Podle předního vědce zničí agenda globalistické levice o nulových čistých emisích moderní civilizaci

klimatické změny

Špičkový vědec odhaluje konečný cíl světové levicové autoritářské globalistické elity: Zničením moderní civilizace pod falešnou záminkou kontroly „klimatických změn“ chtějí z celé planety udělat miliardy otroků, kteří budou sloužit pouze jim.

klimatické změny

Dr. Wallace Manheimer, renomovaný jaderný fyzik, v nedávno zveřejněném článku rozcupoval plán globalistické levice na „čisté nulové“ emise do ovzduší jako spolehlivý způsob, jak zvrátit více než sto let trvající technické úspěchy a pokrok v oblasti vytváření lepšího způsobu života pro většinu lidí.

V abstraktu článku Manheimer poznamenává, že klima se mění a vždycky se měnilo, ale žádná „klimatická krize“ neexistuje a jen málo, pokud vůbec nějaká, z těchto změn souvisí s moderním životem.

„Důraz na falešnou klimatickou krizi se stává tragédií pro moderní civilizaci, která je závislá na spolehlivé, ekonomické a ekologické energii. Větrníky, solární panely a záložní baterie nemají ani jednu z těchto vlastností,“ uvádí se v abstraktu.

„Tuto faleš prosazuje mocná lobby, kterou Bjorn Lomborg nazval klimatickým průmyslovým komplexem, zahrnujícím některé vědce, většinu médií, průmyslníky a zákonodárce. Nějakým způsobem se jí podařilo přesvědčit mnohé, že CO2 v atmosféře, plyn nezbytný pro život na Zemi, který vydechujeme s každým nádechem, je jedem pro životní prostředí,“ pokračuje shrnutí.

„Mnohé vědecké teorie a měření ukazují, že žádná klimatická krize neexistuje. Výpočty radiační síly provedené skeptiky i věřícími ukazují, že radiační síla oxidu uhličitého představuje asi 0,3 % dopadajícího záření, což je mnohem méně než ostatní vlivy na klima,“ dodává se v dokumentu.

„V průběhu lidské civilizace teplota oscilovala mezi několika teplými a chladnými obdobími, přičemž mnohá z teplých období byla teplejší než dnes. V geologických dobách se pohybovala spolu s hladinou oxidu uhličitého všude možně, aniž by mezi nimi existovala nějaká korelace,“ uvádí se dále v abstraktu.

V článku tvrdí, že přílišné spoléhání se na „zelené“ zdroje energie, jako je vítr a slunce, je cestou ke zkáze a neúspěchu, jak jsme již začali pozorovat v Německu poté, co sankce odřízly ruské fosilní zdroje po invazi Moskvy na Ukrajinu a donutily zemi znovu spustit uhelné a jiné elektrárny.

„Tato nová infrastruktura nejenže selže, ale bude stát biliony, zničí velkou část životního prostředí a bude zcela zbytečná,“ varuje a dodává, že sázka na záchranu moderního života celého lidstva „je obrovská.“

Dr. Manheimer získal doktorát z fyziky na Massachusettském technologickém institutu (MIT) a má za sebou padesátiletou kariéru v jaderném výzkumu. Jeho práce zahrnuje výzkum v oddělení fyziky plazmatu v americké Námořní výzkumné laboratoři.

Manheimer publikoval více než 150 vědeckých prací. Podle jeho názoru „rozhodně neexistuje žádný vědecký základ“ pro očekávání klimatické krize způsobené příliš velkým množstvím oxidu uhličitého v atmosféře v příštím století. Tvrdí, že neexistuje žádný důvod, proč by civilizace nemohla postupovat vpřed s využitím energie z fosilních paliv i jaderné energie. Manheimer říká, že úsilí by se pak mělo zaměřit na postupný přechod k většímu využívání jaderné energie.

Přestože vyhořelé jaderné palivo představuje problém při jeho převozu a skladování, je faktem, že jaderné elektrárny vyrábějí obrovské množství energie a jsou zcela bezemisní. Navíc jsou mnohem spolehlivější než větrná a solární energie, jejichž provoz na plný výkon je doslova závislý na počasí. Navíc na výstavbu jedné jaderné elektrárny je potřeba mnohem méně půdy a zdrojů než na výstavbu solární nebo větrné farmy, které zabírají stovky nebo tisíce hektarů a vyžadují neustálou údržbu.

Manheimer poznamenal, že využívání fosilních paliv sice vedlo k rozsáhlému zlepšení životních podmínek miliard lidí, ale „rozšířit výhody moderní civilizace na celou lidskou rodinu by vyžadovalo mnohem více energie a také novější zdroje.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Kdo má vrozenou inteligenci ví, že žádná klimatická krize neexistuje, jedná se o další povod jako s Covidem-19.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x