„Komise COVID-19“ časopisu Lancet rozhodla, že COVID-19 možná přece jen pochází z biolaboratoře řízené USA

Komise Covid-19

Jeden z předních světových vědeckých časopisů nyní tvrdí, že COVID-19 možná skutečně pochází z biolaboratoře provozované Spojenými státy.

Komise Covid-19

Časopis Lancet, který ještě loni tvrdil pravý opak, najednou rozhodl, že Fauciho chřipka mohla pocházet „mimo jiné z amerických laboratoří zabývajících se laboratorní manipulací s viry podobnými SARS-CoV.“

„Nebylo provedeno žádné nezávislé, transparentní a vědecky podložené vyšetřování bioinženýrství virů podobných SARS, které probíhalo před vypuknutím epidemie COVID-19,“ uvádí komise Covid-19 časopisu The Lancet po několikaletém vyšetřování.

„Nezávislí výzkumníci dosud nevyšetřili americké laboratoře, které se podílely na laboratorní manipulaci s viry podobnými SARS-CoV, ani nezkoumali podrobnosti laboratorního výzkumu, který probíhal ve Wuhanu.“

„Národní zdravotní ústavy USA (NIH) se navíc brání zveřejnění podrobností o výzkumu virů podobných SARS-CoV, který podporovaly, a poskytují pouze rozsáhle redigované informace, jak vyžadují žaloby podle zákona o svobodném přístupu k informacím.“

Dozvíme se někdy celý příběh o Covidu?
Ti, kdo tuto ságu pozorně sledují, si možná vzpomenou, že čtyři měsíce předtím, než Obamova administrativa zakázala výzkum s cílem získat funkce na americké půdě, nechvalně proslulá organizace EcoHealth Alliance uzavřela s NIH lukrativní smlouvu na offshore výzkum s cílem získat funkce.

Podle některých spekulantů skončil tento výzkum v čínském Wuhanu, který je údajným místem uvolnění Fauciho chřipky. Právě tam, jak nám bylo řečeno, dostal šéf EcoHealth Peter Daszak a jeho tým spojenců za úkol manipulovat s netopýřími koronaviry tak, aby byly lépe přenosné na člověka.

Daszak byl posedlý snahou vytvořit geneticky upravené (GMO) „chimérické viry“, které by se mohly přenášet ze zvířat na člověka. Usiloval o uzavření smlouvy s agenturou DARPA v hodnotě 14 milionů dolarů na další financování svých snah, ale tyto peníze mu byly zamítnuty.

V době, kdy se spustila plandemie COVID-19 a Daszakovo jméno se začalo objevovat v titulcích novin jako možný viník, okamžitě napsal výlev zveřejněný v časopise The Lancet, v němž popřel jakékoliv pochybení.

Podle Daszaka mohl čínský virus pocházet pouze z přírody, například z mokrého trhu ve Wuhanu, kde se netopýři prodávají jako potrava – přestože v té době žádný mokrý trh nebyl v provozu.

Daszak označil myšlenku, že COVID-19 pochází z laboratoře, za „konspirační teorii“ a vyzval svět, aby odsoudil každého, kdo se odváží naznačovat, že čínské viry jsou vyrobeny v laboratoři na rozdíl od těch, které vznikly v přírodě.

Nyní časopis The Lancet z ničeho nic změnil svůj názor a zveřejnil nové teorie, které naznačují, že COVID-19 byl vytvořen záměrně. NIH se podle této nové studie „bránil zveřejnění podrobností své práce“, protože by tím vypustil kočku z pytle.

„V době zveřejnění této zprávy jsou stále pravděpodobné všechny tři hypotézy spojené s výzkumem: infekce v terénu, infekce přirozeným virem v laboratoři a infekce manipulovaným virem v laboratoři,“ uvádí nová studie.

Studie dále tvrdí, že nezávislým výzkumníkům nebyly nikdy zpřístupněny žádné laboratorní zápisníky, databáze, záznamy elektronické pošty ani vzorky, což je velmi podezřelé, pokud není co skrývat.

„Stručně řečeno, existuje mnoho možných proximálních původců SARS-CoV-2, ale stále chybí nezávislá, vědecká a společná práce na této problematice.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x