Izraelské drony přehrávají nahrávky plačících dětí, aby nalákaly nevinné Palestince do hledáčku IDF

kvadrokoptéra

Vyšlo najevo, že Izraelská armáda klame nevinné Palestince, aby si sami přivodili smrt, a pouští jim nahrávky plačících dětí v ulicích Gazy.

Podobně jako ve slavné scéně z filmu Schindlerův seznam, v níž vysoce postavený nacista náhodně vybírá vězně z koncentračního tábora s pistolí v ruce, lákají Izraelské obranné síly (IDF) nevinné Palestince do ulic Gazy, aby je mohly vybírat mnohem modernějšími zbraněmi, než jaké existovaly za druhé světové války.

Izraelské kvadrokoptéry údajně létají po ulicích Gazy a hledají lidské cíle. Jakmile jsou tyto cíle identifikovány, začnou kvadrokoptéry přehrávat nahrávky plačících dětí a žen, což přiměje nevinné Palestince, aby vyšli ze svých domovů a hledali plačící osoby v nouzi, aby následně zjistili, že zvuky jsou falešné, a Izrael je na místě zastřelí.

Je to zvrácená a naprosto nehumánní taktika, ale je nedílnou součástí toho, co Izrael v Gaze stále rozpoutává. Zbytek světa, kromě věřících lidí, kteří „podporují Izrael“, protože si to přeje jejich bůh, mezitím zděšeně přihlíží a požaduje, aby se Izrael zodpovídal ze svých ohavných zločinů proti lidskosti.

„Slyšela jsem ženu, jak pláče a volá o pomoc: ‚Pomozte mi, můj syn byl umučen! Zvuky vycházely z ulice a byly zvláštní,“ popsala 49letá Samira Abu al-Leil, obyvatelka uprchlického tábora Nuseirat na severu Gazy.

„Někteří muži přispěchali na pomoc, jen aby je zastřelily kvadrokoptéry, které celou noc kroužily po okolí.“

Izraelské chladnokrevné vraždění nevinných lidí
Podle zpráv bylo při Izraelském útoku na uprchlický tábor Nuseirat zraněno přibližně sedm až deset Palestinců, kteří se stali obětí klamného pláče kvadrokoptéry. Přihlížející, kteří nemohli obětem pomoci, uvedli, že Izraelské „kvadrokoptéry střílely na vše, co se pohnulo.“

„V noci jsou ulice obvykle prázdné a muži jsou uvnitř svých domovů,“ uvedla dále Leilová a dodala, že do oblasti se nakonec dostala sanitka, která obětem pomohla poskytnout péči v místní nemocnici.

„Když kvadrokoptéry spustí palbu, zasáhnou jen střechy a ulice, nenajdou žádné lidi, na které by mohly střílet. Takže ty zvuky pouštěli, protože znají povahu naší společnosti; vědí, že se lidé budou snažit poskytnout pomoc. Chtěli, aby vyšli ven, aby je mohli zastřelit.“

Leilová říká, že střely z kvadrokoptéry zasáhly také její střechu, dveře a ulici před domem – „ale včera ráno vystřelili jakési výbušné bomby se střepinami, které se rozlétly všude po naší čtvrti a zanechaly mnoho zraněných obyvatel.“

Je smutné, že Izrael s pomocí dolarů Amerických daňových poplatníků plánuje vypustit další takové kvadrokoptéry, které budou brázdit ulice Gazy a hledat nevinné Palestince, které by mohli zavraždit.

„Jsme zděšeni krutou taktikou Sionistických okupačních sil,“ napsala na Twitteru organizace Human Aid & Advocacy. „Nesmíme přestat požadovat, aby naše vláda ukončila své spojenectví s Izraelem, který porušil mezinárodní právo a prokázal, že je nemorálním válečným zločincem.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x