Ashley Bidenová potvrdila, že deník popisující „nevhodné sprchování s Joem“ je pravý

joe biden

Ashley Bidenová potvrdila pravost svého deníku v dopise soudci, který vede případ Aimee Harrisové, ženy obviněné z jeho krádeže.

V dopise adresovaném Newyorskému vrchnímu soudci Swainovi, který redakce The New York Times získala, dcera Joea Bidena jasně uvedla, že deník je její, a označila ho za svůj „osobní soukromý deník.“

Deník, který vyvolal pozornost veřejnosti a médií kvůli perverzním činům Joea Bidena, se stal předmětem kontroverze, když úryvky z něj unikly na internet.

Deník popisuje, jak se Ashley a její otec v nepříliš vhodném věku společně sprchovali.

V lednu 2019 napsala: „Vždycky jsem byla blázen do kluků,“ napsala Ashley. „Hyper-sexuální @ mladý věk … Vzpomínám si, že jsem byla poněkud pohlavně zneužita s (členem rodiny); Vzpomínám si, že jsem měla sex s přáteli @ v mladém věku; sprchy s / mým otcem (pravděpodobně to není vhodné)“

TGP informuje: Ashely Bidenová ve své korespondenci vyjádřila hluboké rozrušení nad krádeží a následným veřejným šířením svých soukromých myšlenek, které popsala jako „proudy vědomí“ určené k osobnímu léčení.

Obhajovala obsah svého deníku s tím, že byl „hrubě dezinterpretován“ a „lobuje falešná obvinění, která hanobí můj charakter a charakter lidí, které mám ráda.“

Její dopis soudci si můžete přečíst níže:

„Jsem hluboce zarmoucena, že musím psát tento dopis, protože můj soukromý deník byl ukraden a prodán za účelem zisku. Předpokládám, že smyslem krádeže bylo, aby bylo možné prodávat groteskní lži překrucováním mých myšlenek v proudu vědomí. Rozhodla jsem se, že se zítřejšího vynesení rozsudku osobně nezúčastním, protože by to jen zvýšilo mou bolest. Přesto píši, abych požádala Vaši Ctihodnost o odsouzení obžalovaného k trestu odnětí svobody.

Jednání obžalovaného představuje jednu z nejodpornějších forem šikany, nemluvě o naprostém narušení mého soukromí a osobní důstojnosti. Poté, co jsem se ve svých dvaceti letech stala obětí trestného činu, se u mě rozvinula posttraumatická stresová porucha. Deník, který mi byl ukraden, byl součástí mé snahy o uzdravení. Jsem soukromá osoba, která se stala terčem útoku jen proto, že můj otec náhodou kandidoval na prezidenta. Jinými slovy, rozsáhlá práce, kterou jsem vynaložila na to, abych překonala své trauma, byla zmařena jednáním paní Harrisové. Jednání obžalované vytvořilo neustálé prostředí úzkosti, strachu a zastrašování, v němž jsou mé nejniternější myšlenky neustále překrucovány a manipulovány.

Přestože se tento trestný čin stal před více než třemi lety, kvůli publicitě, kterou vyvolal – přesně jak paní Harrisová zamýšlela -, jsem z něj neustále znovu traumatizována. Už navždy se budu muset vyrovnávat s tím, že můj osobní deník je k nahlédnutí na internetu. Opakovaně slýchám, jak si ostatní hrubě vykládají mé kdysi soukromé zápisky a vznášejí falešná obvinění, která hanobí mou osobu i osoby, které mám ráda. Její jednání pro mě bylo nejen znovu traumatizující, ale samo o sobě představovalo strašlivé trauma. Tato trvající újma je přímým důsledkem úmyslného jednání paní Harrisové.

Žádám vaši ctihodnost, aby paní Harrisovou odsoudila k trestu odnětí svobody s následnou dlouhou zkušební dobou. Měla by nést odpovědnost za to, co způsobila. Nejenže prokázala naprostý nedostatek morálky, ale postrádá také jakoukoli úctu k právnímu státu. Mimo jiné se dvanáctkrát nedostavila k soudu.

Mým cílem, proč žádám Vaši Ctihodnost o uložení trestu odnětí svobody, je zajistit, aby už nikdy nebyla takto šikanována a zostuzována další žena. Zoufalství, které jsem často pociťovala, nikdy skutečně nezmizí.

Ale žádám Vaši Ctihodnost, aby paní Harrisovou pohnala k odpovědnosti, aby si dvakrát rozmyslela, než to udělá někomu jinému. Většinu svého života jsem se snažila mluvit za ty, kteří nemohou najít svůj hlas. Mám to štěstí, že jsem ten svůj našla, a používám ho dnes – a každý den – k tomu, abych zajistila, že šikanující osoby budou pohnány k odpovědnosti.

V neposlední řadě se obávám, že rozsudek, který nebude trestem odnětí svobody, bude pro ni a jí podobné poselstvím, že je v pořádku znásilňovat a zneužívat druhé pro svůj osobní prospěch bez ohledu na ponížení a bolest, kterou to způsobí. Prosím, vyšlete vzkaz, že tyto typy škodlivých trestných činů nebudou tolerovány. Děkuji vaší ctihodnosti za vaši pozornost.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Ashley Bidenová potvrdila, že deník popisující „nevhodné sprchování s Joem“ je pravý first appeared on Akta […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x