Senátor Rand Paul: Bill Gates je největším sponzorem hledání virů v jeskyních a jejich přenášení do velkých měst

Bill Gates

Senátor Rand Paul se v neděli pustil do globalisty Billa Gatese, když mu důrazně vytkl, že miliardářova posedlost financováním výzkumu smrtících virů vedla přímo k pandemii COVID-19.

Bill Gates

V pořadu Fox News Paul poznamenal, že Gates minulý týden navštívil Čínu.

„Bill Gates je největším sponzorem hledání těchto virů v odlehlých jeskyních a jejich přenášení do velkých měst,“ prohlásil Paul s odkazem na výzkum zisku funkcí.

„Takže v Číně se stalo to, že se vydali osm až deset hodin jižně od Wuhanu, dva až tři sta metrů hluboko do jeskyně, našli viry a odvezli je do patnáctimilionového města,“ vysvětlil dále Paul.

„Existuje mnoho a mnoho vědců, kteří si myslí, že Bill Gates je špatný, když to financuje,“ dodal.

„Nemusíme hledat viry, které se s člověkem nikdy nesetkají. A je to ještě horší. Přinesou viry, které s námi možná nikdy nebudou interagovat, přinesou je zpět do laboratoře, ale pak s nimi manipulují tak, že je kombinují s jinými viry a vytvářejí viry, které v přírodě neexistují,“ pokračoval Paul.

„A to z velké části financuje Bill Gates. Ten financuje WHO více než většina zemí. Takže je v tom určitá zodpovědnost… Myslím, že nechtěně pomohl vytvořit něco, co je momentálně největším nebezpečím pro lidstvo,“ poznamenal dále senátor.

Paul reagoval na reportáž Michaela Shellenbergera a Matta Taibbiho z minulého týdne, kteří popsali, že první lidé, kteří se nakazili COVID-19, byli vědci pracující ve wuhanské virologické laboratoři.

„Jeden z nich, ten, o kterém si myslí, že byl prvním vědcem, který onemocněl, první člověk, který onemocněl, byl jedním z těch, kteří vytvářeli tyto nové viry, viry, které se v přírodě nevyskytují. To je výsledkem výzkumu zisku funkcí. A tak to v podstatě uzavírá celou záležitost,“ prohlásil Paul.

„Co se teď budu snažit sledovat, je to, že ať už to odhalil kdokoli, pokud o tom existuje dokumentace, zítra by to mělo být všechno odtajněno. A ta legislativa prošla jednomyslně… pokud se nám podaří ty záznamy získat a skutečně je zveřejnit, aby se celá veřejnost mohla přesvědčit, že první člověk, který onemocněl, byl vědec z laboratoře, tak je to hotová věc,“ pokračoval senátor.

„Víme, že to pochází z laboratoře, a každý to může prostě přiznat, ale následně bychom měli přejít k reformě,“ uvedl Paul a dodal: „Reforma spočívá v tom, že bychom neměli financovat tento druh výzkumu v Číně, ale také bychom neměli financovat tento druh výzkumu ve Spojených státech.“

„To, co potřebujeme, je mezinárodní konsorcium zemí, které se dobrovolně dohodnou na omezení tohoto výzkumu,“ zdůraznil Paul a dodal: „Spojené státy to musí omezit. Jsou lidé, kteří odhadují, že až se to stane příště, až dojde k dalšímu úniku z laboratoře, mohlo by 5 až 50 procent populace zemřít na další virus vytvořený člověkem.“

„Je to velmi, velmi vážné. Je to na stejné úrovni jako kontrola jaderných zbraní. Je to na stejné úrovni jako nebezpečí jaderné války. Ale je to mnohem zákeřnější,“ zdůraznil senátor.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
10 měsíců před

Pitomost, viry neexistují, jsou to jedy, vytvořené v laboratoři. Viry nikdo na světě nedokázal, Kdo dokáže existenci jakéhokoli viru, čeká ho odměna 1,5 milionu Euro, nikdo se zatím nepříhlásil. A další nesmysl, jestliže údajně viry existují, a tvrdí se, že mutují, jaký má vakcína smysl.?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x