Mike Pence: USA určitě vstoupí do války s Ruskem, pokud Ukrajina padne

Mike Pence

Bývalý viceprezident a současný kandidát na prezidenta Mike Pence tvrdí, že pevně věří v doktrínu Ronalda Reagana, která spočívá v poskytování vojenské pomoci tomu, kdo je ochoten bojovat proti nepřátelům USA na jejich území.

Mike Pence

Bývalý viceprezident a současný kandidát na prezidenta Mike Pence v rozhovoru pro Hugh Hewitt Show řekl, že ruská speciální vojenská operace na Ukrajině není jen válkou, ale spíše „zlem.“

Pence uvedl, že je nutné poslat Ukrajině vojenskou pomoc, aby USA nemusely čelit Rusku ve válce, a slíbil, že pokud bude zvolen prezidentem, zajistí, aby Kyjev dostal jakoukoli vojenskou pomoc potřebnou k potlačení ruských sil.

„Nepochybuji o tom, že kdyby Vladimir Putin ovládl Ukrajinu, netrvalo by příliš dlouho, Hughu, než by ruská armáda překročila hranice, kam bychom museli poslat naše bojovníky a bojovnice, aby proti nim bojovali,“ řekl Pence.

Pence potvrdil svou víru v doktrínu Ronalda Reagana, že „pokud jste ochotni bojovat s nepřáteli Spojených států na svém území, poskytneme vám prostředky, abyste s nimi mohli bojovat tam, aby s nimi nemuseli bojovat naši muži a ženy v uniformách.“

Již na začátku června oznámil bývalý viceprezident USA Mike Pence svou kandidaturu na republikánského prezidenta v roce 2024, a to jako soupeř bývalého prezidenta Donalda Trumpa.

Průzkum provedený CNN/SSRS ukázal, že 36 % dotázaných občanů USA nepovažuje ani současného prezidenta USA Joea Bidena, ani bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa za favorizované prezidentské kandidáty v prezidentských volbách v USA v roce 2024.

Průzkum zveřejněný 20. června ukázal, že 33 % dotázaných stále dává přednost Trumpovi před Bidenem, zatímco 32 % dotázaných by v případě nutnosti rozhodování podpořilo Bidena před Trumpem.

Podle CNN/SSRS se průzkumu zúčastnilo 1 350 dospělých Američanů v období od 13. do 17. června s chybou 3,4 na hladině spolehlivosti 95 %.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x