Expert na biologické zbraně varuje: WHO hodlá snížit postavení lidí na úroveň zvířat, aby získala větší kontrolu

WHO

Epidemioložka zabývající se biologickou válkou Dr. Meryl Nassová varovala, že koncepce Světové zdravotnické organizace (WHO) „One Health“ postaví zvířata a ekosystémy na stejnou úroveň jako lidi.

WHO

V rozhovoru pro nezávislou mediální organizaci Bright Light News v belgickém Bruselu certifikovaná internistka a odbornice na antrax uvedla, že pod vedením pandemické smlouvy WHO a navrhovaných změn Mezinárodních zdravotnických předpisů (IHR) získá specializovaná zdravotnická agentura OSN centralizované pravomoci, které nahradí pravomoci suverénních vlád 194 členských států.

Nassová vysvětlila, že v rámci iniciativy „Jedno zdraví“ budou mít zvířata a životní prostředí stejné postavení jako lidé.

„Jednou z metod, které WHO používá k získání větší moci, je koncept, který byl představen v Davosu v roce 2012 na Světovém ekonomickém fóru. Tato koncepce uvádí, že na lidské zdraví nelze pohlížet izolovaně. Ale místo toho musíme brát v úvahu zdraví zvířat, rostlin, životního prostředí, vodních systémů nebo ekosystémů společně,“ poznamenala Nassová.

„V této souvislosti už lékaři nesmějí brát ohled na zdraví. Místo toho potřebujeme, aby se do toho zapojili ekologové a veterináři, patologové atd. Myslíte si, že WHO nyní povýší zvířata na úroveň lidí? Ne, chystá se snížit postavení lidí na úroveň zvířat.“

Dodala, že generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus bude moci vyhlásit pandemii při pouhé hrozbě ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu. Může také vyhlásit celosvětový lockdown v případě vyhlášených mimořádných událostí souvisejících se změnou klimatu.

Kongres přijímá zákon, který usiluje o vytvoření národního “ Rámce Jednoho Zdraví“
V prosinci 2022 Kongres schválil a uzákonil návrh zákona podporovaný Americkou asociací veterinárních lékařů (AVMA). Návrh zákona usiluje o vytvoření národního „rámce jednoho zdraví“, který bude koordinovat federální aktivity v boji proti ohniskům zoonotických nákaz a posílí připravenost v oblasti veřejného zdraví.

Přijaté znění zákona o jednom zdraví je převzato z jiného návrhu zákona „Advancing Emergency Preparedness Through One Health Act (HR 2061/S 681)“ a ukládá ministerstvu zdravotnictví a lidských služeb (HHS) a ministerstvu zemědělství USA (USDA), aby na vytvoření národního rámce spolupracovaly s dalšími příslušnými federálními ministerstvy a agenturami.

„Kongresem schválený zákon o jednotném zdraví pomůže posílit připravenost země na nemoci, které se mohou šířit mezi zvířaty a lidmi,“ uvedla prezidentka AVMA Lori Tellerová. „Všichni jsme byli svědky významné hrozby, kterou zoonózy představují pro naši společnost. Vzhledem k tomu, že zvířata, lidé a životní prostředí jsou propojeni více než kdy jindy, AVMA oceňuje, že Kongres učinil tento zásadní krok vpřed při plném zavádění jednotného zdravotního rámce, abychom mohli lépe chránit veřejné zdraví.“

Schválení legislativy pochválil Dr. Bruce Kaplan, spoluzakladatel iniciativy Jedno zdraví.

„Přijetí tohoto dlouho očekávaného ustanovení Rámce jednoho zdraví Kongresem je povzbudivé a jsem potěšen,“ řekl Kaplan. „Vroucně však doufám, jak řekl Winston Churchill: ‚Teď není konec. Není to ani začátek konce. Ale možná je to konec začátku.“

Zákon ukládá příslušným federálním agenturám, aby do jednoho roku předložily Kongresu návrh rámce. AVMA uvedla, že bude spolupracovat se zákonodárci a federálními agenturami na implementaci legislativy.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

jiří lábus, miroslav vladyka || daně
https://www.youtube.com/watch?v=TpdyqR34yaI

zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Vyližte nám prdel, buzeranti, WHO plná pedofilů a nácků, včetně OSN,

2
0
Would love your thoughts, please comment.x