Oficiální vládní dokumenty ukazují, že messengerové RNA (mRNA) vakcíny byly ve vývoji dlouho předtím, než Donald Trump 15. května 2020 oficiálně zahájil operaci Warp Speed – a jeho dcera Ivanka to přiznala v tweetu z pozdějšího roku, který zřejmě mnozí přehlédli.

Ivanka Trump

„Partnerství veřejného a soukromého sektoru zahrnující vládu i soukromý sektor začalo 13. ledna 2020 přelévat prostředky do vývoje vakcín proti COVID-19,“ napsala Ivanka Trumpová na Twitteru 16. listopadu 2020. Napsala k tomu:

„Ověřte si fakta: Tato vakcína společnosti Moderna / NIH je doslova ta, na jejímž vytvoření spolupracoval prezident @realDonaldTrump se společností Moderna 13. ledna 2020 … Opakuji 13. ledna 2020.

Buďte šťastní. Je to skvělá zpráva pro Ameriku i pro celý svět!“

Ivanka Trump wrote

Tato „skvělá zpráva“ nakonec vedla k desítkám milionů případů poškození a úmrtí v důsledku očkování – a to po celém světě. Ale skutečnou peckou je to, co přiznala Ivanka Trumpová: vakcíny proti COVID-19 byly ve vývoji ještě předtím, než byl 20. ledna 2020 oznámen první potvrzený případ COVID-19.

„Pokud tedy vezmeme Ivanku za slovo, zdá se, že jde o poměrně velkou perličku týkající se vývoje mRNA vakcín; že Trumpova administrativa věděla o technologii mRNA, vývoji očkování a partnerství se společností Moderna, které bylo uzavřeno již celý týden předtím, než byl potvrzen první údajný případ Covid-19 (20. ledna 2020),“ uvedl Wine Press News.

Před jak dlouhou dobou skutečně začal vývoj vakcíny proti COVID-19? A jak dlouho se na tom skutečně podílel Donald Trump?
Po 20. lednu 2020 došlo k několika velkým výplatám peněz, včetně grantu ve výši 483 milionů dolarů poskytnutého společnosti Moderna 16. dubna a grantu ve výši 456 milionů dolarů poskytnutého společnosti Johnson & Johnson (J&J) 30. března. Ještě předtím – a před prvním potvrzeným případem Covidu – však Donald Trump spolupracoval s firmou Moderna na uvolnění mRNA vakcín.

Hádka, která se rozhořela na Twitteru mezi Ivankou Trumpovou a „nenávistníky“ jejího otce, se opět soustředila na špatný problém. Zatímco se hádali o to, kdo by měl získat zásluhy za operaci Warp Speed, mnoho lidí přehlédlo skutečnost, že Donald Trump se podílel na vývoji vakcíny proti COVID-19 ještě předtím, než se Covid objevil ve Spojených státech.

„Tyto a další tweety jsou však v mnohem širším měřítku nepodstatné: znamenají, že tyto vakcíny nebyly vyvinuty ‚warpovou rychlostí‘, jak tvrdí administrativa,“ vysvětluje dále Wine Press News.

„… Trumpova administrativa se na ‚pandemii‘ připravovala s předstihem již před rokem 2020. V roce 2019 Donald Trump inicioval takzvanou ‚Crimson Contagion‘: simulaci pandemie, která byla totožná s podobnými simulacemi jako nechvalně proslulá simulace Event 201, jež předpovídala, že smrtící a vysoce infekční ‚nový koronavirus‘ zachvátí celý svět, přičemž mnohá z předem nacvičených opatření se naplnila.“

Tato událost Crimson Contagion vyvrcholila tím, že Trump 19. září 2019 – ještě předtím, než se kdekoli na světě objevily první případy Covidu – podepsal exekutivní příkaz, který umožnil vývoj nových „chřipkových“ vakcín, které se podivně podobají vakcínám proti COVID-19.

Pro pořádek dodejme, že společnost Moderna ve své tiskové zprávě potvrdila to, co Ivanka Trumpová napsala na Twitteru: že mRNA vakcíny proti COVID-19 byly vyvíjeny ještě předtím, než se v USA objevil první známý případ COVID-19. A ještě předtím k tomu Obamův režim připravil půdu tím, že investoval do výzkumu mRNA.

Zdroj