Mariňáci zatkli Victorii Nulandovou a jejího manžela

Victoria Nulandová

Americká námořní pěchota v pondělí zatkla válečnou štváčku a nejvyšší představitelku ministerstva zahraničí Victorii Nulandovou, na kterou byl vydán vojenský zatykač a která je obviněna z vlastizrady a podvratného spiknutí, což jsou zločiny, za které bude v případě odsouzení pravděpodobně popravena.

K zatčení došlo v pondělí ráno na okraji Washingtonu v palácovém sídle Nulandové. Zdroje z kanceláře generála Erica M. Smithe sdělily serveru Real Raw News, že Nulandová a její manžel, historik Robert Kagan, právě usedli ke snídani, když do jejich domu vtrhla jednotka průzkumníků/odstřelovačů námořní pěchoty, uspala ochranku Nulandové placenou daňovými poplatníky a zatkla Nulandovou i Kagana, přičemž druhý jmenovaný byl spolupachatelem Nulandové zločinů.

„Kagan je trestně stíhán jako spolupachatel,“ uvedl zdroj.

Podle zprávy po akci, do níž nahlédla RRN, Nulandová zděšeně sledovala, jak její ochranka jeden po druhém padá, a pak požadovala, aby ji Kagan, urostlý pětašedesátiletý mizantrop, chránil. Kagan se však necítil tak rytířsky. Místo aby svou ženu bránil, vyhrkl „do prdele“ a neúspěšně se pokusil z rezidence utéct, čímž svou ječící manželku opustil. Když se potácel k zadním dveřím, byl zasažen taserem a uspávacími šipkami do zad.

Nulandová ohromeně mlčky zírala, jak se její zbabělý manžel zhroutil pod svou vahou na podlahu. Pak dala přednost pragmatismu před idealismem, držela prázdné ruce vysoko nad hlavou a prosila mariňáky, aby ji bez úhony vzali do vazby. Nebyla však zcela smířená s neodvratným osudem; řekla mariňákům, že Biden a Obama – její dřívější pán – ji pomstí. Mariňáci Nulandovou spoutali, vyklidili dům a zabavili elektronická zařízení, než s párem v bezvědomí odešli. Tři ochromené členy ochranky nechali na místě.

Téměř okamžitě po zatčení oznámilo Deep State ministerstvo zahraničí, že Nulandová brzy odejde z politiky. Náš zdroj uvedl, že toto oznámení je charakteristické pro to, jak Deep State veřejnosti racionalizuje náhlé zmizení vysoce postavených úředníků.

„Nelegitimní administrativa nehodlá připustit, že se bažina vysušuje. A jejich spojenci z MSM také ne. Kdyby to udělali, vypadali by před svými voliči jako slabí, bez kormidla a neefektivní. A tak si vymýšlejí příběhy o odchodu do důchodu a hospitalizaci, aby zastřeli pravdu. Jediné místo, kam Nulandová odchází do důchodu, je GITMO a snad i šibenice,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že Nulandová je tak zakořeněná v Deep State, že by ji pravděpodobně zabili, kdyby napsala rezignační dopis.

Obžaloba armády proti Nulandové je encyklopedická. Tvrdí se v ní, že dohlížela na Americké laboratoře na výrobu biologických zbraní na Ukrajině a řídila je. Navíc tvrdí, že Nulandová a Kagen byli hlavními aktéry nelegální výroby a distribuce adrenochromu, který proudil mezi Spojenými státy a Východní Evropou. Pokud jsou všechna obvinění pravdivá, Nulandová se také podílela na zničení plynovodu Nord Stream a před lety a lety spravovala Obamův nechvalně známý seznam nepřátel.

„A kromě toho je toho ještě mnohem víc, ale nevím, jestli admirál Crandall představí všechny její zločiny. Takový vojenský tribunál by mohl trvat rok! Přesto, víte, neexistuje žádná obhajoba toho, co Nulandová udělala, a dovedu si představit, že to každý soudní senát rychle pochopí,“ řekl náš zdroj.

Na závěr dodal, že Nulandová a Kagan budou čelit individuálním tribunálům.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank
Host
Frank
4 měsíců před

Neskutečné sračky.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x