Anthony Fauci podplatil špičkové vědce, aby utajil laboratorní původ COVID-19

Anthony Fauci

Chcete-li přijít Covidu-19 na kloub, je nejlepší sledovat peníze. Dne 1. února 2020 se Dr. Michael Farzan, Dr. Kristian Andersen a Dr. Robert Garry setkali s Dr. Anthonym Faucim, tehdejším ředitelem Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID), který byl zároveň šéfem federální vládní pracovní skupiny pro koronaviry a hlídačem desítek milionů dolarů z federálních grantů.

Anthony Fauci

Tito lékaři se sešli na telekonferenci, kterou Fauci uspořádal v reakci na rostoucí zájem veřejnosti o původ SARS-CoV-2. V té době se všichni tři lékaři obávali, že SARS-CoV-2 je výsledkem laboratorního úniku. Tyto obavy však v onom rozhodujícím historickém okamžiku nebyly zveřejněny. Vše nasvědčuje tomu, že byli podplaceni Faucim a NIH.

Tito vědci řekli Faucimu a jeho vedoucím poradcům, že si jsou „na 60 až 80 procent jisti, že COVID-19 pochází z laboratoře.“ Tuto skutečnost se podařilo odhalit až po roce, kdy byla podána žádost podle zákona o svobodném přístupu k informacím (FOIA). Žádost FOIA odhalila Fauciho e-mailovou korespondenci s tehdejšími vědci.

Bez ohledu na to Fauci odmítl původ z laboratoře jako „konspirační teorii“ a Big Tech následovala jeho příkladu a zakázala jakékoli vyšetřování této záležitosti. Fauci navíc projednával „publikované vyřazení“ teorie o úniku z laboratoře s ředitelem NIH Francisem Collinsem a zároveň potlačil veškeré vědecké vyšetřování financování a dohledu NIH nad výzkumem koronavirů se zvýšenou funkcí v čínském Wuhanu.

Po telekonferenci z 1. února 2020 vědci, kteří měli oprávněné podezření ohledně možného úniku z laboratoře, o tom pomlčeli a místo toho se snažili prosadit tvrzení, že SARS-CoV-2 je „přirozeného původu.“ Jakákoli zmínka o úniku z laboratoře nebo předchozím naplánování Covid-19 byla zesměšněna jako „konspirační teorie.“

Dr. Garry nedávno přiznal, že po telekonferenci z 1. února 2020 dostal on i ostatní vědci pokyn, aby článek vůbec nepsali – je to zbytečné, nebo „pokud ho napíšete, nezmiňujte se o laboratorním původu, protože to jen přilije olej do ohně konspirátorům.“

Znepokojení vědci hned po Fauciho telekonferenci publikovali článek „Proximální původ SARS-CoV-2“, v němž únik z laboratoře označili za „nepravděpodobný.“ Nyní se dozvídáme, že po této telekonferenci obdrželi titíž vědci od Fauciho a NIH finanční prostředky ve výši 9 milionů dolarů. Ve skutečnosti v průběhu let 2020 a 2021 obdrželo několik vědců, kteří se podíleli na prosazování narativu o „přirozeném původu“, více než 50 milionů dolarů z NIAID.

Fauci financoval více než 30 studií o inženýrství koronavirů
Při slyšeních v Kongresu v posledních třech letech dělal Dr. Fauci hloupého ohledně koronavirového inženýrství, přestože financoval více než třicet studií na toto téma a osobně mu poděkovali virologové z Wuhanu. Pokud by měl být někdo sdílný, pokud jde o výzkum v oblasti koronavirů, měl by to být právě Fauci. Fauci se snaží lhát o definici výzkumu biologických zbraní se zvýšenou funkcí, přestože NIH vytvořil mezeru, aby obešel moratorium na výzkum se zvýšenou funkcí v USA.

Fauci také podstoupil multidisciplinární proces předfinancování na úrovni oddělení, aby zvrátil moratorium na výzkum s cílem získat funkce. Dokumenty HHS odhalují rámec, podle něhož poskytovatelé finančních prostředků získávali souhlas s „vytvářením, přenosem nebo používáním“ potenciálních pandemických patogenů. Bidenův režim dnes stále věří, že by výzkum s využitím funkcí měl pokračovat.

Dr. Makary z John Hopkins, který se postavil proti Faucimu a vládní korupci, to při nedávném slyšení řekl nejlépe:

Důvodem, proč je to vůbec problém, je to, že je trapné, že jsme laboratoř financovali. Kdybychom laboratoř nefinancovali, 100 % Američanů by si řeklo, to je přece jasné, to je bezvýznamné.“ Epicentrum světové epidemie se nachází pět mil od jedné z mála virologických laboratoří vysoké úrovně v Číně. Lékaři byli nejprve zatčeni a donuceni podepsat dokumenty o mlčenlivosti. Laboratorní zprávy byly zničeny. Nebyly předány. Sekvence nahlášené z laboratoře do databáze NIH byly vymazány na základě žádosti čínských vědců, kteří se ozvali hned na začátku a řekli, že vymažou ty sekvence, které jsme vložili do databáze.“ „Dva přední virologové… Dr. Michael Farzan ze Scripps a Dr. Robert Garry z Tulane…. řekli Dr. Faucimu při jeho mimořádném telefonátu v lednu 2020, kdy se potýkal s problémy brzy poté, co se dozvěděl, že NIH laboratoř financuje. Oba řekli, že to bylo pravděpodobně z laboratoře. Oba vědci o několik dní později v médiích změnili názor. A pak oba vědci dostali od NIH následné financování ve výši 9 milionů dolarů.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Konspirační teorie zní: někomu v laboratoři z Petriho misky vyskočil SARSCoV-2 aby nakazit celý svět. A protože utekl, a nikdo ho už nikdy nespatřil, tak počítačem ve Wuhanu vytvořil sekvence viru, a ty pak z Činy okopírovali po celém světě. Nápad s vakcínami přišel v pravý čas, jak by se daly vydělat miliardy peněz, proto WHO vyhlásila pandemii. Zdá se, že po dvou letech očkování proti pandemii SARSCoV-2, se to nějak nepovedlo, a Dr.Fauci z toho má těžkou hlavu. Ale nebojte se, WHO i OSN to jistí, vynaleznou nový virus Marburg a ten se už povede, bude tak nebezpečnej, že se vakcíny stanou nutnou součástí veškeré populace a nikdy neskončí. Jo jo, každý je svého štěstí tvůrcem.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x