Ivanka Trump přiznává, že administrativa jejího otce spolupracovala se společností Moderna na výrobě mRNA vakcín PŘED operací Warp Speed

Ivanka Trump

Oficiální vládní dokumenty ukazují, že messengerové RNA (mRNA) vakcíny byly ve vývoji dlouho předtím, než Donald Trump 15. května 2020 oficiálně zahájil operaci Warp Speed – a jeho dcera Ivanka to přiznala v tweetu z pozdějšího roku, který zřejmě mnozí přehlédli.

Ivanka Trump

„Partnerství veřejného a soukromého sektoru zahrnující vládu i soukromý sektor začalo 13. ledna 2020 přelévat prostředky do vývoje vakcín proti COVID-19,“ napsala Ivanka Trumpová na Twitteru 16. listopadu 2020. Napsala k tomu:

„Ověřte si fakta: Tato vakcína společnosti Moderna / NIH je doslova ta, na jejímž vytvoření spolupracoval prezident @realDonaldTrump se společností Moderna 13. ledna 2020 … Opakuji 13. ledna 2020.

Buďte šťastní. Je to skvělá zpráva pro Ameriku i pro celý svět!“

Ivanka Trump wrote

Tato „skvělá zpráva“ nakonec vedla k desítkám milionů případů poškození a úmrtí v důsledku očkování – a to po celém světě. Ale skutečnou peckou je to, co přiznala Ivanka Trumpová: vakcíny proti COVID-19 byly ve vývoji ještě předtím, než byl 20. ledna 2020 oznámen první potvrzený případ COVID-19.

„Pokud tedy vezmeme Ivanku za slovo, zdá se, že jde o poměrně velkou perličku týkající se vývoje mRNA vakcín; že Trumpova administrativa věděla o technologii mRNA, vývoji očkování a partnerství se společností Moderna, které bylo uzavřeno již celý týden předtím, než byl potvrzen první údajný případ Covid-19 (20. ledna 2020),“ uvedl Wine Press News.

Před jak dlouhou dobou skutečně začal vývoj vakcíny proti COVID-19? A jak dlouho se na tom skutečně podílel Donald Trump?
Po 20. lednu 2020 došlo k několika velkým výplatám peněz, včetně grantu ve výši 483 milionů dolarů poskytnutého společnosti Moderna 16. dubna a grantu ve výši 456 milionů dolarů poskytnutého společnosti Johnson & Johnson (J&J) 30. března. Ještě předtím – a před prvním potvrzeným případem Covidu – však Donald Trump spolupracoval s firmou Moderna na uvolnění mRNA vakcín.

Hádka, která se rozhořela na Twitteru mezi Ivankou Trumpovou a „nenávistníky“ jejího otce, se opět soustředila na špatný problém. Zatímco se hádali o to, kdo by měl získat zásluhy za operaci Warp Speed, mnoho lidí přehlédlo skutečnost, že Donald Trump se podílel na vývoji vakcíny proti COVID-19 ještě předtím, než se Covid objevil ve Spojených státech.

„Tyto a další tweety jsou však v mnohem širším měřítku nepodstatné: znamenají, že tyto vakcíny nebyly vyvinuty ‚warpovou rychlostí‘, jak tvrdí administrativa,“ vysvětluje dále Wine Press News.

„… Trumpova administrativa se na ‚pandemii‘ připravovala s předstihem již před rokem 2020. V roce 2019 Donald Trump inicioval takzvanou ‚Crimson Contagion‘: simulaci pandemie, která byla totožná s podobnými simulacemi jako nechvalně proslulá simulace Event 201, jež předpovídala, že smrtící a vysoce infekční ‚nový koronavirus‘ zachvátí celý svět, přičemž mnohá z předem nacvičených opatření se naplnila.“

Tato událost Crimson Contagion vyvrcholila tím, že Trump 19. září 2019 – ještě předtím, než se kdekoli na světě objevily první případy Covidu – podepsal exekutivní příkaz, který umožnil vývoj nových „chřipkových“ vakcín, které se podivně podobají vakcínám proti COVID-19.

Pro pořádek dodejme, že společnost Moderna ve své tiskové zprávě potvrdila to, co Ivanka Trumpová napsala na Twitteru: že mRNA vakcíny proti COVID-19 byly vyvíjeny ještě předtím, než se v USA objevil první známý případ COVID-19. A ještě předtím k tomu Obamův režim připravil půdu tím, že investoval do výzkumu mRNA.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Vědecký důkaz určitého viru musí splňovat
Kochovy postuláty.

1. Virus musí být izolován
2. Virus musí být vyfotografován elektronickým mikroskopem
3. Virus musí být definován
4. Virus musí způsobovat stále tu stejnou, určitou nemoc
5. Virus musí být rozmnožen jako čistá kultura viru
6. Tento rozmnožený virus musí u zdravých jedinců způsobit tu určitou nemoc- musí být určena cesta nakažení
7. Virus získaný z nakaženého jedince musí být po opětovné izolaci totožný s původním virem

Ještě neexistuje na světě jediný vědecký důkaz jakéhokoliv choboplodného či smrtícího viru, který by splňoval tyto postuláty,

Testovalo se něco, co neexistuje, ale zato vymysleli nebezpečné a smrtící vakcíny.

Ovládla nás banda barbarů, nevzdělanců a psychopatů.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x