Greta Thunbergová smazala tweet, v němž tvrdila, že změna klimatu do roku 2023 vyhladí lidstvo

Greta Thunbergová

Tweet, ve kterém Greta Thunbergová tvrdila, že „změna klimatu vyhladí lidstvo“ do roku 2023, a který byl zveřejněn v roce 2018, byl smazán.

Greta Thunbergová

Greta Thunbergová trapně smazala tweet z roku 2018, který souvisel s článkem předpovídajícím vyhynutí lidí do roku 2023 v důsledku změny klimatu.

„Špičkový klimatolog varuje, že změna klimatu vyhladí celé lidstvo, pokud během příštích pěti let nepřestaneme používat fosilní paliva,“ napsala Thunbergová na Twitteru a citovala článek z nějakého obskurního webu, který už neexistuje.

V sobotu Jack Posobiec smazaný tweet poprvé odhalil.

Tato „autistická aktivistka za klimatickou spravedlnost“, jak se sama označuje, byla pouhým teenagerem bez jakéhokoli pověření, když hlásala proroctví o konci světa, kterým věřily miliony „klimatických bláznů.“ Progresivní média, „zelení“ zákonodárci, šéfové firem a nevládní organizace ji chválili za její odvážné předpovědi, které se ukázaly být jen lží.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Kdyby se věnovala v mládí lesbické tématice, udělala by líp.

Mike
Host
Mike
1 rok před
Reply to  Zdenio

Jen to ne. Do desti let by se stala předsedkyní evropské komise. Možná dřív.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x