Fauci musí být pohnán k zodpovědnosti za rozpoutání epidemie ve světě

Anthony Fauci

Během nedávného vystoupení v televizní stanici Fox News přešel republikán Louie Gohmert od rozhovoru o hraniční krizi ve svém domovském státě k výzvě, aby byl falešný vládní „lékař“ Anthony Fauci konečně pohnán k odpovědnosti za spáchání zločinů proti lidskosti.

Anthony Fauci

Gohmert jasně prohlásil, že Fauci lhal americkému lidu a svým jednáním způsobil nespočet úmrtí. Všechno od lockdownů přes nařizování nošení roušek až po nynější nařizování očkování zničilo nespočet lidských životů, nemluvě o sociální soudržnosti a civilizaci jako takové.

„Fauci musí nést odpovědnost za úmrtí, která jsou způsobena tím, co vnucuje americkému lidu,“ řekl Gohmert moderátorovi.

„Vše, o čem Fauci mluvil, nebylo účinné. Nefunguje to.“

Gohmert dále vysvětlil, že nejnovější údaje z Velké Británie ukazují, že za poslední tři měsíce došlo k neuvěřitelným 81 procentům všech úmrtí souvisejících s COVID-19 u plně očkovaných osob.

„Dr. Robert Malone, člověk, který objevil a vytvořil mRNA technologii, která se používá při očkování je nesmírně znepokojen,“ dodal Gohmert o hororu, který se odehrává.

„Nebylo provedeno odpovídající testování a navíc to mění genetiku lidí a v mnoha případech o kterých ví, způsobuje nenapravitelné škody, vytváří léze v mozku, poškozuje orgány a zejména reprodukční systém.“

Je čas více jednat a méně mluvit
Gohmert také vyjádřil nespokojenost s rozhodnutím federálního odvolacího soudu, který obnovil povinnost používat roušku od Bidena, a označil ji za protiústavní útok na svobodu zdraví.

„Soudy strkají prst do větru, místo aby se dívaly na ústavu,“ řekl.

Vnucování očkování dětem je obzvláště znepokojivé, zejména proto, že neexistují žádné odpovídající studie nebo výzkumy, které by potvrdily jejich bezpečnost a účinnost. Popravdě řečeno, neexistuje žádná vědecká podpora pro to, aby si někdo nechal píchat tyto injekce.

„Říci, že to budeme dávat dětem od pěti let – to si děláte legraci?“ řekl Gohmert.

Gohmert má za sebou dlouhou historii, kdy podobné věci říkal, ale ve skutečnosti je nedotáhl do konce jinak než slovy. Před rokem podal žalobu na tehdejšího viceprezidenta Mikea Pence, v níž ho vyzval, aby zrušil volební hlasování o němž víme, že bylo podvodně odevzdáno ve prospěch Bidena.

Tato žaloba skončila neúspěchem, ale kdyby uspěla, Pence by získal „výlučnou pravomoc“ rozhodovat o konečném výsledku, potenciálně ve prospěch Donalda Trumpa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x