Nejhloupější věc, kterou po nás USA Impérium chce, abychom věřili

USA Impérium

Nejhloupější věc, kterou po nás americké centralizované impérium chce, je, že vojenské obklíčení dvou největších geopolitických soupeřů je obrannou akcí, a nikoli aktem extrémní agrese.

USA Impérium

Manipulátoři, kteří nám vládnou, po nás chtějí, abychom věřili mnoha nesmírně hloupým vyprávěním, ale myslím, že tohle by mohlo mít navrch. Myšlenka, že vojenské obklíčení Ruska a Číny Spojenými státy je spíše obranným aktem než agresí, je tak průhledně idiotská, že každý, kdo o ní dostatečně kriticky přemýšlí, ji okamžitě odmítne jako nesmysl, přesto je to v západním světě mainstreamový narativ a miliony lidí ho přijímají jako pravdivý. Protože v tom je síla americké propagandy.

Čím víc o tom přemýšlíte, tím je to absurdnější. Jejich argumentace v podstatě zní: „Ne, ne, vy to nechápete, USA narychlo obkličují své primární geopolitické konkurenty válečnou mašinérií, protože jim chtějí zabránit v tom, aby udělali něco agresivního.“ To je přece jasné. Říkají: „Nemůžeme nechat národy svévolně vyvíjet vojenskou agresi, proto jsme potřebovali přesunout všechnu tu válečnou mašinérii na druhou stranu planety na hranice našich primárních strategických rivalů.“ To je jako kdybychom chtěli, aby se to stalo.

Napadá vás něco šílenějšího než tohle? Než aby všechny nejmocnější a nejvlivnější osobnosti politiky, vlády a médií současně tvrdily, že národ shromažďující těžce vyzbrojené zástupné síly na hranicích svých nepřátel je něco, co by mělo být považováno za akci, jejímž cílem je zabránit agresi, a nikoli za podnětný akt extrémní agrese sám o sobě?

Nedávno mi někdo řekl, že USA mají plné právo rozšiřovat svou obrovskou vojenskou přítomnost v blízkosti Číny, a aby to ilustroval, řekl, že kdyby si Čína zřídila základnu v Mexiku, USA by jim neměly co říkat, aby to nedělaly. Tento argument však ve skutečnosti ilustruje můj postoj, nikoliv jejich: jen propagandou posedlý člověk by věřil, že USA dovolí Číně zřídit si v Mexiku vojenskou základnu byť jen na vteřinu. Kinetická válka by začala dávno předtím, než by byly vylity základy.

Co to nesporně znamená, je, že USA jsou v těchto konfliktech agresorem. Byly agresorem, když rozšířily NATO a začaly z Ukrajiny dělat faktického člena NATO, a jsou agresorem, když urychlují obkličování Číny a připravují se otevřít stavidla zbraní na Tchaj-wan. Pokud dělá na hranicích svých geopolitických soupeřů věci, které by nikdy nedovolila, aby tito soupeři dělali jí, pak je agresorem a vše, co dělají její soupeři, je obrannou reakcí na tyto agrese.

Takto se centralizované impérium USA chová vždy. Neustále napadá, vyhladovuje a ohrožuje národy, které neposlouchají nařízení, jež vydává v roli samozvaného vůdce takzvaného „mezinárodního řádu založeného na pravidlech“, a jakmile se jeho agresi dostane sebemenšího odporu, předstírají jeho oblbovači bambiovskou nevinnost a tváří se, že jsou jen pasivními svědky nevyprovokované agrese ze strany neposlušných národů.

Impérium však není pasivní, není nevinné a je především zodpovědné za mimořádně nebezpečné současné a vznikající konflikty, jichž jsme svědky na světové scéně. Americké impérium nás všechny ohrožuje svým posledním zběsilým tažením, aby si zajistilo unipolární planetární hegemonii předtím, než nastoupí multipolarita, a zapojuje se do obludně agresivních akcí na hranicích jaderně vyzbrojených národů, které zpochybňují jeho moc.

A já si prostě myslím, že to stojí za to si čas od času připomenout. Pokud si nebudeme neustále připomínat, co je pravda, tihle parchanti nás všechny přivedou k šílenství.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
11 měsíců před

Nanoroboti v Lidském Těle – Pfizer Plný Nanotechnologie.https://stop5g.cz/nanoroboti-v-lidskem-tele-pfizer-plny-nanotechnologie-dna-nanoroboti/

Kim
Host
Kim
11 měsíců před

Nejlepší obrana Svaté Rusi před satanským Západem je ruský útok na agresory.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x