Jak Putin a Si plánují svrhnout Nový světový řád

Putin a Si

Si Ťin-pching se po skončení legislativního kongresu, na kterém upevnil svou vizi řízení Číny, zaměřil na to, jak chce vytvořit lepší světový řád. Ten bude založen na vzájemném respektu, toleranci a rovnosti – a Čína bude jeho přirozeným vůdcem, řekl šéfům politických stran řady zemí, včetně Ruska a Jihoafrické republiky, Nikaraguy a Východního Timoru.

Putin a Si

„Modernizace v čínském stylu nesleduje starou cestu koloniálního drancování nebo hegemonie silných zemí,“ řekl jim Si ve středečním videohovoru, když seděl u stolu obklopen vlajkami Číny a komunistické strany.

„Svět nepotřebuje další studenou válku,“ řekl a oznámil svou novou koncepci – „globální civilizační iniciativu“, soubor vznešených hlavních zásad pro „nový typ mezinárodních vztahů“, který Čína buduje.

Siovy komentáře byly jasnou výtkou Spojeným státům – a odrazem tvrdšího přístupu, který zaujímá v souvislosti s očekávanou návštěvou Ruska, kdy zvyšuje čínské diplomatické úsilí.

Prezident Vladimir Putin v prosinci uvedl, že pozval Siho na jaře na státní návštěvu.

Podle deníku Wall Street Journal se očekává, že Si bude mít po této cestě telefonický rozhovor s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským. Byl by to jejich první rozhovor od začátku války.

Stane se tak poté, co Čína zprostředkovala dohodu o obnovení diplomatických vztahů mezi dlouholetými rivaly Saúdskou Arábií a Íránem po sérii tajných schůzek konaných v Pekingu, což bylo oznámení, které překvapilo Bidenovu administrativu. V pondělí prezident Biden uvedl, že očekává brzký telefonát se Siem.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Nyní ChM přiznává barvu i v souvislosti s Ukrajinou. Jens Stoltenberg, šéf NATO, nyní říká, že „válka začala v roce 2014“.
Řekla Ursula, že Kanada trénuje ukrajinské vojáky od roku 2015 ? To ukazuje, jak tu válku plánovali od převratu na Ukrajině v roce 2014, kterou zinscenovala CIA!
Všechno, co Putin říkal, se konečně potvrzuje.
„Všichni raději ignorují brutální násilí vůči nevinnému civilnímu obyvatelstvu a neozbrojeným a zraněným válečným zajatcům, používání zakázaných válečných metod,“ říká Gennadij Gatilov, zástupce Ruska při ženevské kanceláři OSN.
Rusové podnikají vlastní kroky. Moskva například vypsala odměnu 15 milionů dolarů za hlavu italského ministra obrany. To je jen špička ledovce, protože ruské speciální jednotky zintenzivňují hon na nacistické válečné zločince ChM po celém světě.

jiří
Host
jiří
1 rok před
Reply to  Zdenio

Když se chce, tak to jde.
comment image

aamater
Host
aamater
1 rok před

Konečne!!! Dvaja ozajstní chlapi na svojich miestach!!! To sa o tých dementoch a debiloch zo západu nedá povedať. Tam je to totižto samí sráč!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x