Očkování proti COVID-19 je nyní v Dánsku ZAKÁZÁNO u osob mladších 50 let

Očkování proti COVID-19

Dánský zdravotnický úřad oznámil, že téměř každý člověk mladého a středního věku v Dánsku se nyní nesmí nechat „očkovat“ proti COVID-19.

Očkování proti COVID-19

Pokud je vám méně než 50 let, nesmíte se podle dánské vlády nechat očkovat. Dříve dánská vláda zakazovala injekce pro všechny mladší 18 let.

Očkovat se mohou pouze osoby mladší 50 let, u nichž se předpokládá „vyšší riziko vážného onemocnění Covid-19“, uvedla dánská vláda.

Jak se to bude určovat, ještě nebylo upřesněno, ale co víme, je, že naprosté většině Dánů už nejen nehrozí, že by se museli nechat očkovat, ale vlastně jim to je zakázáno.

To je přesně ta kampaň „prostě řekni ne drogám“, kterou bychom si přáli zahájit ve Spojených státech i jinde, ale než se tak stane, budou létat prasata.

V dánském oznámení je implicitně obsažena myšlenka, že injekce messenger RNA (poselské RNA) jsou konkrétně spojeny s mnohem většími riziky než s jakýmikoli údajnými přínosy. Totéž platí i pro kovidové injekce bez RNA, které se stále prosazují.

Dánsko očekává přes zimu další „velkou vlnu“ COVID-19, ale protože očkování nepomáhá, není důvod je povolit
Aby bylo jasno, dánský zdravotnický úřad nutně neříká, že COVID-19 skončil. Naopak, tamní vláda tvrdí, že v nadcházejících měsících očekává „velkou vlnu nákazy covidem.“

Vládní představitelé v Dánsku zároveň přiznávají, že očkování nepomohlo a nikdy nepomůže, a proto je nově zakázáno.

„Účelem očkování není zabránit nákaze COVID-19, a proto lidem mladším 50 let není v současné době nabízeno posilovací očkování,“ uvádí se v oznámení dánského zdravotního úřadu.

V oznámení se dále vysvětluje, že mladší lidé mají téměř nulové riziko, že vážně onemocní čínskými bacily, a mnozí z nich jsou již tak jako tak chráněni – někteří z nich proto, že „byli již dříve nakaženi COVID-19.“

Jinými slovy, dánský zdravotnický úřad uznává dvě důležité věci, které američtí zdravotníci popírají:

1) Vakcíny proti COVID-19 nezabraňují infekci – a podle toho, jak to vypadá, ve skutečnosti způsobují více infekce a zároveň zvyšují riziko úmrtí.
2) Přirozená imunita je skutečná a ti, kteří byli dříve „pozitivní“ na Fauciho chřipku, jsou nyní proti ní chráněni.

Kéž bychom se stejného typu uznání dočkali i ve Spojených státech, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu a na mnoha dalších místech, kde železnou pěstí vládnou globalisté se zálibou v neúprosném lékařském fašismu a zneužívání občanů.

„Dánský krok je obzvláště významný, protože Dánsko má vynikající národní systém zdravotní péče a agresivně shromažďuje údaje o Covidu a vakcínách,“ napsal o situaci Alex Berenson na svém Substacku.

„Dánsko bylo mezi prvními zeměmi, které přestaly podávat očkování vakcínou proti COVID-19 zdravým dětem a dospívajícím. Nyní je začínají následovat další evropské země, přičemž Británie ukončila očkování mRNA téměř u všech dětí do 10 let.“

Mezitím se již velké technologické firmy snaží oznámení z Dánska překroutit a naznačit, že nemá nic společného se skutečným zastavením injekcí pro lidi na chřipku Wuhan.

„Hodně štěstí s tím,“ zažertoval Berenson o neúspěšné agendě technologických gigantů.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x