Jim Caviezel: Hollywoodští manažeři obchodují s dětmi kvůli adrenochromu

Jim Caviezel

Hollywoodský herec Jim Caviezel, který hrál roli Ježíše v epickém filmu Mela Gibsona Umučení Krista, přiznal, že hollywoodská elita unáší děti a obchoduje s nimi.

Jim Caviezel

Caviezel se tento týden objevil na konferenci Clay Clark’s Health and Freedom poblíž města Tulsa v Oklahomě a zabýval se otázkou obchodování s dětmi v Hollywoodu, přičemž odhalil, že elita zábavního průmyslu „znásilňuje a vraždí“ děti kvůli adrenochromu.

Podle Caviezela, který propagoval nový film Sound of Freedom, jsou hollywoodské elity závislé na adrenochromu a „vykuchávají děti zaživa“, aby dostaly svou dávku drogy, která se uvolňuje jako chemická látka v těle vyděšených dětí.

Sound of Freedom vypráví příběh Tima Ballarda, bývalého agenta CIA, který opustil práci zvláštního agenta v oddělení vyšetřování vnitřní bezpečnosti (HSI). Podle prvních zpráv film odhaluje VIP pedofilii a obchodování s dětmi.

Caviezel také prozradil, že Tim Ballard, autor, kterého ve filmu ztvárnil, „právě teď dole zachraňuje děti, protože právě teď vytahují děti z nejtemnějších zákoutí pekla, ze skládek a nejrůznějších míst.“

Caviezal je hollywoodským veteránem, má za sebou hlavní role ve filmových trhácích jako Zaplať pánbůh, Tenká červená linie, Hrabě Monte Christo nebo Frekvence. Tento muž se v Hollywoodu očividně vyzná, a proto je tak působivé, že se přihlásil a riskuje svou kariéru – a dokonce i život -, aby odhalil zlo na vrcholu tohoto průmyslu.

Není to poprvé, co Caviezel odhalil hrůzu obchodování s dětmi ze strany hollywoodské elity, když ji popsal jako „nejhorší hrůzu, jakou jsem kdy viděl.“

„V podstatě máte v těle adrenalin, a když se bojíte, produkujete adrenalin. Když dítě ví, že zemře, jeho tělo vylučuje tento adrenalin a mají spoustu termínů, které používají, ale ehm… Je to ta nejhorší hrůza, jakou jsem kdy viděl. Křičí to samo o sobě, i když jsem to nikdy neviděl. Ti lidé, co to dělají, s nimi nebudou mít žádné slitování.“

Jim Caviezal není jediný, kdo se ozývá a odhaluje elity. Mel Gibson, který Caviezala režíroval ve filmu Umučení Krista, rovněž vystoupil se záznamem, v němž odsoudil Hollywood jako „doupě parazitů“, kteří „hodují na krvi dětí.“

Během „kontroverzního“ vystoupení v pořadu Grahama Nortona na BBC v roce 2017 Gibson po svém vystoupení v zákulisí zelené místnosti poučil šokované hosty o skutečné povaze hollywoodské elity.

Podle Mela Gibsona jsou hollywoodská studia „nasáklá krví nevinných dětí“, přičemž tvrdil, že konzumace „dětské krve je v Hollywoodu tak populární, že v podstatě funguje jako svébytná měna.“

Hollywoodské elity jsou „nepřítelem lidstva, který neustále jedná v rozporu s našimi nejlepšími zájmy“ a „porušuje všechna Bohem daná tabu, která člověk zná, včetně posvátnosti dětí“, pokračoval Gibson.

„V Hollywoodu je to veřejné tajemství,“ řekl. Tito lidé mají své vlastní náboženské a duchovní učení a své vlastní společenské a morální rámce. Mají své posvátné texty – jsou zvrácené, věřte mi – a nemohou být ve větším rozporu s tím, co Amerika představuje.

Mainstreamová média se na Gibsonova odhalení rychle vrhla, nasadila ověřovatele faktů včetně Snopes, kteří komentáře prohlásili za falešné zprávy, a začala mazat všechna videa a články z internetu. Stručně řečeno, mainstreamová média jim vymazala paměť. Hlas Mela Gibsona byl umlčen.

Slavná osobnost nemůže promluvit proti systému, aniž by byla umlčena a potrestána. Gibsonova kariéra od té doby nebyla taková jako dřív.

Proto je tak důležité, aby si slova Jima Caviezala vyslechlo co nejvíce lidí, než ho mainstreamová média zruší a zničí důkazy.

Viděli jsme to už tolikrát. V nedávné době o pedofilii v Hollywoodu promluvily také Nicole Kidmanová a Lindsay Lohanová, ale pak couvly, snažily se zahladit stopy a předstíraly, že to, co řekly, nikdy neřekly. Lohanová a Kidmanová chápou, jaké důsledky mají ti, kdo koušou do ruky, která je krmí.

Blízcí přátelé Chrise Cornella, Chestera Benningtona, Coolia a Anne Hecheové se přihlásili s pozoruhodně podobnými příběhy a odhalili, že tyto hvězdy pracovaly na odhalení pedofilních kruhů v srdci hudebního průmyslu – a stálo je to život.

Dnešní doba je temná a žít s otevřenýma očima vyžaduje odvahu.

Je životně důležité, aby odhalení Jima Caviezela o pedofilii mezi elitou slyšelo co nejvíce lidí, než ho mainstreamová média a technologičtí giganti zcenzurují a umlčí, jako to udělali jeho příteli a mentorovi Melu Gibsonovi.

Není pochyb o tom, že kontroloři faktů plánují jeho slova z internetu vymazat a prohlásit je za falešné zprávy. Takto nadále udržují většinu v nevědomosti o povaze globalistické elity, která ovládá média a zábavní průmysl.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bubenickovaruzena@gmail.com
Host
bubenickovaruzena@gmail.com
1 rok před

Zrůdy americké a to si nechají říkat celebrity……… netvoři odporní !!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x