Harvardská studie dospěla k závěru, že vakcíny proti COVID-19 jsou nebezpečnější než samotný Covid

vakcíny proti COVID-19

Je možné, že „vakcíny“ proti COVID-19 jsou skutečným rozsudkem smrti, a ne samotný „COVID-19“? Nový výzkum Harvardovy univerzity naznačuje právě to.

vakcíny proti COVID-19

Ve studii, kterou vypracovali vědci z Harvardovy univerzity a Univerzity Johnse Hopkinse, se uvádí, že vakcíny proti COVID-19 jsou až 98krát horší než údajná nemoc, proti které údajně bojují.

Jak je tedy možné, že je Bidenův režim ve spolupráci s Big Pharma nadále prosazuje, včetně zcela nových „bivalentních posilujících“ injekcí, které jsou prodávány jako lék na variantu Omicron, což je po rozluštění anagram pro variantu Moronic.

Podle zpráv nebyly tyto bivalentní posilující injekce nikdy testovány na lidech. Jediné, na čem byly testovány, byla skupina osmi myší, což je podle Tonyho Fauciho a Rochelle Walenské plně přijatelné a v souladu s „vědou.“

„Nebylo to prokázáno v klinické studii, protože nemáme čas na klinickou studii, protože potřebujeme vakcínu dostat ven hned, protože máme takovou situaci na celém světě a určitě i ve Spojených státech, že máme 400 úmrtí denně a až 5 000 hospitalizací denně,“ uvedl nedávno Fauci v rozhovoru.

Podle Walenské prostě nebyl čas ztrácet čas testováním bivalentních posilovačů na lidech, protože se musí rychle dostat ven, než „zastarají“ zavedením další varianty nebo subvarianty čínských bacilů.

Přirozená imunita je nejlepším lékem na „Covid“
Kdyby lidé podle studie nechali svůj přirozený imunitní systém na pokoji, nemuseli by se obávat, že se nakazí „Covidem.“ Injekce je podle všeho nemoc.

„Na základě údajů CDC a údajů o nežádoucích příhodách hlášených sponzory jsme zjistili, že povinné boosterování může způsobit čistou očekávanou škodu: na jednu zabráněnou hospitalizaci pro COVID-19 u dříve neinfikovaných mladých dospělých předpokládáme 18 až 98 závažných nežádoucích příhod, včetně 1,7 až 3,0 případů myokarditidy spojené s boosterováním u mužů a 1 373 až 3 234 případů reaktogenicity stupně 3, která narušuje každodenní aktivity,“ vysvětluje studie.

Zdá se, že většina Ameriky o ničem z toho nemá tušení, protože americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) pod Walenské dohledem od samého počátku lže.

Teprve nedávno Walenská konečně připustila, že skutečně existuje příčinná souvislost mezi očkováním mRNA (messenger RNA) a myokarditidou, typem zánětu srdce, který se šíří zejména mezi mladými lidmi, kteří se nechali očkovat.

V dopise, který napsala senátorovi Ronu Johnsonovi (R-Wisc.), se Walenská snažila tvrdit, že CDC bylo vždy poctivé a „důsledně provádí rozsáhlý sběr a analýzu dat, aby odhalilo potenciální nežádoucí účinky a bezpečnostní signály, a tyto informace pak sděluje veřejnosti.“

„Například,“ napsala, „pracovníci VAERS provedli hodnocení, které ukázalo, že existuje příčinná souvislost mezi trombózou se syndromem trombocytopenie a vakcínou COVID-19 společnosti Janssen a mezi myokarditidou a očkováním proti mRNA COVID-19.“

Ve stejném dopise Walenská uvedla, že CDC nikdy neanalyzovala určité typy hlášení nežádoucích účinků v průběhu celého roku 2021, pravděpodobně proto, že by byly usvědčující proti injekcím, které byly Trumpovou administrativou uspíšeny warpovou rychlostí.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x