Muž tvrdí, že byl najat Ukrajinou, aby zavraždil Tuckera Carlsona

Vasiliev Pyotr Alexeievich

Muž z Moskvy ve videozáznamu tvrdí, že byl naverbován Ukrajinou, aby zavraždil Tuckera Carlsona.

Na videozáznamu, jehož pravost nebyla ověřena, muž jménem Vasiljev Pjotr Alexejevič tvrdí, že byl vycvičen a naverbován Ukrajinskou vládou, aby v hotelové garáži v Moskvě nastražil výbušné zařízení a zavraždil neznámý cíl, o němž se později dozvěděl, že je to Tucker Carlson.

„V listopadu 2023 jsem byl naverbován Hlavním ředitelstvím rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny,“ uvedl v připravených poznámkách.

„Byl jsem vyškolen v práci se speciálními komunikačními prostředky, ve sběru a odpalování výbušných zařízení. Dne 31. ledna jsem dostal od kurátora úkol vyzvednout z úkrytu výbušné zařízení a použít ho k odpálení automobilu.“

Když se ho Ruská protiteroristická jednotka při údajném výslechu zeptala, kam měl výbušné zařízení umístit, odpověděl: „Do podzemního parkoviště hotelu Four Seasons v Moskvě. Výbušné zařízení jsem měl vyzvednout z úkrytu a umístit ho pod auto.“

Na otázku, kolik dostal za provedení atentátu zaplaceno, Alexejevič odpověděl: „Čtyři tisíce dolarů.“

Ačkoli řekl, že mu zpočátku „nebylo řečeno“, kdo je cílem, později se dozvěděl, že to byl novinář Tucker Carlson, hlasitý kritik Ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

„Byl jsem zadržen ve fázi přípravy,“ řekl.

Údajný pokus o atentát přišel po zprávách, že Carlson byl přidán na ukrajinský takzvaný „kill list“ za to, že přinesl rozsáhlý rozhovor s Ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Demokraté, Velká Británie, Hillary Clintonová a Ukrajinská vláda označili Carlsona za zrádce USA kvůli jeho rozhovoru s Putinem.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x