Obvinění Trumpa ukazuje, že mocí posedlí demokraté jsou neslučitelní s lidskou společností

Donald Trump

Věřím, že Trumpovo obvinění ze strany mocí poblázněných demokratů je dalším nezbytným krokem pro zkoušku ohněm, při níž Amerika povstane proti tyranii, cenzuře, falšování voleb a démonickému zamoření levicí, které vedlo ke zneužívání dětí, transgenderismu, transterorismu a rozsáhlým psychickým traumatům.

Donald Trump

Svět potřeboval vidět šílenství demokratů, kteří nejenže zmanipulovali volby proti Trumpovi (a Americe), ale dokonce se ho nyní snaží dostat za mříže… stejně jako sami demokraté nejsou nikdy stíháni za závažné zločiny, včetně úplatkářství, obchodování s lidmi a vlastizrady.

Trump je hluchý k systematickému útlaku a útokům na své vlastní příznivce
Podle mého názoru byl Trump příliš sebestředný a hluchý k systematickému útlaku svých vlastních příznivců. Po celá léta své první vlády si Trump zřejmě vůbec neuvědomoval, že jeho vlastní příznivci jsou cenzurováni, deplatformováni a dehonestováni téměř na všech technologických platformách. Ani dnes Trump stále nechápe, že jeho operace Warp Speed vedla k zabití a zmrzačení milionů nevinných Američanů. Některé z těchto obětí se řídily Trumpovými radami ohledně vakcín, což jim přineslo vlastní smrt.

Aby se Trump stal vůdcem, kterého Amerika potřebuje, musí být ochoten nechat se přibít na kříž (takříkajíc) a ukázat, že je ochoten nasadit vlastní krk, aby se postavil za Ameriku. Trump se také musí naučit odmítat zrádce establishmentu a hrdlořezy z Deep State, kteří charakterizovali jeho první vládu.

Snad nyní, po tomto obvinění, Donald J. Trump konečně zažije to, čím jsme my ostatní procházeli posledních 7-8 let, a Trump sám bude trpět natolik, aby si uvědomil, že jde o mnohem víc než o Trumpa samotného: Je to o tom, zda Amerika dokáže odhodit okovy autoritářství a obnovit slávu své ústavní republiky.

Aby obnovil Ameriku, musí Trump zcela odmítnout establishment a vyzvat k úplné demontáži Deep State a všech jeho institucí, včetně FBI, DOJ, FDA, CDC, DHS a dalších. Všechny jsou nenapravitelně zkorumpované a ozbrojené proti americkému lidu.

Myslím, že Trumpovo zatčení a stíhání může být ve skutečnosti budíčkem, který Trump potřebuje, aby konečně začal vážně pracovat na vysušení bažiny a využil výkonnou moc k zatčení a uvěznění zrádců, agentů a vlastizrádných aktérů, kteří vyhlásili tomuto národu válku.

Možná je to Boží plán, nicméně jen Trump sám může rozhodnout, zda podstoupí transformaci „Cesty hrdiny“, která je nezbytná k tomu, aby se stal revolučním vůdcem, kterého Amerika potřebuje.

Má-li být Trump skutečným vůdcem pro obnovu Ameriky, musí v podstatě překonat Trumpa. (Mimochodem, George Washington překonal Washingtona a stal se Božím služebníkem, aby dosáhl Božího plánu pro Ameriku jako křesťansky založený národ).

Osobně nebudu volit Donalda Trumpa jako člověka. Budu volit pouze Donalda Trumpa jako služebníka Božího plánu pro Ameriku. Je na Trumpovi samotném, aby se rozhodl, jakým Trumpem chce být.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Semir Osmanagić: „ZAKÁZANÁ HISTORIE LIDSTVA: co nám tají o pyramidách?“
https://www.youtube.com/watch?v=YLjmQhK9_e0

1
0
Would love your thoughts, please comment.x