Petroglyfy a sochy objeveny na Marsu

Jedná se konečně o důkaz, že byla planeta Mars obydlena v dávné minulosti? Jedna fotografie zveřejněná kosmickou agenturou NASA zřejmě ukazuje zbytky sochy napůl pohřbené v marťanské půdě. Podle nadšenců a badatelů UFO, má socha napůl pohřbená na Marsu na svém povrchu jasné petroglyfy.

Petroglyfy na Marsu

„Starověká rytina“ obletěla sociální média, kde lidé k objevu zanechali velké množství komentářů. Tyto marťanské petroglyfy se přidávají k dlouhému seznamu nevysvětlitelných objevů na rudé planetě, které byly nalezeny kosmickou agenturou NASA.

Humanoidní socha, helma, krychle, stehenní kosti a ozubené kolo jsou jen některé z tajemných „artefaktů“, vyfotografovaných prostřednictvím NASA vozítka Curiosity Rover. Jedná se o pareidolii nebo o skutečné důkazy?

Stále probíhá debata o původu objevů na Marsu. Zatímco mnoho lidí pevně věří, že Mars byl v dávné minulosti obydlen, a dnes o tom objevujeme důkazy, jiní lidé, kteří jsou více skeptičtí, věří, že ve skutečnosti vidíme pouze to, co chceme vidět, a že všechny objevy lze přičíst pareidolii.

Nyní s objevem tekoucí vody na rudé planetě, je těžké uvěřit, že by byl Mars v dávné minulosti obydlen? Když byla rudá planeta velmi podobná Zemi, s atmosférou, řekami a dokonce i s vegetací, mohla by mimozemská civilizace na Marsu vzkvétat, před mnoha tisíci lety, jak tvrdí někteří výzkumníci, jako Dr. Brandenburg?

Co když se díváme na zbytky staveb, chrámů a artefakty na Marsu? Co když byla marťanská civilizace ve skutečnosti zničena, jak je přesvědčen Dr. Brandenburg? Dr. John Brandenburg má doktorát z teoretické fyziky plazmatu z University od California a v současné době pracuje jako plazmový fyzik u Orbital Technologies v Madison, Wisconsinu. Podle Dr. Brandergurga existuje dostatek důkazů k prokázání, že na rudé planetě v dávné minulosti došlo nejméně ke dvěma masivním jaderným výbuchům.

Teorie navržena Dr. Brandergurgem je založena na stopách uranu a thoria, které byly nalezeny na povrchu Marsu. Tato marťanská civilizace byla vyhlazena jinou nepřátelskou rasou, pocházející někde z vesmíru, varuje Dr. Brandergurg a dodává, že by naši civilizaci mohl čekat stejný osud.

Jedná se skutečně o důkazy „struktur“ starověkých civilizací na Marsu?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x