Pentagon a Pfizer-BioNTech se spolčily s farmaceutickou firmou ovládanou ČKS, aby vyvinuly biologickou zbraň v podobě vakcíny proti COVID-19

vakcína proti COVID-19

Ministerstvo obrany se spolčilo s farmaceutickou firmou kontrolovanou Čínskou komunistickou stranou (ČKS), aby vytvořilo biologickou zbraň v podobě vakcíny proti COVID-19.

vakcína proti COVID-19

Dotyčnou společností byla Fosun Pharmaceuticals, která podepsala dohodu se společností Pfizer-BioNTech o společném vývoji a distribuci vakcín.

Výzkumnice a bývalá manažerka farmaceutické společnosti Sasha Latypova odhalila tuto tajnou dohodu ve svém příspěvku na serveru Substack z 28. prosince. „Fosun je obrovský čínský konglomerát, který vlastní velké množství globálních společností, a jeho předseda Guo Guangchang je velmi vysoce postaveným členem ČKS,“ napsala. „Je zvláštní, že ministerstvo obrany přidělilo 10 miliard dolarů podniku, jehož významným vlastníkem kapitálu a duševního vlastnictví je ČKS.“

Guo, jehož čisté jmění přesahuje 4 miliardy dolarů, je také členem nejméně tří skupin spojených s ČKS. Latypova navíc uvedla, že společnost vlastní značný počet mezinárodních společností.

Podle bývalé manažerky farmaceutického průmyslu, která se stala whistleblowerkou, dohoda v podstatě vytvořila trojstrannou alianci pro výzkum a vývoj mezi společnostmi Pfizer-BioNTech (jako jedním subjektem), Fosun a ČKS.

Latypová později napsala e-mail serveru LifeSiteNews, aby svá odhalení upřesnila.

„V Číně je každý velký zaměstnavatel – zejména v něčem strategickém, jako je biofarmaceutický sektor – kontrolován ČKS,“ uvedla. Whistleblowerka uvedla paralelu se Sovětským svazem, „kde na každém pracovišti byl ‚partorg‘ – zástupce nadřízeného z Komunistické strany Sovětského svazu, nebo jich bylo celé oddělení.“

Média a vláda se snaží utajit tajnou dohodu mezi Pentagonem a ČKS
Latypová vyjádřila politování nad tím, že se o tomto propojení s ČKS více nepíše v médiích a jinde. Kromě toho vyjádřila politování nad tím, jak se úředníci snažili toto spojení skrýt tím, že z dokumentů zveřejněných na základě žádostí podle zákona o svobodném přístupu k informacím vymazávali některé informace.

Latypová ve svém článku na Substacku rovněž objasnila zdroje peněz, které financovaly úsilí DoD/Pfizer-BioNTech/ČKS.

Poznamenala, že společnosti BioNTech, která začínala jako malá firma s pouhou hrstkou zaměstnanců, se přibližně od roku 2008 podařilo v devíti kolech investic získat 1,7 miliardy dolarů. Velká část peněz ve výši více než 1 miliardy dolarů byla získána před rokem 2020, kdy došlo k „plandemii“ COVID-19.

„K čemu to bylo, když tehdy neprobíhaly žádné velké klinické testy ani výroba ve velkém? To je dobrá otázka, kterou by stálo za to někdy prozkoumat.“

Latypová se také dotkla otázek lidí, kteří se jí ptali na zapojení Číny do tohoto systému. „Odpověděla jsem o Číně – jsou v tomto spojenci ministerstva obrany. ČKS těží z finančního nečekaného zisku americké vlády, která tiskne dolary a hází je do mRNA pecí, kde dohání masy občanů s vymytými mozky k sebevraždě,“ napsala.

Představitelé národní bezpečnosti, obrany a zpravodajských služeb o tom všem naprosto přesně věděli. Přesto souhlasili s nákupem této zbraňové technologie v hodnotě 10 miliard dolarů od společnosti Fosun-Pfizer-BioNTech, za kterou stojí řada zahraničních vlád včetně čínské, aby ji dodala a nasadila na Američany a celý svět.

Latypova nakonec vyjádřila politování nad tím, jak vláda USA a další země využívají daňové dolary k „financování, vývoji, následnému ‚schválení‘, nákupu a nasazení zakázaných biologických zbraní k zabíjení a zraňování vlastního civilního obyvatelstva, vlastních ozbrojených sil, pracovníků první pomoci, zdravotníků, těhotných žen a dětí.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Petra Banat zažila prudké zhoršení zdravotního stavu po druhé dávce mRNA vakcíny.
https://www.youtube.com/watch?v=PpojGUxtBNI

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Covid zbraně neexistují, existují jen smrtící mRNA vakcíny, plynou z toho obrovské zisky, a o tom to je. Rothschildové jsou za vším. Myslíte, že se Rothschildova mafie nechala vakcínovat?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x