Oficiální údaje z Velké Británie potvrzují, že vakcína proti COVID-19 zvyšuje riziko úmrtí z jakékoli příčiny

vakcína proti COVID-19

Kritici pandemie již několik měsíců poukazují na pokrytectví vládních úředníků, kteří potlačují včasnou léčbu COVID-19 a podporují katastrofální hnutí za uzavření světa pro veřejné zdraví.

vakcína proti COVID-19

Zdravotnické úřady nutily lidi (s využitím milionů dolarů na propagandistickou reklamu a podporu celebrit), aby užívali novou léčbu spojenou s genem, od níž si slibovaly, že zabrání přenosu vysoce přežitelné virové infekce – bez ohledu na to, že se později ukázalo, že tato injekce je nakonec při prevenci přenosu zcela neúčinná.

Široká veřejnost má nyní samozřejmě věřit, že tato očkování „nikdy“ nezabránila přenosu, ale pouze snížila riziko vážného onemocnění a úmrtí. Oficiální údaje z Velké Británie však opět ukazují, že i toto tvrzení je zcela nepodložené.

Analýza oficiálních údajů ukazuje, že očkovaní jedinci ve Velké Británii mají výrazně vyšší pravděpodobnost úmrtí ze všech příčin než neočkovaní. Z nejnovějších údajů, které v květnu zveřejnil britský Úřad pro národní statistiku (ONS), vyplývá, že osoby, které se nechaly očkovat proti COVID-19, mají mnohem vyšší pravděpodobnost úmrtí ze všech příčin než neočkované osoby. Je neuvěřitelné, že tento trend platí pro všechny věkové skupiny.

Zde jsou některé z nejznepokojivějších údajů, které sdílí ONS:

– Přibližně 70 000 osob zemřelo do 28 dnů po podání očkování proti COVID-19 v Anglii a přibližně 179 000 osob zemřelo do 60 dnů po podání očkování.

– Očkování vakcínou proti COVID-19 zvyšuje riziko úmrtí u dětí ve věku 10-14 let o 8,100 % až 30,200 % (tato čísla vypočítal Daily Expose na základě oficiálních údajů ONS).

– Dramatický nárůst úmrtnosti ze všech příčin se zřejmě projeví do pěti měsíců

Aby bylo jasno, tyto znepokojivé trendy nebyly vždy aktuální. Během prvních dvou měsíců po zahájení očkování proti COVID-19 v Anglii od 8. prosince 2020 se zdálo, že právě neočkovaní jedinci častěji umírají na jiné příčiny než na COVID-19.

Do dubna se však míry začaly normalizovat a od května 2021 došlo k zásadnímu obratu, kdy věkově standardizované míry úmrtnosti ukázaly, že očkovaní lidé měli větší pravděpodobnost úmrtí než neočkovaní na jakoukoli jinou příčinu než COVID-19.

Zajímavé je, že podle deníku Daily Expose úmrtnost podle věku zřejmě souvisí s pořadím, v jakém lidé očkování proti COVID-19 obdrželi, protože Anglie zavedla program očkování proti COVID-19 podle věku, přičemž nejstarším občanům bylo očkování nabídnuto jako prvním.

Z údajů ONS vyplývá, že měsíc po měsíci začalo docházet k dramatickému nárůstu úmrtnosti u stále mladších věkových skupin (od 90+ až po 50-59 let). Daily Expose o své analýze uvádí, že tyto údaje mohou velmi dobře naznačovat, že „injekce proti COVID-19 trvají přibližně 5 měsíců, než zcela zdecimují imunitní systém do té míry, že se výrazně zvýší šance člověka na úmrtí z jakékoli příčiny.“

Pokud toto ukazují oficiální údaje, je třeba se ptát, o čem se nemluví. Nebylo by od věci nepřipomenout čtenářům, že počet zranění, onemocnění a úmrtí po nákaze je s největší pravděpodobností podhodnocen, a to i v této fázi pandemie. Lékaři rychle odmítají znepokojené pacienty a pečovatele a ohánějí se otřepaným příslovím, že „korelace nerovná se příčinná souvislost.“

Ano, korelace nerovná se příčinná souvislost. Ale dva faktory nemohou mít příčinnou souvislost, aniž by spolu korelovaly – a rostoucí trendy v údajích poukazujících na korelaci mezi těmito mRNA vakcínami a negativními zdravotními následky začínají být téměř příliš velké na to, aby je bylo možné ignorovat.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x