmě kape. Politická levice již dlouho používá obvinění z „fašismu“ k útokům na konzervativce a kohokoli jiného, kdo se jí odvážil postavit do cesty. Ve skutečnosti však už rok aktivně podporují skutečné nacisty na Ukrajině (a kromě praporů Azov existuje více skupin) a požadují, aby jim byly každý měsíc posílány další zbraně a miliardy dolarů. Levičáci a neokonzervativci tyto skupiny zavrhli jako pouhý nepatrný zlomek širšího Ukrajinského úsilí, ale pak se sami střelili do nohy…

Kanadská Dolní sněmovna za účasti předsedy Anthonyho Roty a premiéra Justina Trudeaua dvakrát ve stoje aplaudovala hostu Vladimira Zelenského, 98letému Jaroslavu Hunkovi, který byl představen jako „válečný hrdina“, jenž bojoval proti sovětské invazi. Problém je v tom, že tak učinil jako příslušník 14. divize Waffen Grenadier SS, „nacistické vojenské jednotky, jejíž zločiny proti lidskosti během holocaustu jsou dobře zdokumentovány“, jak uvádí Centrum přátel Simona Wiesenthala.

Je záhadou, jak se Hunka dostal přes prověrky až do Dolní sněmovny. Někteří naznačují, že to byla čirá hloupost Kanadské vlády, jiní tvrdí, že přesně věděli, kdo je, a věřili, že veřejnost jeho minulost nezjistí. Stejně jako „duch z Kyjeva“ nelze nikdy nic z Ukrajiny brát za bernou minci.

Když se Justin Trudeau k incidentu konečně vyjádřil, označil ho za „hluboce trapný“, ale pak otázky odklonil dalšími obviněními na adresu Ruska:

„Myslím, že bude opravdu důležité, abychom všichni zatlačili na Ruskou propagandu, Ruské dezinformace a pokračovali v naší neochvějné a jednoznačné podpoře Ukrajiny, jak jsme to udělali minulý týden, s oznámením dalších opatření, abychom se postavili na stranu Ukrajiny v nezákonné válce Ruska proti ní…“

Žádná Ruská propaganda se na omylu s Hunkem nepodílela, to všechno bylo dílem Kanady.

Jinými slovy, levičáci chtějí použít klasickou Stalinistickou metodu vymazávání historických informací, které nevyznívají v jejich prospěch. Tento krok byl nakonec zablokován sněmovními konzervativci, ale jasně ukazuje jednu věc – že politická levice nemá žádné výčitky vůči historické manipulaci na vládní úrovni.

Toto chování jsme již viděli mezi aktivisty a náznaky v sálech různých národních oligarchií, ale nyní se jejich požadavky stávají odvážnými a nestoudnými. Jaroslav Hunka se ještě před několika dny vesele pošťuchoval s Kanadskými vůdci, a ti už se snaží tento incident vymazat z paměti.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x